Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Trailer o ničem.
    Jistě to bude super hra, ale doufám, že další díl se vrátí zase zpět do minulosti. Myslím, že na tomhle enginu by bylo GTA s atmosférou a hudbou z 80. let alá Vice City parádní.
  • pár let? ty myslíš ten sotva rok co zbývá do vydání "next"gen konzolí?
  • Kde jsi to četl?
  • A co když má PS3, kde nejde dát CFW (nejnovější Slimy a Super Slimy)? Tím pádem ti zbývá koupit nějakou tu hovadinu na emulaci mechaniky, kde musíš otevírat konzoli.
    Ale jinak tady hovořím o tom, že pro pirátění se PC nemusí nijak upravovat, zatímco konzole ano. Pokud se nemýlím, u konzole ztrácíš při jakékoliv úpravě záruku, což u PC neni.
  • I ten klasický stolní počítač by měl jasně stanovené specifikace, HW i SW...
  • No já nevím, jestli's viděl ten samý trailer (Trevor tam střílel po nějakých týpcích stojích okolo stodoly a na té stodole), ale bylo celkem jasně vidět, že to dělalo celkem přesně to "namiris pobliz nepritele a ono ti to v sekunde na neho skoci".
    Na jakých šipkách? Jako nějaký action wheel? Další konzolová úžasnost.
    Že se urážíš jsem zjistil podle tvého "Nechapu co si tim dokazujes?" . Jednak to není otázka a jednak je to dost dětinské "sice vím, že je to lepší, ale stejně jsi hydiot".
    O GTA mluvím, protože je diskuze o GTA. A GTA 4 je dost podobné tomu nadcházejícímu. Nechápu, co je na tom tak zvláštního. Mě zas nejde do hlavy, proč jsi zmiňoval AC.
  • Ještě pár let a už se tu PC hráči a konzolisti nebudou muset hádat. Jednou se vývojáři konzolí probudí a zjistí, že vlastně vyvíjeli tak dlouho, až postavili klasický stolní počítač. *15* A pak si budeme všichni rovni.
  • Já teda soudím jen podle vlastních zkušeností a to je, že mi SR3 chodí hůř, než GTA4 :) . R* zvedli naděje na kvalitnější port posledním Maxem Paynem.
  • hehe
  • Jo tak ty na gamepadu i píšeš? Tak to mi jako argument stačí, myslím, že dál není o čem se bavit. *6*
  • No jasny no 100% hracu na konzoli hraje z Auto Aimem hlavne v multiku kde neni povolen. Taky snim hraju a hru proletim jedna basen ani si ju nestihnu uzit ale hlavne ze se miri skvele s nasim pomocnikem.
  • Rockstar Games na svym webu uvedl datum vydání pc verze logicky na předvánoční datum v prosinci... nechápu, proč ta informace na webu jako je gams.cz chybí!
  • Na PC jsem s SR3 neměl sebemenší problém stejně tak, jako teď nemám žádný u SR4. Jó, kdybys zmínil díl druhý, to byla jiná, to byl opravdu "skvělý port".
  • Vyvratim ti jedine Auto Aim :) zda se ze jsi v zadne hre Auto Aim nevidel jen jsi o nem slysel protoze Auto Aim vypada uplne jinak staci kdyz namiris pobliz nepritele a ono ti to v sekunde na neho skoci tohle bylo namireni na jednoho a tahem na druheho kdyby mel Auto Aim tak to po nich ten zamerovac bude skakat a nebude to plynulej presun tak tady nepis nic o Auto Aimu kdyz o nem nic nevis.Po nake dobe mireni na gamepadu nedela problem obcas to uleti jinak ne.A v GTA IV neni zadnej seznam zbrane jsou na sipkach :) a v GTA V je to krasne udelane pro ovladace jako v RDR ten vyber zbrani. Jde videt ze si pohrali aby se to na ovladaci hralo perfektne.:D ze GTA IV neni tak suprove na konzoli me urazi? Kde jsi na to prisel zdyt jsem ani v prvnim komentu o zadnem GTA IV nepsal? pokud vim tak mody a skiny jsou ve vice GTA her tak proc tu pises o GTA IV?
  • A že zrovna ten SR3 je takový skvělý port, že?
  • A čemu se divíš? Od začátku bylo vytrubováno do světa, že tohle je pouze "for boxes". Stejně jako kdysi Red Dead Redemption.
  • Hehe, ty kdyby sis odpustil ty koncový urážky, tak by se s tebou dalo i docela normálně diskutovat. Ale jelikož si fakt h*vado co rádo nasírá lidi, tak pak nečekej, že to bude bez odevzy... Co je na klávesnici archaickýho?? To sis vycucal z ptáka nebo co? Proč si asi myslíš, že hodně titulů nabádá ke koupi gamepadu? Zkus použít to shnilou tkáň v lebce... Protože se hry prostě maximálně přizpůsobují konzolím (i v ovládání - už vývoj té hry je na to primárně stavěný), jelikož je to pro ně ne lepší, ale výdělečnější platforma. Nicméně KAŽDÝ vývojář ti potvrdí mezi 4 očima, že pro FPSky, strategie a RPGčka je nejlepší klávesnice + myš, a žádnej trapnej autoaim pro másla. Jedinej žánr, kterej byl stavěnej původně na gamepady, byly arkády a skákačky obecně... A s těmi kydy, že PC hráči za nic nestojí, se moc nepředváděj, ne všichni PCčkáři jsou piráti ty troubo.

    Apropo, nesnažíš se těmi nadávkami na klávesnice jen zakrýt to, že jsou pro tebe moc těžký ? *15*

    P.S. Omlouvám se moderátorům za svůj slovník, ale to prostě nejde...
  • Nebudu si kupovat debilní konzoli kvůli jedný hře. tečka
  • Tahle konzolovka, kromě krabičkářů, ještě někoho zajímá? Možná bude lepší, aby Rockstar PC port úplně vynechal. Stejně by to bylo nedomrdlý pokus získat si zpět PC komunitu. Bugy, nestabilní framerate, časté padání, debilní ovládání.. Ještě že tu máme Saint´s Row: The Third nebo IV.
  • Prostě na PC se krade jak sviňa a bude platit za nedostižitelný pirátský ráj vyžírek. Na tom není nic nepochopitelnýho. Zbylé argumenty "taky pirátění na konzole" končí v temnotě v momentě, kdy dochází na množství, takže se tu nemáme o čem dál bavit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit