Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Čím víc o té hře slyším, tím to vypadá zajímavěj... Uvidíme jak bude vypadat s optimalizací a s bugama po launchi, ale kromě ME:A je to celkem kandidát na koupi.
  • Hanzales
    Luxus počtení :) A nebijte mně, já se na to těším už od začátku, doufám v beta přístup a čím víc toho vidět, tím lepší.
    Zpráva o chování AI je super, myslím že i jako single postup to bude docela žrádlo, na tu jednu kulku amen obtížnost tím tuplem :)
    Pak si člověk řekne, že kdyby to udělali superrealistické, jestli by vůbec někoho bavilo jít 30-45 minut a pak chytnout jednu z křoví na kopci a jít znovu :)
    PS: Tím neříkám že třeba Arma3 mně nebaví, tam se s tím naopak počítá.
  • Připomíná mi to Desert Storm *5* *5*
    • Jack1947
      Tohle tomu nesahá ani po paty. Desert storm byla hra úplně někde jinde, nebo Socom. Parádní hry ale tohle? fuj *7* *11*
    • Morraw
      HA! To byla panečku hra :) Demo jsem hrál stále dokola, než jsem se dostal k plné verzi.
      • Jo taky mě to tenkrát hrozně bavilo. To byl špíl, jak blázen. Tenkrát se prostě neřešila tolik hratelnost, grafika. Prostě si sehnal plnou hru a hrál si.
  • Mno uvidíme, jen doufám, že si pán redaktor cestou dom neodnesl z Ubisoftu nějaký finanční příspěvek na dobrou propagaci hry, protože zatím nad tím lidé ohrnují nos :DD
    • Overwatch
      Wildlands mě předtím taky nijak zvlášť extra nelákal. Ale po těch několika hodinách hraní jsem nos přestal ohrnovat, protože se to prostě hrálo fakt dobře. Podle mě hrozí maximálně tak to, že se ze hry stane po pár hodinách extrémně repetitivní nuda. A až po vydání uvidíme, jestli dokážou vývojáři případnou vkrádající se nudu řešit podobně dobře jako to (podle mě) dělal Phantom Pain, nebo ne. Na základě toho co jsem odehrál se ale o jádro hry nebojím, to je solidní a je zábava to hrát. Zbytek uvidíme v březnu, no...

      A na akci jsem si nevzal ani ten blbý chlebíček! :)
      • Šlo by hru nějak porovnat s Mercenaries 1 nebo 2? Hra podobného střihu mi moc chybí a tohle by mohlo být to na co tak dlouho čekám.
      • Pokud to bude repetitivní ve styl the division a ne mafie 3 tak proč ne :)
    • Nevím jak to někdo může hatovat když to ještě nevyšlo ani v uzavřené betě. já osobně mám spoustu her od Ubisoftu a spousta her od nich mě baví a pokud někoho ne nevim proč se dívá na videa a čte recenze potažmo je hraje.
      • Má slova, jen jsem zmínil, co si o tom dost lidí myslí, hlavně tady bohužel
    • TheGGG
      těmi lidmi myslíš anonymky na YT co jsou strašně cool a edgy protože hatujou ubisoft? Tak názor těch má fakt nulovou váhu

      ne že by si ubík nějaký ten hate nezasloužil, ale co je moc to je moc...
      • ehm ehm, Games.Tiscali diskuze..ehm ehm.
    • bukrr
      Pan redaktor nepatří mezi takzvané "lidi", proto jiný názor. Jiné vysvětlení není.
  • frag.ment
    Abych si ten PR článek trochu ujasnil.. Citace: "Během pár hodin hraní jsem ho v celé jeho šíři samozřejmě neproběhl, ale i ta hrstka úvodních oblastí mi naznačila velikost, nad kterou by mohly jiné hry žasnout." a pak: "Hra tohoto typu vám pak samozřejmě nevyrazí dech grafikou a dnes už ani rozlohou." A tak bych mohl pokračovat dál..
    • Morraw
      Co třeba "open-world ve Wildlands je větší než v ostatních hrách" ALE "vzhledem k velikosti dnešních open-worldů to už není tak dechberoucí".
  • Krásně napsaná pocitovka za hry =) mě osobně se líbil ten konec gameplay videa. Samosebou jsem článek četl dřív takže jsem očekával tu scénu =) a byla popsaná opravdu detailně ale takhle vtipně jsem si jí nepředstavoval =) vidím to na pre-order. Díky tomu že hra vypadá docela ošklivě si jí možná zahraju i na svojem peklostroji =) enjoy beta!
  • Hrozně rád čtu Adamovy články, umí to správně podat a ta jeho forma tam sem šel atd... to je ono, jiank hra vypadá super, zkusím betu ale na 90% kupuju.
  • Niekto si tu "snupol" Score pri pisani dojmov, ale ska v pohode :-)
    Novy Ghost Recon nevyzera zle, ale kedze hry su tovar za peniaze, tak to nakoniec aj tak sklzne k tomu ci dana hra stoji za x penazi. A rozmyslam co vlastne zaujimave a ine novy Ghost ponuka a moc tam toho teda nevidim. Pri cene 20-30e to je celkom v pohode ale ak bude klasicka AAA cena 50-60e, tak fakt tam nevidim nic zaujimave. To ze to ma velku sandboxovu mapu byva skor minus a z tych videii sa to na takticku fps skor iba hra.
  • Na tohle se těším. Rád bych si zkusil ovládání jednotky. Podle všeho co jsem zatím viděl mi to přišlo, že ai funguje vesměs jako vláček za hráčem. Jde oddělit třeba jen jeden(např. odstrelovac na kopci) a pokračovat jen se dvěma do akce a ty nechat krýt každého jednu cestu? Nebo je to prostě jeden trojvojak, kterému když se dá příkaz, tak funguje jak bůh, ale když se zvrhne přestřelka, tak jsou z nich dummy decoy? Dá se upravovat celá jednotka? První ghost recon jsem dohrál několikrát ve své době a bavilo mě, že člověk nemusí vystrilet všechno ručně sám. Jinak díky owerwatchovi za dojmy. Baví mě, že se hraním baví.
  • bodmrazu
    V komunite Division panuje nadeje, ze se pri Wildlands poucili z chyb a ze se hraci postupne presunou. Ja taky verim v evoluci zanru a doufam ze me vyberou do bety abych se presvedcil.
    Na preorder to nevidim, ale az po prvnim mesici opravi nejhorsi bugy, tak se rad pripojim. Miliony platicich zakazniku jsou nejlepsi testeri :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit