Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky kvuli tomu, ze se vse prilis upina na ten hlavni pribeh tak se ztraci ten pocit volnosti a otevreneho sveta. Hlavne ruzne vedlejsi pribehove linky jednotlivych postav, ktere se mohly krasne vyvijet nezavisle na hlavnim pribehu jsou casto zmineny jen okrajove coz je pro me promarnenou prilezitosti.
  • to se mi nezdá, solo misí je tam poměrně dost, Michael má celou linku kde zachraňuje rodinu, Trevor si řeší drogy, číňany a motorkáře u sebe v buranově a Franklin má mise s tim troubou Lamarem.. jinak si myslim, že 3 rozdílné charaktery dost napomáhají vyprávění příběhu
  • pak ty trollove nemaj mit na games zne, kdyz nekdo skoci i na takhle zjevnyho *5*
  • Promarnenou prilezitosti sem mel na mysli to, ze krome te hlavni pribehove linky ty postavy nemaji temer zadne solo mise. Jaky je teda smysl toho mit 3 postavy kdyz pribeh je stejne linearni bez moznosti volby ?
  • Tady najdete GTAV benchmark testy GK a CPU: http://www.grandtheftautov.cz/GTA_testgk.htm
  • Ti nevim, vyčítat dílu, který je zjevně inspirován všemi možnými filmy o bankovních loupežích jako Heat nebo Resevoir Dogs, že obsahuje klišé, mi přijde trochu úsměvné, protože tenhle žánr na kliše více méně stojí, jako třeba že v každé takové lupičské partě musí být jeden nekontrolovatelný psychopat co vše jen komplikuje, to je jak říkat že Vice City má trapný přehnaný závěr s tou přestřelkou s kulometem v baráku, ačkoliv je to stejné jako závěr filmu Scarface.. A že spolu postavy mají propojenou příběhovou linku a mise nepovažuji za promarněnou příležitost, to by pro mě bylo kdyby to udělali jak píšeš ty a postavy se skoro nepotkaly, to by bylo mnohem horší.
  • Právě že GTA5 má opravdu blíž k Saints Row než kdy před tím, GTA:SA bralo věci až moc vážně a upřímě mě to akorát otravovalo, tohle mi přijde právě víc sarkasticky pojaté.
  • Právě že GTA5 má opravdu blíž k Saints Row než kdy před tím, GTA:SA bralo věci až moc vážně a upřímě mě to akorát otravovalo, tohle mi přijde právě víc sarkasticky pojaté.
  • Co me prekvapilo bylo to, ze na i5 + GTX760 to jede na max detaily (bez AA) naprosto plynule. To sem necekal. Konecne vydali odladeny PC port. Zatim jsem nenarazil na zadny problem ci bug.
    Co se samotne hry tyce tak bych ji zatim dal tak 7/10 max, mozna i min. Jsem asi v 60% story modu a abych pravdu rekl tak me zatim pribeh moc nebavi. Prvnich par misi zacinalo slibne ale pak se to zvrhlo opet v kycovite, klisovite drama. Casto je to az komicky prehnane a pripomina to spis Saints Row. Struktura pribehu mi taky nevyhovuje. Mel jsem za to, ze hlavni tri postavy (hlavni inovace petky spolecne s heisty) budou mit na sobe vice mene nezavisle pribehove linky s tim, ze spolecne budou jen provadet heisty ci nejake klicove pribehove mise, ale ve skutecnosti ma hra temer linerani prubeh bez moznosti volby. Obcas se pro nejakou postavu objevi nejaka side mise, ale to je vse. Tohle si myslim ze je dost promarnena prilezitost. Kvuli tomu, ze vsechny postavy maji spolecny pribeh se taky casto stava, ze pribehove linky jednotlivych postav, ktere by se mohly odvijet kazda svym smerem, pripadne mit alespon nejake rozuzleni, vyprsi do ztracena. Pribeh se taky casto vyvyji nesmyslnym zpusobem. Tohle je pro me velke minus. Ve finale je pribeh jen zaminkou pro serii miniher (zavodni minihra, fps minihra, minihra s vrtulnikem) a neprinasi nic noveho.
    Jsem zvedavy jaka bude endgame/multiplayer - ten jediny to jeste muze zachranit. Graficky je to krasne, beha to svizne, ale neprinasi to nic noveho. Skoda.
  • MAX: jses ty normalni?Machrujes,co mas za sestavu v hodnote pres 100k a cekas na crack nebo na slevu na steamu? Pokud teda jen nekecas.
  • Fix for ya: Když házíš C4 na ten pancéřák tak zůstaň v tom autě kdes byl a nahoď to tam z okna toho auta, tak samo až se máš toho auta zbavit tak na něj neházej nic ale buď ho rostřlel třeba RPGčkem nebo granátometem nebo mu prostřel nádrž a z dálky zapal benzín, problem solved.

    Info přímo z rockstar support fóra. Potvrzuji že funguje :)
  • Jeste k gpu a cpu,vse sice delalo v ps4 AMd,ale technologie je velmi podobna nvidia cuda.To si navrhlo sony.
  • Tak určitě mít sestavu za desítky tisíc tak by jsi potřeboval čekat na slevu na hru *15*
  • Ja myslim ze tim mas na stole tak maximalne prasatko (pokladnicku) kam ti mati dava kapesny :-)
  • To ti pucili komp z nasa ne?Koukal jsem vcera na radeony,potazmo nvidia,a jsou grafarny tak sylny,ze to co mas je siditko.Radeon za 107000kc,ten tvuj titan je jen siditko.
  • Tak k tomuhle už netřeba nic dodávat. *3*
  • Stejný názor mám na lidi, kteří hrají na notebooku, buď je to póza nebo jejich debilita. Horší už je jen hraní na mobilním telefonu.
  • Mezi svými náctiletými kamarády jsi jistě s tímto trapným humorem uspěl...
  • Tak co je vps4 je lepsi jak gtx760.Vsichni rvali Tonga!Co se her tyce.Na pc tuningu r285 docela pokorila gtx760,co se tyce w na 1w.Jinak next gen mohli mit lepsi grafiku,ale hrozne se spozdil vyvoj TSMC na 28 nm.
  • Ted ps4 ze system software 2.51,zere 181w

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit