Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tri postavy: 1. postava 3 mise 2. postava 5. misi treti zbytek :) rad bych se mylil
    • rancor1223
      Podle toho co jsem četl se mýlíš. Ostatně, je to R*, takový noobové to nejsou.
      • gert
        viz episodes from liberty city *5*
  • hmm, černoch, uzenáč, aspoň že jeden z nich je běloch, doufám ale, že v rámci korektnosti bude teplej *1*
    • korektnost pro lůzu, by mě zajímalo kolik maj mezi sobou jinejch národností rothschildové a rockefellerove, ktery prakticky ridi ameriku. Ahoj dcerko jee, to jsem rad ze sis nasla cernocha s getha a ne nevadi synu ze si homosexual a nasel si si pritele z mexika. Hahaaha
    • Pethulla
      to víš, duhová koalice.
    • :D:D To je recht :D

      Moje teta, když mě viděla hrát GTA San Andreas a viděla, že tam pobíhám s černochem, tak se nevěřícně ptala, proč hraju za černocha :D

      Teta není rasistka, ale prostě nechápala, proč nehraji za bělocha :D :D
      • Tak mne to trochu rasisticke pride a to v ziadnom pripade nepatrim medzi tych srandistov co vsade vidia rasizmus :D
        • A proč ? :-) Jen nechápala hru a do příběhu se také více hodil černoch, než běloch. A je přeci jendo za koho hraješ, když tě hra baví a příběh má patu a hlavu :) ne ?
  • walltar
    Hej já budu hrdina GTAV ... taky miluju trička s límečkem *1*
    • Já mám raději na tričku napsáno: Iron Maiden, Kiss, nebo Victory of Valhalla (prosím, nemáto nic společného z neonacisty ani žádnou jinou formou extrémistu. Jen mám rád Severské Bohy a věřím v ně :D:D:D) ale tričko s límečkem je lepší, než tílko :D

      A jinak doufám, že budou příběhy nějak propletené a hlavně dějově zajímavé.... Může to být mazec :D
      • Konečně někdo kdo je stejnej jako já už jsem si myslel že jsem jedinej :D
      • Lawliet
        mmmmmm to já mam radši černý v-neck
        • Límečky a trička do véčka může nosit leda "čtyřprocentní", nebo těžký "metro" :D
          • jn nebo miliarda lidi co nemuze chodit do prace jako vagus , coz se Tebe asi netyka :)
            • Lawliet
              lepší odpověď bych sám nenapsal! *1*
  • Je to šokující , hned 3 hlavní postavy ... No ale ani jeden není imageí něco jako Niko z IV. Čekám co vymysleli , napjatě dál *15*
  • BoB.2
    Úplný neviňátka. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit