Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak protože se tady stále objevují dotazy na HW nároky tak se podívejte na tyhle stránky... nastavení jsem vyzkoušel na více PC a hraji bez problémů tak jak mi to hodilo...
    http://www.game-debate.com
    zadat do hledání guild wars 2 snad dovedete... *3* přesný odkaz mi bohužel pořád háže chybu... *9*
  • Intel Core 2 Duo E4800 3Ghz, 4 GB RAM, ATI 6670 1GB DDR5, Win XP, jede na medium naprosto hladce...
  • Ten problém je individuální... já se logl a připojil do hry okamžitě a bratr se nedokázal připojit pár hodin... stejně tak z reakcí v rámci legie vím, že se podařilo hned připojit jen asi polovině lidí, ostatním to házelo chybu a to pár hodin...
  • Jenom?! No čekal jsem nižší nároky teda *8* A co dungeon vs environment?
  • ja vcera hral od 18:00 d 2:00 bez sebemensiho problemu.
  • Kdo se vám líbí víc? Drda vs Šampón Karrull?
  • a zkoušel si je teda přeinstalovat? :P
  • Nevite nekdo jak rozchodit v tyhle hre 3d vision, na strankach nvidie je psano ze to podporuje a i ve hre u nastaveni grafiky je volba stereoscopic 3d, nicmene kdyz hru spustim se zapnutyma brylema tak mi to hodi chybu ze mam preinstalovat ovladace ci snad direct x, diky za kazdou radu.
  • walltar
    Jo celkem dost lidí prý mělo podobný problém .... arenanetu umírají login servery. Takže často kdo se odpojí tak už se nepřipojí. Stejný problém byl první den headstartu. Mě to dneska spadlo na hodinu kolem třetí ale jinak sem měl nerušený celý den.
  • No ja sel v 19:00 na nocni a do ty doby error 42, tak doufam, ze az prijdu rano, ze se tam dostanu, tak jako je to dobra hra, ale tohle me vzdycky pekelne nas.re
  • USER47
    Na Old Republic nemusíš čekat, už teď si můžeš zkusit jakoukoli libovolný množství postav zdarma do 15. levelu, z toho celkem poznáš, jak se to hraje.
  • Inquisitor
    Jo tady na Games používá pseudonym. Já jsem to zjistil, když byl na Twitteru odkaz na článek od Karla Drdy a taky tam byl jako autor Karel Vojtíšek :)
  • Blbost, já hrál od 18:00 do teď...
  • Tak ten launch to je zase fail jako krava, z celyho 28. se slo nalogovat akorat od 9 do 14:00 fakt sem si zahral paradni hra :-(
  • Aha, já čtu Vojtíšek a jsem zmatený jako prase.. :D Dobrá tedy :)
  • Inquisitor
    Taky to je Drda.
  • Nebejval náhodou "Karrull" nick Karla Drdy? :) V Galaxies nebo něčem takovým...
  • já vim že dneska už se to moc nenosí.. ale dřív existovaly hry, jejichž motto bylo cesta je cíl. Takový hry nespoléhaly pouze na hype s 10 hodinovou hratelností a neexistujícím endgame contentu, který mimochodem i správně udělaný nesedne každému.. třeba já mám daleko větší radost z vývoje postavy než ze sezení ve městě na max levlu a čekání než mi naběhne dung abych měl o 1 str lepčí armor než mám teď. Asi už se nikdy u mmo nebudu bavit *1*
  • Story quest line tě krásně provede.
  • Dobrýho dne, to bych byl ja... s WoW sem seknul potom co vyšel Cataclysm. Podle mě je to nejlepší MMO co můžeš teď hrát. Je to velká změna, jak graficky, stylově, hratelností, ale zároveň se to drží takové... normální :D myslím styl. Fantasy ale ne hentai. To se mi dřív líbilo na WoW, ale to už to dnes nedodržuje, takže pro mě je GW nové no life MMO.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit