Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ak bude pomerne standardnych -10% pri predobjednavani, tak bohuzial ano.
  • jednoduche: na PC sa lahko pirati, vacsina hracov by to chcela mat zadara. Ked to ale na PC nevydaju tak ziskaju vyssie predaje tym, ze niektory budu chciet mat hru hned tak si ju na tu konzolu kupia.

    Ale na PC to urcite vydaju ale o kus neskor, lebo vsetci predsa vedia, ze na PC sa tato hra hra najviac a preto by popularita znacne klesla keby to na PC nevyslo.
  • no vidíš, ja si ušetril cas a nehrál žadne gta a jsme na tom stejne *3* akorát IV jsem chvíli hrál na youtube ale moc dlouho mi to nevydrzelo
  • ve sleve pravda?
  • pokud nemas titam za dvacet tisíc tak si o tom taky mužes jen zdat, protože i kdyby to jestli nahodou vyšlo, tak to nebude moc optimalizovany
  • Jzs tim ze si ho vsimas a odpovidas mu tak tu blbost mezi konzolema a PC siris dal. Misto toho aby jsi to ignoroval a nechal ho at si tu pise co chce stejne by ho to prestalo bavit do neho musis zacit taky rypat...A tak to jde furt dokola. Ale jinak pravdu mate oba :)
  • Jasne, cez Steam.
  • No spis az si to budu moc zahrat na plne detaily, max. hustotu chodcu/aut, max vykreslovaci vzdalenost, takze veci o kterych si clovek na konzoly muze nechat tak akorat zdat xD
  • Nebo si proste nemysli ze remcam :D
  • U GTA Vice City som sa bavil královsky, GTA SA mi až tak nesadlo, ale stále to ešte šlo. U GTA 4 som zíval nudou, ako u máloktorej hry. Tak som fakt zvedavý, čo z toho bude...

    Na technickú stránku prdím, chcem sa baviť :P
  • Já myslel na PC.
  • uz se nemuzes dockat az si to stahnes co
  • proboha co bys chtel od xboxu a ps3?? uz mi jdete vsichni na nervi s tyhlema kecama ze mohli udelat AA a lepsi textury, vzdit na ten HW co maji k dispozici udelali zazraky
  • To víš, její plastová ruka ti ho nemůže honit věčně...
    Ale jo klidně, zpět k tématu, schválně co zas vyplodíš... *7*
  • Tesat, tesat a znovu tesat.
  • Tvl díky že jsi mi to řekl já furt používám strany. *15*
  • Nikdo neříká že by hra měla být nový Battlefield ale zkrátka nějaké slušné vyhlazování hran by se šiklo.
  • Vyhlazování hran né stran :)
  • Jezis pokazde kdyz ma vyjit GTA tak je to porad dokola. U ctvrteho dilu to bylo uplne to same. Je to soucast marketingu a jde o to vytriskat co nejvic penez. Az si nahrabou na konzolovych verzich tak pak prijde PC verze. A muzes namitnout ze RDR taky nevysel na PC no ale jenze ani prvni dil RDR nevysel na PC kdezto GTA vychazi uz od nepameti. Nikdy se nestalo ze by GTA na PC nevyslo a nebude tomu jinak ani ted. Zkus premyslet trosku logicky nez placnes neco podobneho.
  • Tak ty si ujíždíš na něčem jiném :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší