Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako největší tupec ses tu projevil ty sám. Inteligentní lidé podloží svůj názor argumenty, zatímco tupci jako ty jen bezdůvodně nadávají. Kup si plyšovou pandu a nepruď trolle.
  • keby si tu napisal aj preco, ale pisat na hru take slova, po takom uspechu je celkom na odvahu, ale smrdi mi tu proste hate :)
  • amen bratre.
  • GW2 je totalni picovina. Jenom tupci mohou hrat takovou srackovou hru, fuj. Epic fail game, sraczka nade vsechny.
  • Jeste zkusim stahnout ty beta ovladace co ktomu vysli tak snad. Jinak paradni hra.
  • tak dneska jsem si zahral hodinu a myslel sem si ze mi upadnou prsty xD
  • Hm tak nevim jednou to jde a pak to zaboha nejde a hlasi to ze 3d output neni pripojenej a pri spousteni mi ir emitor nenaskoci, u jinejch her to jde ale v pohode zvlastni zkusim reinstal, pak jeste skusim nahrat starsi ovladace a jestli ani to ne tak uz nevim.
  • jasny by to melo bejt, ptam se proto ze jsem videl nejake videa a tam to skutecne vypadalo ze jen stoji jak sloup
  • jako v kazdy mmo .... prijdes k bossovi, das mu par facek a vyberes loot ... *3* a kdyz nevis, jak mu dat par facek, tak da on tobe *1*
    to je snad jasny, ze tam boss nestoji jak solnej sloup *7*
  • walltar
    lol .... tak to se stavalo už v betě. *1* Ale jinak já mám 2 charry a nikde nebyl žádný problém.
  • muže nekdo popsat jake to ma dungeony? jestli na bosse platí nejaka taktika
  • super ;) ono posledni dobou bejvaj vtech softwarech veci mezi nebem a zemi :D
  • Epic fail panove, epic fail... Tutorial pro Chary je buglej a casto se zasekne a nejde dohrat...
  • dungeony :D, tak to je doopravdy endgame...
  • walltar
    To ti neřeknu ... já střídám dva charaktery při hraní podle chuti takže ani jeden ještě není na levelu kdy by mohl do dungeonu ... ale FPS závisí hodně na tom kolik je kolem lidí takže při velké bitvě mám i pod 40FPS. Odhaduju, že dungeonu budou lepší než venek.
  • Tak jsem to preinstaloval a hle uz to jde je teda pravda, ze se tam zas dotahli nejaky updaty, ale tak hlavne, ze to slape paradicka.
  • Ten prvni graf kterej ukazuje pocet snimku podle ovladacu mi prijde trochu divnej, na posledni verzi ovladacu to ma min snimku nez na jakychkoliv jinych ovladacich, nebo se pletu ???
  • Mam tam posledni verzi ovladacu pro nvidii a directx 11 vsechny hry mi slapou paradne, prijde mi divne preinstalovavat ovladace tema samyma ovladacema.
  • Když budeš mít prolezlý normální lokace tak můžeš jít do WvWvW a tam se určitě zabavíš dostatečně... *3*
  • pokud na hru nespěcháš (nemůžeš se dočkat) tak si určitě počkej... já jedu od soboty a když se pár hodin nedaří připojit tak to naštve... ale jinak zatím se hrou maximální spokojenost...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit