Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je tu nekdo kdo koupil hru ted o pulnoci? Ja byl jeden z tech blbcu a samozrejmne se nejde zalogovat, forum jim jeste nefunguje. Nemate nekdo s tim take problemy?
    • Blbců ....... ? Hra startuje přesně v 00:00 PDT což znamená, že u nás to díky časovému posunu pojede až v 9.00.

      Ne, nechci Tě urazit, ale infa o zrovna téhle věci je všude teď tolik, že vygooglit tuhle informaci by tě stálo tak 2 minuty maximálně. *7*
      • No jde spis o to ze pouzivaji nejaky pacificky cas. Predpokladal jsem ze kdyz je pulnocni prodej ze to pujde hrat. Ano tuto informaci jsem si opravdu neoveril nebot jsem nepredpokladal ze ta hra nebude hratelna, nebot proc by nekdo mel pulnocni prodej kdyz to hraci nemuzou hrat. Nebot koupit si hru v tento cas za techto podminek by mohl jen blbec......Ale jak se zda tak amici se svou povestnou dutosti opravdu neprekvapili. Ono stacilo nejake male info ze v evrope to pujde hrat v tolik a tolik hodin a nebyl bych nastvanej
        • V tom s tebou naprosto souhlasím. Nechápu proč dělat půlnoční prodej na onlinovku, kde je start až na 9:00. Co jsem někde četl, tak snad X-zone mělo pro prvních 500 kupujících (půlnoční prodej) připraveny Pre-order edice se kterými je možno hrát hned (resp. od včerejška od 9.00), ale co budou dělat ti ostatní co si vystojí frontu a pak zjistí že jim to nepoběží hned to nevím.

          Dělat na tohle půlnoční prodej byla asi hloupost a souhlasím, že víc informací by taky neuškodilo.
          • Já byl na půlnoční prodeji v Xzone, ale stejně se nemůžu lognout a ten pre-order kod, abych mohl hrát dříve, nemám kam napsat.
            To jsem se mohl raději vyspat:)
            • No já to beru hlavně tak, že jsem stejně v rachotě a domů se vrátím až kolem 14h, tak snad bude volný server, kam chci jít:)
            • Ber to tak, že máš lepší zážitek než ti, co čekají na balík *3*
  • az to bude za par mesicu freetoplay tak to mozna zkusim *3*
    • Na tak blby prispevek nelze odpovedet jinak nez blbe... /palmface
    • Veskoslav
      A proč by to mělo být proboha F2P?:-D To není Aion (mimochodem zprznený u nás, v USA jede ještě klasicky) ši SW TOR, co jeli na měsíčních poplatcích. Víš, jak vůbec funguje GW 2?
      • Aion v Evropě je zdarma. Na rozdíl od GW2, nemusíš ani kupovat hru. Ve hře je shop ve kterém můžeš nakupovat za eura a ty věci pak prodat ve hře za herní měnu. To je stejné jako v GW2. V Americe pod ncsoft je to ještě horší. Kdo se bude v Evropě starat o servery (GM, shop) ? Ncsoft nebo ArenaNet?
        • Veskoslav
          Aion je "zdarma", jelikož bez základního balíčku je naprosto nehratelný a ten stojí cca 250 Kč/30 dní. A rozhodně to není stejné jako v GW2, trochu si pleteš pojmy a dojmy. A v Americe je to horší? Nenech se vysmát proboha, právě, že americké a asjské servry od Aionu jsou nejhratelnější a nejlépe spravované. Gameforge je nejhorší firma v oblasti správy MMO, které má na starost.
  • Jenom jeste jedna vec. Dival jsem se na stream Krippariana a vcera byl okolo lvl 20, dneska uz ma kusek do lvl 70. Pokud je max lvl 80 tak je to trochu rychle, ne?
    • Co vím, tak včera končil něco přes 40, tak zase neblbni jo? *3* Ale je fakt, že byl od kungena o 15lvlů níž, a jak přišel tak ho na 63 dohnal. ALe jako já nevím, ten člověk strávil přes asi 6 hodin hledáním informací o GW2 a zkoušením buildů, mechanik hry a hledal asi nejvíc OP charakter a skilly *4* Jinak ono stačí zjistit, kde dostaneš nejvíc XP za nejkratší čas a pak to jde rychle, ale myslím, že já radši zůstanu u zkoumání světa než rychlého expení.

      Jinak pro info, tak na lvl80 je potřeba něco okolo 56-62hodin herního času, když se na to mrknu zpoětně, při fast expení.
      • No v Anarchy Online se na max. level dostavalo par mesicu, potom kdyz uz to ulehcili na maximum tak to trvalo nekolik tydnu. Proto mi 2 - 3 dny cisteho casu prijdou docela malo.
        • To musí být hodně nudná hra *1*
          • já vim že dneska už se to moc nenosí.. ale dřív existovaly hry, jejichž motto bylo cesta je cíl. Takový hry nespoléhaly pouze na hype s 10 hodinovou hratelností a neexistujícím endgame contentu, který mimochodem i správně udělaný nesedne každému.. třeba já mám daleko větší radost z vývoje postavy než ze sezení ve městě na max levlu a čekání než mi naběhne dung abych měl o 1 str lepčí armor než mám teď. Asi už se nikdy u mmo nebudu bavit *1*
    • já hraju hru skoro v kuse od spuštění až si řikám, že bych měl brzdit :D a mám jen 26 lvl... takovýhdle magoři co jedou jen na level se najdou v každý hře
      • No magori co jedou na lvl uz jsou na 80ce (treba Kungen, ten byl vcera okolo lvl 40).
        • Já říkám když někdo chce hnát jeho problém pak má z tý hry akorát prd. Já hraju už od soboty skoro v kuse a mám teprv level 20. Procházím všechny startovní mapy dokončuju tam qstíky dělám eventy zabíjím World Bosse a hezky si to užívám, když někdo žene a pak nebude mít co dělat to je jeho problém. Výhodou týhle hry je podle mě, že vám sníží level na level daný lokace takže ať máte jakejkoliv level tak můžete v pohodě hrát i v mapách pro nižší levely a pořád to bude výzva a zábava. To mi hrozně vadilo na WoWku tolik lokací a ani jednu nestihnete dojít na 100% a už máte moc velkej level, takže jste moc silný
  • Můžu se zeptat co vám všem vadí na grafice té hry? já hraju na high detaily a první co mě naprosto dostalo byla právě grafická stránka hry, která vypadá překrásně.
    • Grafika je subjektivni, me se nelibi ze to vypada jak omalovanky, fura pastelovych barev a postavicky jak z pohadek pro nejmensi. Ale spouste lidi se to libi, navic ja jsem to nehral tak nemuzu rict jak by to na me pusobilo nazivo.
      • tak nevím no mě se ta grafika líbí možná proto, že se mi líbila i grafika wowka když to bylo nový, ale todle je o několik levelů lepší :)
        • Aha, Wow byla jedna z mala her, ktere bych kvuli grafice nemohl hrat ;-) Na grafice vetsinou nezalezi, ale je urcita hranice za kterou to nejde. Wow pro me bylo za touto hranici (stejne jako predtim Warcraft 3).
    • Veskoslav
      V Aionu byla (je) hezčí:)
      • asi chápu o co tu jde... ne o grafiku jako takovou ale o grafickej styl :)

        no já mám radši pestrobarevný hry než takový kde je všechno šedo-šedivý
  • Jelikoz to nejaci kamosi hraji, zkousel sem se mrknout na par streamu a prijde mi to po graficke strance takove detinske. Ne moc hezky vypadajici postavy, nesedi mi animace, vsechno je takove prebarvene a kdyz sem videl toho maleho yodu s mecem dvakrat vetsim nez je on sam nejsem si jisty jestli bych to zkousnul. Plus questovani je takove jako v klasickych mmo, prijde mi nudne a opakujici se. Kdyz to srovnam s The Secret World, kde je vyborna atmosfera, zajimavy realisticky pojaty svet, neobvykle questy ktere navic zadavaji spravne ujete postavy v hezky udelanych cutscenach, zda se mi GW2 mnohem horsi.

    Muzete mi vy co to hrajete popsat vas pohled na hru, jeji vyhody, co se vam na ni libi a tak? Pokud jste nekdo hrali TSW a muzete to i srovnat tim lip. A omlouvam se za negativni prvni odstavec, tak na me hra pusobi a nerikam ze je spatna (sam jsem to zatim nehral a pokud to bude stat za to rad bych ji zkusil). Predem dik ;-)
    • Grafika je naprosto úžasná. Ano, je hodne kontrastní a barevná, ale to se mi právě hrozně líbí a navíc všechny textury jsou neuvěřitelně detailní a ostré :-) Dětinské mi to nepříjde. Je to naprosto originální tím uměleckým stylem. Voda vypadá neuvěřitelně parádně. Na postavách si lze nastavit miliony detailů od barviček až po směr zahnutí nebo zašpičatění uší. Questy zde nejsou. Jsou to eventy a jsou zábavné a velkou většinu z nich můžeš plnit 3-4 akcemi (zabíjení, sbírání něčeho, ničení věcí, zapalování pochodní, krmení krav, chytání motýlů, oživování padlých, atd atd) a tím se plní ukazatel eventu a když ho splníš dostaneš spoustu expů. Takže NAPROSTO NESOUHLASÍM s tím že je to stejné jako v jiných mmo a už vůbec ne nudné a opakující se.

      Jinak já hrál z MMO jen wowko do poloviny wotlku a pak dlouho dlouho nic, všechno bylo nudné a neperspektivní, ale GW2 je jako dar z nebe... natolik originální a promyšlené MMO tu dlouho nebylo a cítím z té hry, že ji opravdu dělali hráči hráčům.
      • No grafika je vzdycky strasne subjektivni, me se ten styl nelibi ale pokud by tam treba byla dobra atmosfera, spousta napadu a nejaka originalita, prekousnul bych to (proste bych nehral za yodu ;-)

        Questy se jmenuji eventy nebo to funguje jinak? Ja videl spoustu blbosti typu najdi 5 veci a nekomu je prines, rozdej jidlo 5ti lidem atd. Nemyslim ze se takovym vecem da uplne vyhnout, ale Secret World ukazal ze to jde udelat i zabavne. V cem jsou tyhle jine? Dokazi vtahnout do deje? Ma to nejakou atmosferu (a tim nemyslim ze behas s pohadkovou postavickou a kochas se krajinou od disneyho)?
        • Bohužel Secret world jsem nehrál, takže nemůžu soudit. Můžu to jen porovnat s wowkem, kde člověk hrál jen sám v bohapusté krajině a když někoho potkal byly to vánoce a to hledání Qtů a pak následné odevzdávání a zdržující lítání na vyverně po krajině mezi vesnicemi to tady vůbec není. Eventy jsou tu buď náhodné, že bráníš eskortu anebo se objeví nějakej boss a a to všichni na mapě vidí a okamžitě se sesypou jak vosy na med :-) je to fakt akční ... nevím kam dřív se vydat :-) a pak jsou na mapě stabilní eventy nebo jak to nazvat... na mapě se zobrazují jako srdíčka a když ten event splníš, tak se srdíčku vyplní a u NPC se odemkne možnost si koupit nové věci za gemy. Nevím co si od toho čekáš, ale moje očekávání to splnilo :) Jediný co mě chybí je dostat se do nějaké početné české gildy a poznávat hru nějak společně. Řešit s někým problémy hry po chatu. Teď to jde jen s cizími lidmy na Map chatu :-)
          • Diky za info.
    • Keyz
      Bohužel ta barevná grafika a a obří zbraně v rukách pidi postav to je u mnoho MMORPG :(
      Asi to je v módě...
      Osobně bych rád viděl MMORPG bez barevné grafiky,inspirací v historii a logikou.Pak bych si velice rád zahrál za pomalého bojovníka v oprýskané zbroji...
      • To si zahraješ tak max v evropských hrách *3* Páč představa, že všichni budou hrát hru, kde je vše tak reálně nudné... no nevim. Když se totiž podíveš s trochou nadhledu na studenou grafiku, a pochopíš jaký pocit mám na mysli, snad budeš chápat co myslím.
  • Jako vždy super. Tenhle typ článku je vždy příjemný na čtení a vsunutí informací o hře do povědomí. Teď zas čekat než tu bude pokračování, uaaa *11* *4* Díky.
  • Veskoslav
    Poškádlíme hada bosou nohou:) Blizzard akce na všechny hry pro WoW kromě posledního datadisku za 10,99 online:)


    P.S: WoW jsem nehrál a ani hrát nebudu, GW 2 fandím, líbí se mi Secret World, tvrdu v Diablu III a těsím se na pokračování tohoto příběhu:)
  • Tohle že je Drdův avatar? Kde má břich a čtyři brady? A chodí ta postavička někam srá.t?
  • Trol.internetovy
    Tento článek by měl být okamžitě smazán z důvodu nedostatečného fekálního obsahu. *12*
    • Proč ty mínusy? Mě to pobavilo. *1*
  • Mr.Tomus
    Konečně článek o GW II :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit