Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Neporovnávám jenom mi to příjde hloupé, jasně zhlediska financí je to prostě jednodušší o COD radši nemluv tam je starej a vyblitej ( občas zazáří bezesporu) Jenže je to jedna hra a více jich není.

    Tady ta recYklace je až do očí bijící. Nehledě na to že už jsou tak líný že radši budiou jejich novější hry hratelnostně navazovat ana předešlé.

    Ber to spíše jako takovou narážku na Ubisoft.
  • Niekto si tu "snupol" Score pri pisani dojmov, ale ska v pohode :-)
    Novy Ghost Recon nevyzera zle, ale kedze hry su tovar za peniaze, tak to nakoniec aj tak sklzne k tomu ci dana hra stoji za x penazi. A rozmyslam co vlastne zaujimave a ine novy Ghost ponuka a moc tam toho teda nevidim. Pri cene 20-30e to je celkom v pohode ale ak bude klasicka AAA cena 50-60e, tak fakt tam nevidim nic zaujimave. To ze to ma velku sandboxovu mapu byva skor minus a z tych videii sa to na takticku fps skor iba hra.
  • Hrozně rád čtu Adamovy články, umí to správně podat a ta jeho forma tam sem šel atd... to je ono, jiank hra vypadá super, zkusím betu ale na 90% kupuju.
  • walltar
    Hraješ hry, nebo porovnáváš enginy? Osobně to jaký má hra engine je to poslední co by mě zajímalo...

    Třeba frontier používá Cobru na všechno a jak E:D, tak Planet Coaster na něm jedou (ať mě někdo tvrdí, že ty hry vypadají podobně, nebo se podobně hrajou) a nikdo jim to nevyčítá.

    Ono spíš by asi bylo divný, kdyby nějaká herní společnost dělala každou hru na jiným enginu... to by asi dlouho ty hry nedělali, protože by tak po třetí hře zkrachovali. Změna enginu znamená často úplnou změnu postupů a přeškolení všech zaměstnanců... a u proprietárních enginů, který si ty společnosti dělají samy to ani nemá cenu, když si do toho enginu co už mají můžou přidat cokoliv co potřebují.

    Všechny ubi hry mají stejný engine, protože to není nic divnýho a je to zcela bětná věc. Stejně jako všechny call of duty hry od dvojky jedou na stejným enginu (kterej je založenej na enginu z Quake, na kterým jela jednička COD), A všechny battlefieldy jedou od roku 2008 na frostbitu. Vytvořit engine jsou roky práce, a nikdo to nebude dělat pro každou jednu hru.
  • Má slova, jen jsem zmínil, co si o tom dost lidí myslí, hlavně tady bohužel
  • ehm ehm, Games.Tiscali diskuze..ehm ehm.
  • Jack1947
    Vidím tohle = špatná hra na stejným již zrecyklovaným enginu z Division a bůhví co. Kdo mluvil o vykrádání ? Jen ještě víc zřejmý to snad ani nejde.

    Jako by se hrdě mlátily do ramen! HA To jsme mi z UBISOFTU! Všechny hry mají stejný engine protože bagr *12*
  • Komu straníš?
  • Prirovnavat tohle k Arme, to je jako porovnavat Bibli a Pana prstenu. Zanrove je to oboji fantasy, ale tam podobnost konci.
  • Nevím jak to někdo může hatovat když to ještě nevyšlo ani v uzavřené betě. já osobně mám spoustu her od Ubisoftu a spousta her od nich mě baví a pokud někoho ne nevim proč se dívá na videa a čte recenze potažmo je hraje.
  • Taková lepší Arma
  • Hanzales
    Luxus počtení :) A nebijte mně, já se na to těším už od začátku, doufám v beta přístup a čím víc toho vidět, tím lepší.
    Zpráva o chování AI je super, myslím že i jako single postup to bude docela žrádlo, na tu jednu kulku amen obtížnost tím tuplem :)
    Pak si člověk řekne, že kdyby to udělali superrealistické, jestli by vůbec někoho bavilo jít 30-45 minut a pak chytnout jednu z křoví na kopci a jít znovu :)
    PS: Tím neříkám že třeba Arma3 mně nebaví, tam se s tím naopak počítá.
  • bukrr
    Ty nýmandi vykrádají Ubi? Počkat....
  • TheGGG
    těmi lidmi myslíš anonymky na YT co jsou strašně cool a edgy protože hatujou ubisoft? Tak názor těch má fakt nulovou váhu

    ne že by si ubík nějaký ten hate nezasloužil, ale co je moc to je moc...
  • bukrr
    Pan redaktor nepatří mezi takzvané "lidi", proto jiný názor. Jiné vysvětlení není.
  • TheGGG
    toto asi určitě koupím, vypadá to dost slušně. Eště bude záviset na hodně věcech, ale vytvořit si svého badass ghosta a jít kosit zkorumpované vládní vojáky a kartelové fetky má něco do sebe. Snad bude dobrá optimalizace a nebude to zabugovaný... a snad ten singleplayer bude worth it...

    článek asi dobrý, ale nedočetl jsem ho, vzhledem k tomu, že žánrem stealth opovrhuji mě autorův postup/přístup málem uspal...
  • Jack1947
    Ten obrázek vypadá jak fotka WD2 z obalu hry.

    Widle, nebo widlákov land fits better *1*
  • walltar
    Čím víc o té hře slyším, tím to vypadá zajímavěj... Uvidíme jak bude vypadat s optimalizací a s bugama po launchi, ale kromě ME:A je to celkem kandidát na koupi.
  • Mno uvidíme, jen doufám, že si pán redaktor cestou dom neodnesl z Ubisoftu nějaký finanční příspěvek na dobrou propagaci hry, protože zatím nad tím lidé ohrnují nos :DD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit