Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj GMOD je super úžasná hra ale potřeboval bych pomoct. Koupil jsem si jí na steamu ale nevím jak si to má upgradnout na třeba GMOD 9.Nevíte jak na to ? Za vaše rady Předem děkuji
  • koupil jsem si i half life 2 a stejne to nejde
  • já jsem si koupil dnes garry s mod a nefunguje i kdyz jsem si stahl TF2 jak je to mozny pise mi to HL2.exe došlo k problému a je treba ji zavryt jak je to mozny ? poradte mi prosim
  • farrao
    Ona nulová úroveň není zrovna znakem spokojenosti pro ostatní čtenáře *4* Právě G-Mod je velice zajímavým kouskem, ve kterém se projeví fantazie hráče, jenž je ochotný hře věnovat nějaký ten čas, než se s ní naučí "pracovat". Jistě, někomu se to zamlouvat nemusí, ale srovnávat duchovní smysl hraní G-Modu s WoWkem, tak to je vrchol blbosti. I když... rád se pousměju nad tak nízkou mírou inteligence a "vtipu", která přímo pryští z naprosté většiny tvých příspěvku. Na druhou stranu, bez černé ovce by to tady nebylo ono, ovšem nejdříve by ses měl řádně zamyslet, než něco napíšeš, protože jinak si děláš leda ostudu *4* Avšak mně osobně se tvé příspěvky z jedné strany pohledu docela líbí, jelikož (jak už jsem říkal) mě dokáží téměř vždy rozesmát. *15* Velmi slabý trolling, ale silné sebevědomí *1*
  • a porc jako tolik negativních reakci ??? nepochopim, chcete snad ICQ ?? :D
  • http://www.youtube.com/results?search_query=garry%27s+mod+idiot+box&oq=garrys&aq=6s&aqi=g-s1g2g-s2g1g-s4&aql=&gs_sm=e&gs_upl=671l1655l0l5540l6l5l0l0l0l0l224l823l1.2.2l5l0

    A zkoukněte všech 10 epizod, nemá to chybu :-))
  • retarrd *7*
  • Jo a víš co ještě ? Založím školu pro lekce češtiny pro japonské harakiri sr*če *15* *15*
  • A komu to cpeš jako ty matláku *15*
  • Hlavne at nejsou slepe.
  • smejki
    je gayné brát si k ruce syntaxi jazyka Karel, byť je psána česky
  • Mrzi ma to, ale uz som to vymenil. :< Ale vdaka za ochotu.
  • Nejsem, nikdy jsem tuhle debilitu nehrál.
  • Ty mě znáš nebo jak to víš?
  • Co mě urážíš hlupáku? Já jen napsal svůj názor na tuhle blbost.
  • stahni si ty atomovky :-D
  • Když už máte potřebu někoho opravovat, měl byste začít u sebe. Nepíše se "české slova", ale "česká slova" *1*. Takhle to působí jako pěst na oko *3* .
  • "if klicoveslovo....then dislike".
    Kdyz uz musis na na ceskem webu psat anglicky,tak to aspon napis cele anglicky a necpi tam ceske slova.
    Takhle to pusobi jako pest na oko *3* .
  • Tak jsem to před chvilkou rozjel a mohu říct jen jedinné - Je to bomba!
  • Zdravim mám na steamu 2x Half Life 2 a cs Source vyměnim za nějaký jiný hry pokud má někdo zájem. Bral bych třeba Fallout nebo crysis.Děkuji tiscali za možnost inzerce xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit