Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v krámu kde jsem to kupoval byl samotný klíč o 150 Kč dražší, i kdybys tu krabici rovnou vyhodil, což by sběratel jako já neudělal, tak bys pořád prohloupil, kdybys bral dražší klíč bez krabice a navíc máš tištěnou mapu jako plakát na zeď, taky rád nakupuju jenom data, ale zrovna když výjde dlouho očekávaný AAA titul a navíc je levnější tak to neřeším, naštěstí mám slušný net, ale pro někoho to musí být frustrace zvlášť pokud je někdo z vesnice a ani nemá možnost volby a leckdy jenom mobilní net, navíc instalace z dvd je rychlejší, v tomhle případě obzvlášť když si čekal od vydání první verze tak dlouho, tak chceš pařit hned, ale dovolenou jsem si kvůli tomu nebral *1* mě stačí hrát po chvilkách
  • Sr_Lobo
    Chtěl jsem koupit jenom reg key, ale hra má přes 60GB a s mojím netem bych jí tahal tak 4-5 dnů nonstop *7*
    Jinak ta edice je fakt pěkná a kupodivu je dokonce levnější krabicovka než klíč samotnej.
  • moc nechapu tu zalibu ve vlastnictvi lesklych kotoucu, kdyz dneska stejne zadna vetsi hra slusne nejede minimalne bez day one patche
  • gta SA moc vazne?? nejvaznejsi bylo gta 4, ale SA rozhodne ne. Negr co lita na jetpacku a strili armadu a vrtulniky...ok
  • gta online je hooooodne nachylny na kvallitu pripojeni netu
  • Já jsem si kvůli tomu přendaval mechaniku ze starýho kompu a chyba už na prvním disku, tak jsem holt dal reinstall a z webu to instaloval 6 hodin, škrábanec tam není, přesně jak psal kolega výše je to špatně vylisovaný, a takový krásný artworky na nich jsou... škoda práce
  • Inquisitor
    Kámoš má taky na jednom disku pořádnej škrábanec, ale naštěstí fungovalo normálně.
  • Sr_Lobo
    Paráda tak jsem koupil krabicovku a 4tej disk vadnej... Mam moc pomalej net abych to sosal a na supporotu Cenegy mi řekli, že vadnejch je 10% ze všech výlisků!!! Takže sem disky musel poslat na reklamaci a nyní je pro mě GTAčko tak na měsíc tabu.
    Je mi jasný, že až mi ho vrátěj tak to bude dobou kdy bude zrovna vycházet witcher, to by se jeden po*ral.. *13*
  • Ale když to vezmeš, tak se vlastně za celou hru postavy nikam neposunuly, jak na začátku tak i na konci jsou všichni tři jen obyčejnej zločinejckej póvl. Jen na konci jsou o několik set milionu bohatší a to vlastně jen díky assassination misím. Jak říká abc, u Michaela mohli více rozvinout tu rodinnou část a klidně nějaké věci spojené s prací filmového producenta, u Trevora to jeho drogové "království" a u Franklina zase "Da Hood" po vzoru San Andreas. Rozhodně ten potenciál tří postav šel využít lépe. Ale jinak si samozřejmě nestěžuju, zatím je po 100 hodinách v singlu spokojenost.
  • Co se tyce PC realmu, je to prevratna novinka *5*
  • Takového mimoně jako seš ty, to člověk nepotká každý den. *1*
  • Princ.Jablon
    No...když si ho nekoupim tak těžko budu hrát GTA online...teda né, že bych si ho zatim nějak zvlášť zahrál díky výše zmíněné vychytávce
  • To je dementni Rockstar, dela se stim to ze se hry od nich nekupujou :-D
  • Princ.Jablon
    To je pěkný ale proč? To je jako nějaká vlastnost GTÁčka jo? Dělá se s tim něco?
  • Pointa tvého monologu? Znáš zákon zachování energie? Jasně že lepší grafika víc výkonu protopí, ale víš on ten výkon ve Wattech odpovídá i zobrazovacím schopnostech hardwaru, je rozdíl když máš lowend grafiku s pasivním chlazením nebo jedním větrákem která nic nežere ale vs grafika, která má daleko méně skromné požadavky na zdroj a i s chlazením je 3x větší než ten lowend a konkrétně ta moje váží třetinu toho co PS4, grafika co je v PS4 je střední třída, není to lowend ale obočí taky nenazdvihne a má to pár opodstatněných důvodů - lepší karta by se tam nevešla, musel by být větší case, ale to by zas potřeboval větší zdroj= ještě větší krabice nebo externí zdroj jak Xone, muselo by to mít buď vodní chlazení nebo by to bylo hlučný, PS4 má výhodu v tom, jak je málo výkoné že nehučí jak elektrárna, proto se hodí do obýváku k televizi a pro to je to určený, pro tzv. casual gaming, proto byla stvořená a na to funguje dokonale, ale nesrovnávej konzoli a herní PC, myslím opravdu herní PC ne kancelářské stroje a kdo to myslí s hraním na kompu vážně tak ten herní stroj má a PS4 se na bednu v ceně od 20 000 do "kolik chceš utratit" absolutně nechytá nevím jaký borec tu psal o tom, že grafiku dražší než ps4 má dle statistik steamu 1% lidí, není to pravda, je jich mnohem víc, zřejmě neuměl použít google
  • To je občas i na PS4. Plný stav a najednou sám + friendi. Anebo rovnou vykopnutí z online.
  • ještě vařič "Cook"

    to jsou celé Trevor Philips Industries *4*
  • Princ.Jablon
    Technický dotaz:

    Jsem jediný kterýmu tak neskonale a otravně blbne GTA online? Buďto chyba sítě nebo to naprosto nelogicky a bez důvodu přepojí do prázdné "session", věčný výpadky etc...
  • jo na tom něco bude, ve starších GTA sis sice mise vybíral, ale nakonec jsi stejně musel udělat všechny a záleželo jen na pořadí, v GTA IV už bylo pár rozhodnutí jak příběh větvit (většinou ve smyslu jestli někoho odpráskneš nebo necháš žít) ale mohli to dotáhnout ještě dál, udělat různé příběhové linky podle toho jak se rozhodneš někde v půlce hry.. Jinak mám pořád pocit, že na tu mapu by se klidně vešly ještě tak 1-2 hry, pořád doufám v pořádné příběhové DLC ve stylu Gay Tonyho nebo Lostů
  • No to jo, ale to je tak 1 vedlejsi mise za 5 hlavnich. To je docela malo. Trevor casto zminuje jak je CEO jeho drogoveho imperia v nejakem dialogu, ale neni to nijak rozvinute. Franklin by mohl gangbangovat s tim druhym taky podstatne vic. Co s Michaelem nevim, mozna vic tech jeho studio misi pripadne nejake i jine aktivity mu dat. A tak. To mi tam chybi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit