Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když musí vznikat o hře takovýhle články, je s ní asi něco špatně *1*
    • spis je neco spatne s hracema, co nepobiraji cokoli odlisnyho
    • jak to myslíš?
  • Nic proti, ale gone homo je spis interaktivni animace nez hra.
    • Myslíš něco jako nový CoD?!
      • Nevěděl jsem že v Gone home se tak střílí v multiplayeru.
        • No jasně že. Mulťák až pro šest lidí, co se loudají barákem a hazí po sobě VHS s Akta X.
  • "Je to otázka vkusu a preferencí" -tesat do kamene...

    Mám rád všechny žánry, takže si vyzkouším vše. I když poslední roky tíhnu víc k indie scéně, na Skyrim nebo CoD nenadávám. Buďme rádi za rozmanitost.
    • davidBray
      ámen
  • Já teda nepochopil ani nadpis, na zbytek jsem se teda radši vykašlal.
  • MidnighT91
    Já si doteď myslel že je to hra, protože jsem to hrál na počítači...
  • celoush
    Celá tahle debata je celkem irelevantní, protože neexistuje nic jako obecně přijímaná definice pojmu "hra". Těch definic jsem osobně četl několik, i když jsou si často podobné, tak se najdou i takové, které například svou striktností vyloučí třeba klasické tabletop RPG (jako je DnD či u nás známé Dračí doupě), protože porušují definici pevně stanoveného konce.
    Takže, až někdo přesně určí, co je vlastně hra (tím fakt nemyslím Wikipedii), tak se bavme, zda za ni lze něco označit. Do té doby je rozhodnutí lehce subjektivní.
    • MickeyMutant
      Definice se budou vždy lišit a pojmenování bude vždy subjektivní. V tomhle nikdy nedojde k jednoznačné a všeobecně akceptované shodě.
      • celoush
        Dokud nedostane někdo ten úžasný nápad, že to nestanoví nějakou normou či zákonem *5*
        • MickeyMutant
          Zákony jsou od toho, aby...*4*
  • Alucard
    K článku nemám co říci. Snad jen LOL.
  • Proč tu proboha tato "hra" má neustále tolik článků ? Krom toho jakékoliv srovnávání tohoto s Deus Ex nebo Bioshock je více než úsměvné.
    • Robotron3
      Náhodou je to zajímavý téma. Už řadu let to vypadalo, že jsou herní žánry dané a maximálně se mísí jeden s druhým a nejde přijít s něčím úplně odlišným. Gone Home je takový zjev, který přinesl něco jiného, zvláštního, ať už se někomu líbí, nebo nelíbí. Neni ani tak důležité, jestli se určí, že Gone Home spadá do škatulky her, nebo ne, ale že se o tom diskutuje je určitě zajímavé i do budoucna, protože takových přesahů od her kamsi bude jistě přibývat.
    • protože tu neustále kupy lidí píšou, že to vůbec není hra, a Mr. Poláček se holt nechal vytrollit...
  • neco ve stylu proc je cesky fotbal taky fotbal i kdyz se na to neda divat? :)
    • davidBray
      jo, to bude přesně ono. Jak v tomhle případě můžeme mluvit o fotbale, když to na tom hřišti vypadá jak vypadá. Musí se vymyslet jinej název a to ihned :D
      • čutaná
        • davidBray
          to hrajou děti na hřišti o přestávce, to by k nim bylo neuctivé
  • maros.goc
    Porovnávať gone home s deus ex? Nuz, tento vyvojar ma ale veľké (a riadne prehnane) sebavedomie :-)

    Každopádne mi je to jedno, take hry, ktore inak ja osobne nazyvam art adventury, ma vobec nebavia

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit