Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • strcit flashku do PS3 a nahrat CFW zvladne i opice. Jo s X360 uz je to slozitejsi ale PS3 je taky konzole a je to stejne slozite jako cracknout hru na PC
  • Ale ale ale. Nenafukujme tu něco, co není. Mě je vcelku jedno, jestli má ono větší možnosti než jiná ptákovinka, a jestli se na to někdo dívá vlastním rozumovým maglajsem nebo kibicuje druhý a podobný koule-buzno-hrátky typické pro místní soutěžně založené osazenstvo. Já tu jen konverzuju s lidma, kterým evidentně stojí za to vysazovat střízlivý mozek a bavím se nad tím. O to, kdo bude mít lepší argument, to tady zkouší každá druhá guma a přitom je to zbytečný. Takže, pokud již nedodáme něco k tomu, že PC barikáda je plná ubrečených ocasů a gamepady vedou, tak si opravdu asi moc nepokecáme, no.
  • Nezajímá? Čili jen trolluješ nebo ti došly argumenty a chceš odejít bez ztráty vlastní hrdosti. Tak tedy bravo a sbohem, jdu diskutovat s někým, kdo má argumenty a "koule". ;)
  • No, dojemný text, ale moc mě to nezajímá. Nicméně, abych výrok výše napsaný okořenil jistou prozaičností, uvedu, že sám jsem PC hráč, ale rád všechno píšu a dělám na gamepadu. A jako jeden z mála očekávám, že GTA 5 na PC nebude. Tož tak, no...
  • Gameplay mohl mít klidně autoaim, což je featura vymyšlená právě protože se na gamepadu míří huř, než s myší. Nebo tohle chceš vyvracet?
    Víc jak 14 tlačítek je skoro v každé primárně PC hře. Vlastně by to šlo v naprosto každé hře. Například v GTA 4 mít tlačítka (čísla) pro výběr jednotlivých zbraní misto scrollování skrz nějaký seznam, to je scifi, co?

    Dokazuji tím, že prostě GTA4 na konzolích nebylo "stejně suprové". Ale ty jen dokazuješ svůj fanboism tím, že tě to uráží...
  • No, to si užije, nic jiného mu nezbude. Samozřejmě, budeš tvrdit, jak je něco netřeba, zbytečné, archaické, atd., když očividně preferuješ konzole a uráží tě, že PC verze je objektivně lepší.
    Více detaily bylo myšleno například to, že je po ulicích víc bordelu, že jsou tam dráty, že se auta špiní a opotřebovávají, že může být mnohem víc aut a chodců, odhlednosti a tak dále. Ne žádné větší rozlišení, nebo ostřejší textury, lepší stíny, lepší odrazy, žádný blur... to jsou věci vedlejší.

    A samozřejmě "gamepad je prehistorická kravina pro ty chudinky neschopné ukočírovat klávesnici, protože má víc, než čtyři tlačítka." ^^
  • na ovladaci se "nemiri" spatne protoze auto AIM neni mireni *3*
  • lol archaická kravina leda tak pro chudaky co je vic jak jedna packa a ctyri tlacitka desi, moc slozity co 101 tlacitek? *1*
  • Ayoagi:Videl jsi snad v gameplayu ze se mu na ovladaci mirilo spatne? :) Uz aji v AC 3 ubisoft doporucil pro 100% zazitek hrat na gamepadu myslim ze to bylo aji napsane v samotne hre ale nemuzu rict ze se to na gamepadu hraje lip protoze na PC jsem to nehral.A kdyz bude mireni jak v RDR jak rekli R* tak nevidim zadny problem. A gamepad neni omezeny tlacitkami rekni hru kde vyuzijes vice nez 14 tlacitek? Mozna nakej simulator nebo MMORPG ktere krom FF XIV na PS3 neni.Miluju lidi kteri furt dokola melou jake jsou na PC vyhody radiova stanice atd. Nechapu co si tim dokazujes? Myslis ze ti to ted kazdy konzolista bude zavidet? A kazdou hru chce nake mody a skiny?
  • Jazz
    Ti k0kh0ti to pořád mažou, co se dá dělat. *16*
  • Domnívám se, že každej normální kašpar si tu hru stejně užije s jasným vědomím možností jeho platformy. Módy můžou mrzet, vlastní stanice nahrazuje hudba z disku a na nahrávání videa s*re pes. Já vidím stále solidně vypadající hru, takže větší detaily ve světě přenechávám nervózní pakáži, třepající se na grafiku jak prasata na šrot.

    Jinak, abych obarvil místní vody trochu do hněda, podotýkám že klávesnice je archaická kravina pro magory, neschopných si ukočírovat jednoduchej gamepad.
  • On psal "lehko pirátí". Pokud chceš pirátit na konzolích, musíš mít flash, RGH/JTAG,CFW anebo tu hovadinu emulující mechaniku, což vyžaduje jisté znalosti a peníze. Na PC akorát zkopíruješ crack a je to, ne?
  • ***SPAM***
  • ruku bych si urezal kdyby nechtela pockat na PC verzi!
  • No jo, ona je ta klávesnice tak omezená počtem tlačítek a s tou myší se tak špatně míří, že? A ty mody, to je taky hrůza. Nebo vlastní rádiová stanice. Nebo nahrávání videa. Nebo víc detailů ve světě... Tolik k tomu "stejně suprově".
  • Lidé drazí, nefňukejte už sakra. GTA na PC bude, sám už mám připravený mix do radia. Poslední čtyři díly byly později, deal with that, nebo si kupte taky ty konzole, zas tak drahé nejsou a zahrajete si na nich stejně suprově jako na PC (protože grafika je k ničemu a doufám, že nikdo už nehraje na klávesnici).
  • Hanzales
    Kvůli tobě klidně i španělsky :)
  • Nauč se, prosím tě, buď česky nebo anglicky, tohle je hrůza.
  • Dyt na konci traileru nebylo PC O.o jen konzole ;-(
  • A na konzolich se nepirati od kdy prosimte ? :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit