Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To 2 by šlo. Na steamu mam nickame Marha Cz
  • keigi
    To není hodnocení, to je ukazatel venkovní teploty *3*
  • Velmi sa necuduj, ak niekto povie v diskusii o uplne inej hre nieco o CoD, je povazovany za trolla.
  • Zavidia. :D
  • proc mam minus, to jsou idioti
  • GlaDOS
    Neříkej. To jsem vážně netušil.
  • Ryba9
    místní diskuze brázdí boti (if klicoveslovo: MW 2, CoD, Call of Duty... then dislike)
  • Marná snaha něco vysvětlit dítěti. *7*
  • Mozno za 50% zlavu z Hitman Collection alebo Combat Wings: Battle of Britain?
  • Jo a nechce nekdo zapařit MP ??? muj skype: mates66649 dame :)
  • Nechtěl by někdo 50% slevu na hru Braid výměnou za něco jinýho?
  • driv sem vytvarel v garys modu bojova vozidla , pouzil sem skelet obrnenyho transporteru a dal ho na buggy a potom sem pridelal ty staticke kulomety ktere strili pokud se nekdo ocitne pred nimi. a fungovalo to. dal sem npc soupere a jezdil a strilelo to automaticky
  • smejki
    trol bez troli jako kost bez kosti?
  • Mayuri12
    Ahha to tu budeš dávat lekce trolování měl bys to radši vydat na dévédé nebo založit školu pro troli *3*
  • Je teto Garry's mod k něčemu užitečný ve smyslu moddingu? Já rád dělám modifikace, např. pro Half-Life 2 mě přijde skvělý SMOD, v něm můžu ovlivnit chování a skill AI, přidávat nové události do hry (triggery a spawn), přidávat zbraně a hlavně skvělá funkce je mappad random spawn. V SMOD jsem zvýšil akčnost a obtížnost u komplet celé hry HL2.
    U Garry's mod jsem nezjistil že by něco takové umožňoval, kdyby ano tak by mě zajímal více.
  • díky, přiznám se taky jsem tu hru asi 5 let pirátil s mezerama, ale díky vám jsem si ji konečně koupil a je to 1000x lepší než furt vyskakující warningy ve hre :D. Jediné u čeho jsem se zastavil je malý počet CZ nebo SK serverů ... CHCI HRÁT S ČECHAMA (nebo slovákama) !!! :)
  • Skyrim je pro teplouše...
  • Paráda! Díky za odpověď! však s TF2 A portal 2 se v Gmodu také vyblbnu *14*
  • Jasné, dík.
  • hlavní postavy všech dílů GTA ***

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit