Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blue.Shark
    Já bych byl fakt hrozně moc rád, kdyby se všechny nové F2P MMO hry sebraly a táhnuly zpátky do těch zadků, ze kterých neustále vylézají...
  • Dalsi F2P MMO hra. To je presne co trh a hraci potrebuji *2*
  • Přesto je ale z jedničky pomalu kultovka a po dvojce neštěkne ani pes...byla v tom jen honba za prachama a taky se jim to vymstilo.
  • GlaDOS
    Grafiku má pěknou a dostatečnou. Hra bude v takovém rozsahu, že detailní zpracování by to znepřehlednilo.
  • walltar
    Lol ... vyloženě epic *1*

    Supreme 2 .. hodíme 8 hráčů do mapy o velikosti plechovky od sardinek a ať si tam hrajou.... já pořád nechápu, proč hrát SupCom2 když můžu hrát FAF, které je v každém ohledu lepší.
  • sry za menší oftopic ale znáte tohle video? je to z supcom 2 epic battle

    http://www.youtube.com/watch?v=31_-032hRFs
  • dvojku jsem sice nehrál ale koukal jsem mnoho kvalitnich replayu a vypadalo to dobre. Imo chteli tu hru proste priblizit sirsimu publiku co neni spatnej napad
  • walltar
    Tak tak ... Supreme s FAForever nic nepřekoná, jediné co té hře chybí je pořádná optimalizace na víc jader a 64b build ... to kdyby udělali tak ani nebylo třeba dvojky, a trojka už by taky moc nového nepřinesla. Map sou stovky, jednotek je až moc, vyváží si to komunita ...
  • Kdyby radši udělali novej total annihilation, kterej by šel ve stopách vynikající jedničky!
  • walltar
    Já bych řekl, že to už se nestane ... ale doufám, že Planetary Anihilation půjde ve stopách jedničky a i když má nic moc grafiku, tak bude hratelný.
  • Veskoslav
    To já si raději koupil jejich Supreme Commander Gold Edition dneska v akci na steamu. Sotva vidím MMO, tak dál už ani nečtu. Jediné, na které čekám je Stalker a to není klasické MMO.
  • prudislav
    R.I.P Wildman, R.I.P. Kings and Casles , R.I.P. GPG you will be missed.
    Fuck Free to play!!!!!
  • Na MMO jim z vysoka se*u!
  • Takže ve finále to dopadlo skoro stejně jako by zkrachovali, o pořádných hrách typu prvního Supreme Comandera si už můžeme nechat jen zdát. Velká škoda.
  • " Gas Powered Games má nový MMO projekt i jméno "
    Gas Powered Games má dvě nové věci:
    1. MMO projekt
    2. jméno
  • "nový MMO projekt i jméno "
    "připravuje zatím nemá jméno, alespoň ne veřejně konkretizované"
    ...
    aneb dalsi clanok na generovanie klikov...
  • bjsman
    Kdyby radši udělali novej Supreme Commander, kterej by šel ve stopách vynikající jedničky!
  • walltar
    Hmm myslíte, že ty prachy tentokrát Taylor neprochlastá?
  • Propána boha, co furt mají s F2P...
    Když je ta hra dobrá, lidi si ji rádi zaplatí(někteří, bohužel ne z ČR).
    Ale tak koneckonců se F2P tituly dělají kvůli penězům...
  • ako inak dalsie "free to play" mmo *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit