Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo je to na tu rekci narazel jsi na gamepad nejspis kvuli neho co psal "doufám, že nikdo už nehraje na klávesnici" a ne kvuli tomu ze by jsi chtel schodit gamepad ale sam nevim jestli si ho schodit chtel nebo ne tak jsem proste reagoval. Nevim jaky Aim Assist myslis je jeste ze ti to na neho nezamiri ale kdyz nekdo probehne tesne kolem tebe tak se ti kamera trosku natoci aby se tim zrychlylo otaceni jinak uz nevim.Teda spon jsem se setkal jen stemi to dvema.A gamepad branim protoze mi vadi tim nemyslim ted tebe kdyz nekdo pise jakoby nesel ani vyuzit kdyz na nem ani nehral nebo na nem hral jenom 5 min.
  • Jo o svojí blbosti hehe nepochybuj.... *7* *15* Heh
  • Došly argumenty co trollí nulo *7* Možná by stálo za to, aby ses nad sebou trochu zamyslel, než zas začnej flamewar, kterou díky svojí tuposti a pitomostem nemůžeš vyhrát...
  • Znamenitě. Tvůj poslední příspěvek byl jediný, se kterým můžu plnohodnotně souhlasit.
  • Buď na to hrdej!!! PC, to dalo těmdle značkám (GTA, COD, ...), co ho zároveň zradily, život.
  • Víš, kdyby se lidé vyjadřovali fakticky správně, byl by život na internetu mnohem snažší. Ty totiž nemyslíš (předpokládám, že vůbec myslíš), že SR3 funguje naprosto bez problémů. Ty myslíš, že tobě SR3 funguje bez problémů. Vidíš ten rozdíl? A vidíš, že já napsal, že "mi SR3 chodí hůř"?
    A svoje náznaky, že bych měl pirátskou kopii, si strč někam do zadele, nenchám se tu přeci od nějakých dementních anonymů s problémy s vyjadřováním urážet.
  • Jestli to třeba nebude tím, že PC narozdíl od krabiček, neni pro každou trubku, ne každý děcko ho zapojí/sestaví správně.. nehledě na pořizovací cenu...

    Takže logicky na světě existuje (bohužel) víc krabičkářů než majitelů PC, kteří svoje dělo zároveň využívají k hraní.

    Proč myslíš, že hry na ty vaše rádoby PCčka pod televizi jsou často i 2x dražší? Protože je vyšší poptávka (opět bohužel). Ona ta krabička vlastně neumí nic jinýho než ty hry...
  • Jo jo, jsem šáša. Takový ten, co pronese základní premisu herní konzole a dostane za to mínusy a pak přijde nějaký drsň jako ty a nandá mi to. Radši si půjdu koupit nové rolničky na čepici...
  • Já nevim jak ukradená verze, ale ta originální narozdíl od originální gta IV funguje naprosto bez problémů.
  • Odpověděl sis sám. Ano je to skvělý a vyladěný port. Díky STEAMWORKS se navíc do hry snadno napojí kamarád.
  • zřejmě jste měli / máte ve škole místo výpočetní konzolovou techniku... šašku
  • nextgen konzolí? tzv. nextgen jsou jenom sociální fíčury aneb uploaduj si screen/video ze hry na fb/yt/jánevimcoještě.com a poděl se svými "přáteli" + hw z PC.. jo a má to ještě značku microsoftu nebo sony, nic víc.
  • No, o tom nepochybuj...
  • protože na analogu se tak bezporoblému pracuje
  • Jo to, ten zamykací. No, to v tom traileru nebylo. To co tam ale bylo mi prostě přijde jak nějaký aim assist (který už jsem někde viděl, ale samozřejmě za boha si nemůžu vzpomenout kde). Já konzole neurážím, jen říkám, že na nich je prostě GTA 4 horší, to je fakt. Kdybych se někde našel, že se směji hardwaru konzolí, tak se vrátím v čase a ... domluvím si. Neberu konzole jako nic podřadného (sám už dlouho chci PS3), ani gamepad neberu jako něco podřadného (neb ho občas používám), ale prostě něco se na něco hodí víc, sám to píšeš. A lidi mají různé preference. Ty tady zuby-nehry bráníš gamepad přestože jsem o něm původně nenapsal ani písmeno. A navíc to tvoje bránění je reakce na mojí reakci na "doufám, že nikdo už nehraje na klávesnici" a "zahrajete si na [konzolích] stejně suprově jako na PC", což tvrdit je pochopitelně stupidní, když ty rozdíly mezi verzemi prostě jsou.
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Hyperbola_(literatura) << je třeba dodat tu závorku. Nesnáším ten dementní linkotvůrný skript, fakt že jo.
  • Hah, tak to je fakt divné, páč já mám také lehce postarší 5870 *15* . Jaké CPU/APU?
  • Aoyagi: Nevim jak bych ti to vysvetlil :D Proste stoji typek, na PC kdyz zameris vedle tak to musis tahem namirit zase na neho aby jsi ho trefil. Na PS3 s Auto Aimem kdybych chtel zamirit jak na PC treba metr od neho tak te to nepusti porotze ti to automaticky namiri na neho podstate jakoby jsi metr odneho nemohl zamir zdycky ti to zamiri presne na neho. Ale kdyz zamiris a jedes tahem treba na druhou osobu tak se ti jakoby Auto Aim blokne a uz miris sam ale jak prestanes mirit a zacnes zase tak ti to automaticky zamiri. V tom gameplayi to takhle nebylo mel jakoby volnou kameru ze si mohl mirit sam jak chtel a presun byl plynuly takze tam byl Auto Aim vyplej.A neurazim se :D jenom me trozku stve jak kazdy urazi konzole jakoby se na nich nic nedalo delat. Sice krome hrani se fakt nic delat neda ale jak na PC nebo Konozoli se hraje dobre neco jde lip na PC a neco na Konzoli kdyz se PC hrac smeje jak to na te 8 let srotu zeleza muze rozjet nebo to vypada 1000x hur nez na PC tak me to stve Konzolista se mu taky nesmeje ze mu to haze chyby nebo mu pada hra nerikam ze kazdemu ale je to tak. A stou povahou promin ale nerozumim tomu slovu :D a hledat vyznam toho slova se mi nechce *4*
  • No jo vlastně, Franklin. Prostě ten černej. Mohl bys mi vysvětlit, jak se pozná rozdíl mezi "namířit vedle a pak namířit na to" a "namířit vedle a ono se to pak samo zamíří"?
    Ne, nikdy jsem gamepad neviděl, na tu variaci Dualshocku od Logitechu, kterou používám, se totiž vůbec nekoukám, mám z toho fóbii... Jak se na čtyřech šipkách dá okamžitě vybrat jedna z devíti zbraní? Celkem mě to zajímá a ne, neříkám, že je to nemožné, aby ses zase neurazil. Stejně tak, jako neříkám, že gamepad je věc, se kterou nejde žít. Máš trošičku hyperbolickou povahu. Otravné...
  • No vidíš, já mám zase opačný problém. Na mé již postarší HD6950 mi GTA 4 chodí snad hůře než na původní 8800GTS (G92), což je trochu zvláštní. Co se týče Saints Row, je fakt, že té grafiky, kterou to má, bych také čekal asi nižší náročnost, i když s tím problém nemám.
  • Aoyagi:Tak kdo strilel byl Frankil a ne Trevor asi jsme opravdu videli kazdy jiny trailer. To ze namiris vedle nepritele a ono ti to na neho skoci podstate sem to myslel tak ze nemusis mirit na neho aby ti to na neho samo skocilo to co predvedl v gameplayu bylo jakoby jsi na PC namiril vedle neceho a pak to tahem vedl na neho kdyz nenamiris presne.Nevis na jakych sipkach? ty jsi snad ani gamepad nevidel ne? :D. O AC jsem se zminil protoze jsi z Gamepadu delal vec kterou nejde ani vyuzit.Tim sem ti jakoby chtel naznacit ze vec kterou nejde vyuzit davaji na 1 misto pred klavesnici a mys aji Ubisoft pro 100% zazitek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit