Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No kolego fakt je ten že neustále v každé diskuzi řešit neporazitelné výhody Skyrimu je dost trapné , trolling je hlavně o tom že máš nazor který nemají ostatní ale ty se zaněho nestydíš proto je mi uplně jedno jestli na youtube ve videu které ukazuje hlavní postavy všech dílů napíšu že je dobrý jen vic vance, johnny a niko a ostatní jsou je namachrovaní koko*** , řeknu názor , je to nasere . a ne furt omývat že skyrim je největší prasárna moderního světa
  • To je defaultne vypnute, zapnes to len ak cez tie steny chces naozaj prechadzat. Ten mod sa vola no-clip a mozes s nim ist do hocakeho smeru, cize sa s nim da aj lietat, ak chces nieco niekde umiestnit.
  • Nemusis mit zrovna HL 2, ale aspon jednu hru od valve na source enginu. Samozrejme cim vic mas valvackych her, tim vic mas veci v Gmodu.
  • Jen taková otázka - musím být vlastníkem half life 2? :D
  • A je v tom možné najak vypnúť prechádzanie stenami?
  • Všechno je fake a všichni se na to stále chytají. ARG neběží, Valve to potvrdilo. Kdyby běžela, tak by to buď potvrdili nebo by radši mlčeli. Navíc by to začalo úplně jinak, i u Portal 2 to bylo celkem jasný, že se děje něco velkýho (rádia ve hře, tajemné updaty) a ne Twitterem, který je sotva oficiální, ne nějakou webovkou, která až na logo nemá s Valve nic společného a ani různé obrázky na Steamu, kdy má jeden maskot na sobě navlečenej symbol Half-Life, nebo že nad krbem jsou punčochy -gordona Alyx a Doga, to vše (co je na Steamu) není ARG, ale tzv. "reference", neboli odkaz na něco, v tomto případě na značku Half-Life, která navíc byla na Stemu ve slevě... Lidi si hlavně v prcé řadě musí zjistit, co to je ARG, protože skrytý symbol někde není ARG.
  • aha tak to mi teda potom nejde do hlavy, proč ty vaše "mnohem vtipnější videa" mají 25 000- 1000 000 zhlédnutí a jenom první episoda gmod diot boxu má 5mega...druhá 3, třetí 2, čtvrtá skoro 4, pátá 3mega, šestá 3, sedmá 3, osmá 3, devátá skoro 4 a desátá která je venku asi měsíc a já osobně jsem na ni čekal přes jeden rok má milion. Takže dohromady má celej gmod i d iot box přes 31 milionů zhlédnutí..ehhh, takže to asi o nějaké kvalitě těch vidí svědčí že ? Je to prostě série která proslavila GMOD nejvíc.
  • Wow, za dvě eura!? No myslím že bych si mohl udělat radost :D
  • Ryba9
    Já si to koupil už dvakrát :D Parádně to zabaví ale někdy na to prostě nemám náladu a proto jsem si kupil ve slevě MW 2. Konečně vím co na tom lidi viděj :D
  • robíš trollom hanbu.
  • Trol.diskuzni
    Už sahám po revolveru a neprodleně si proženu kulku hlavou, neb Rorschah není spokojen s úrovní mých příspěvků... *13* *13* *13* *5*
  • to trollování ti moc nejde ;) pořád to vyznívá tak nějak.....trapně ..
  • To teda nevím .. slabší trolling sem teda nikde neviděl. *16*
  • upřímně, tohle může skvěle zabavit ale tak maximálně na pár minut. vůbec mi to nejpříjde zajímavé.
  • Trolle,vždycky se nad tvými příspěvky zasměju,jen tak dál!
  • myslim, ze je to uplne ferove. assety patria hre, ale gmod je samostatny nezavisly software, ktory vyuziva assety.
  • Tady je náš troll !
    .. už jsem si říkal, kdy zase přispějete nějakým inteligentním komentářem.
  • ježiš takové píííčoviny *6* Jdu hrát CoD *5*
  • Znám mnohem lepší videa. Např Mass Defect, či Half Retarded 2: Episode 1.
  • ja dostal od steamu orange box, tak sem si vcera koupil i gmod s CS abych to mel cca komplet :)
    btw. existuje nejakej ceskej sandbox server?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit