Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já to chci na PC !! :D Ne kuli tomu že by mi nějak konzole vadily ale každý má svůj styl a každýmu se hraje jinak na Gamepadu a jinak na Klávesnici a myši... Stejně si myslim že to udělaj i na PC... Kdyby to neudělali přišli by o velkou část tržby..
  • Tilwaen
    No vidíš, já bych jej koupila právě kvůli Halo a Forze *3* Ale osobně bych si raději koupila PS3 než Xbox 360.
  • Jack1947
    GTA V. Ocekavana hra moje velmi, a uz se na ni moc tesim, Trailer prijemne naladil - Myslim ze to bude paradni "rozlouceni" s predeslou/dnesni generaci konzoly. *4*
  • Docela by mě zajímalo, jaké exkluzivní hry to jsou na XBoxu tak úžasné. GoW a HALO jdou totálně mimo mě, Forza je jen jiné podání GT...
  • Jsi pitomec.
  • navíc tam píšou že ten project je dead
  • Tilwaen
    Tohle je vcelku zcestné. Právě pro ty, kteří si to neumí zapojit sami a ani nemají někoho, kdo by jim to udělal, se prodávají již hotové PC sestavy. A jak často takoví "neumětelové", či jak je nazvat (bez urážky), paří hry natolik, aby si kvůli nim pořizovali konzole?

    Jinak s tím, že to umí jen hry, souhlasím; na druhou stranu, když teď chtějí k XBone přidávat i nějaké TV featury a kdesi cosi, tak se zase hráči čertí, že si to kupují kvůli hrám a takové zbytečnosti tam nechtějí *1* Holt se nikdy nelze zavděčit všem.
  • Tilwaen
    A jak by vám všem utnuli tipec, kdyby to na PC opravdu nevyšlo... *15*
  • Tilwaen
    Pokud nepočítám Nintendo, OUYU a podobné zmetky, tak není důvod si konzole kupovat kvůli jedné dobré hře; jak Xbox, tak PS jich totiž mají vcelku dost. Pro nás, PCčkáře, bohužel exkluzivních.
  • jeste ze sem ten xbox uz neprodal. Schovavam si ho jen kvuli gta 5 *14*
  • asi jo, ale těch 14 dní už to vydržím a počkám si na GTA V
  • Je to náhodou hezčí než klasické vice city a když si stáhneš do hry nějaké pěkné modely aut tak ti spadne huba.
  • Engine GTA IV upravený tak aby vypadal hnusně jako původní Vice City? To muselo dát práce *1*
  • Sice zajímavé čtení, ale meleš pitomosti... sice umělecky vyjádřené a chvílemi vtipné, ale pitomosti. Házíš všechny do jedný hromady a místo přemýšlení raději provokuješ a meleš. A očividně si asi nepochopil, na co sem narážel - diskutuj si tu o čem chceš, piš, co máš rád, třeba tu tvojí panenku v tvym zadku nebo Bůhví co, ale pokud tu budeš provokovat a rejpat, tak nečekej kladný ohlasy. Ty tvoje kydy o cukrlátkách nic neměněj na tom, že všichni tu nejsou jen nerdi a blbci, najdou se tu i normální lidé (což ty asi nedokážeš rozpoznat, když sám normální nejseš), kteří prostě nehodlaj tolerovat, že se do nich nějakej šášulka naváží a hází je do stejnýho pytle. Navíc, když o herním průmyslu ví asi tolik co o fair play.

    Jo a mimochodem, píše se "fosilie" a ne "fósilie" ty zlatej proude *7*
  • ULTRALOL *1* *1* *1* *1* *9*
  • Ano dokonalý svět. Ale co už alespoň vzniknou tyhle "zajímavé" diskuze.
  • Ne zůčastnit se, ale zúčastnit se - to je správnější. Ještě abych vás tady učil zlatých proudů gramatiky. Můj ty globále, to bude makačka, ale čas si udělám, to zase jo. Já z vás ty hovadiny a špatnosti dostanu, i kdyby ze mě fósilie měli dělat. Jinak ale můj příteli, jde o to, že jako vdečný, ale rebelující padawan mám snahy po odlišné reformě stávajících cest porozumění a evoluce téhle šedo-bílo-hnědně zanesené díry. A ta poněkud fair play neobsahuje - to je jen cukrovátko pro sentimentálně cukrovatý cukrovátka, který by rádi za jednu beztarostnou spinálně alpinistickou linii ručiček bez vlastní kritické sebereflexe. A to přece takto nefunguje, protože ti, co jsou toho vinni, zasluhují jen to, co sami vyjadřují. A ti nejsou hodni žádného respektu, ani slušného zacházení.
  • Už vyšel mod rage engine pro VC. Pokud máš zájem tak link:http://www.youtube.com/watch?v=RFfcCApgsKQ Ke stahnutí je dostupná jen beta měla by být někde jako torrent.
  • Jistěže, zůčastnit se, ale férově a bez faulů... Fair play ti bohužel moc nejde...

    A jinak, ty bys, milý padavane, zasluhoval do karbonitu zalít, v tomhle fóru jen na obtíž jsi. *7*
  • Není důležitý vyhrát, milý příteli, ale zúčastnit se. A jako správný padawan musím s hlubokosklonen smeknout svůj cylindr všeumění a průjmokazů, a s následným poklekem a s povděkem zakvitovat mistra, který je mým učitelem, věrným pomocníkem a vzorem. Bravo, bravooooo. Jen škoda, že zahalil svou totožnost do hávu jakéhosi nesmyslu. Ale, přesto mám slzu v oku z dojetí, na mou duši. Jen to Metro, jen to prokletý Metro...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit