Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asijský model? Není to spíš ten, kde si musíš kupovat i barevný supermegazabijácký meče za 100 dolarů, abys měl v té hře šanci?
  • Xcomik
    Klíčpvý vývojářp Supka z GPG dávno odešli někteří šli dělat ten Planetary Annihilation jiní zase dělají v jiných studií v době kdy se dělalo na Supku mělo GPG tuším něco kolem 100 vývojářů dneska jich mají stěží 30 s tímhle počtem se toho tolik udělat nedá.

    Můj typ je celkem jednoduchý vemou engine který poháněl Supréme Commander 2 (některé mechanismi přeberou i z Demigoda) předělaj modely a mapy na 2 světovou překopou to následně na MMO F2P a nazdar bazar baby (to by zhruba odpovídalo jejich možnostem).
  • ta grafika neni finalni cele to video je delany jen pro predstavu jaky budou herni principy a mohli to prezentovat na kickstarteru *3*
  • Proč redakce vypichuje tyhle trlí bláboly ???
  • Kdyby upustili od tý dětinkovský grafiky, mohlo by to vypadat i dobře.
  • ohladne toho co tej hre chyba a co "jedine" je na SC2 lepsie je pathfinding jednotiek...tie donekonecan sa zrazajuce tanciky ma isli vytocit....inac samozrejem FA forever.
  • MMO nemusím. Keby radšej prepracovali lepšie sieťový kód na SUPCOM 1 a 2 a k dvojke porobili nejaké nové mapy. Alebo rovno SUPCOM 3 ;)
  • na necem takovym se dela Planetary Annihilation :)
  • Divný článek o F2P:http://ogameslog.blogspot.cz/2013/04/free-to-play-spatne-ci-dobre.html
  • Xcomik
    Já bych si typnul že půjde o strategii na 2 světovou válku (GPG nekupovali náhodou a do Scifi se jim určitě nechce z wargaming) čili výsledek je dle mého názoru celkem předvídatelný.
  • Jaj tak ty si to nehral, no to mnohé vysvetluje.. supcom 2 bol čistý odpad, navyše tak zabugovaná, že som jednou strategiou nikdy neprehral, stale som robil to iste a do 10x10 map ma nik neporazil 20x posebe som porazil chalana čo bol v FA na gpg v top 10. proste to sa nedalo prehrať, potom tam bola dalšia strategia ktore uz chcela viac rozumu ako prva no brailnova, a s tou sme X krat po sebe s chalanom z gpg top 10 porazali 2v5. to sa takmer az nedalo prehrat, jak hlupe to bolo...

    čo je ten najmenší problem, hlavne uplne odpalili system hry, jej jedinečnosť a krásu aby to priblizili masam, ktorý maju namiesto mozgu farmvile. nehratelný odpad a vela krát som mu daval druhu tretiu 15tu šancu, lebo však to predsa nemoze byt az take zle, ale ano je..

    ale zato FAF *14* to je iná... vela krát sa dušujem že to je moja posledná hra lebo ziadna dalsia sa jej uz nevyrovná.. Tie "epicke" zabery čo si postoval su slabota oproti prevedeniu v jednotke, ktore nielen ze vypada 10x lepšie ale ma i logicky zaklad a epickost tam nieje každých 5sekund ale i niečo v tej hre znamená, že ked sa to tak zomelie tak to rozhoduje v sc2 je epicke uz len vypustenie scouta
  • walltar
    Já si nemyslím, že někdy bude pokračování SupComu, pochybuju, že Wargaming bude mít zájem dělat takovou hru.
  • Tak to vyzkouším. Když jsem se vrátil po dlouhý době k SupComu, tak GPG.net byl deaktivní a pak to Chris zabalil úplně. To by se snad konečně mohli hrát ty 80x80mapy.

    IMHO. Na to aby Chris mohl udělat pokračování SupComa (který nebyl dvakrát výdělečný), tak musí vydat nějakou výdělečnou hru. Takže Free to play MMO PvP? Proč ne.
  • walltar
    FAF prakticky opravuje problémy které mělo FA ve svém lobby, plus má komunitní patche, mody a mapy se stahují jako nic přímo před začátkem hry, má mnohem lepší ranking systém a myslím, že ho hraje i víc lidí, než normální FA MP.
  • walltar
    Já být vývojářem tak zariskuju a zkusím asijský model, kde se platí za čas, který člověk opravdu hraje ... to by podle mě mohlo přilákat hodně lidí.

    F2P je super model, dokud se neobjeví P2W ... potom otravuje i člověka, kterému nevadí placení. Ale to jak budu za MMO platit mě zase tak netankuje ... hlavní je hratelnost. Pokud je to MMO dobré tak ho klidně budu hrát i F2P a těch 15$ měsíčně utratím v tom cashshopu.
  • V čem je ten FAF výjimečný? Že bych ho zkusil :)
  • walltar
    Tak SupCom2 je určitě stará hra ... už při vydání měl horší grafiku než SC:FA *1*

    O horším gameplayi ani nemluvím.... jediné co měl lepší bylo lobby protože původní GPG Net byl vážně hnus ... třeba se spolubidlícím sme nemohli hrát, pokud zapnul jeden hru tak druhý už si nezahrál. Ale to zase řeší FAF, které má podstatně lepší lobby.
  • nahodou nejake solidní mmo tady chybí a ja kdybych byl vyvojar taky bych šel do f2p modelu
  • no podle nekterých je už supcom 2 stará hra :) co potom fa. Byl tady minule článek o supcom 2 pry nejaký update a tam psali že je to už stara hra:)
  • Dufam ze vytvoria daco podobne ako dugeon siege 1,2 ;D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit