Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky jsem psal, že to nepůsobí jako raid typu WoW, TOR a jiných, ale máš takový pocit raidu při takovém boji s world bossem.
  • Warhammer je podle me stejne nejlepsi MMO co kdy vyslo ... akorat to prosrali s high endem ... grafika vyborna, pvp system vybornej bohuzel WAR zabila absence pve a grindit ranky se taky donekonecna nedalo :))
  • http://thenoob.bilelamy.cz/strip001.html
    Kdyby si chtel nekdo ukratit cas :D
  • proc mam minus kdyz je to takhle napsany jen bez hacku :-D
  • Na tak blby prispevek nelze odpovedet jinak nez blbe... /palmface
  • Malleth
    Capture the sud - minihra je super
  • ,,32 různách způsobů"
    Ne. Ve hře je 8 dungeonů a každý má 1 příběhový mod, ve kterém s tebou prochází nějaké npc a který je lehký, a 3 explorable mody, z nichž ten nejtěžší má být těžký jak sviňa. Každý explorable mod mapuje jinou část místa, kde se dungeon nachází, takže místo haly hradu, ve které se příběhový mod odehrává, explorable mody se odehrávají v kobkách hradu, věži a patrech (asi, nejsem si jistý, jestli je to takhle, nebo to jen pozmění dungeon). Vím ale, že to není jako s WoW, kde HC mod je to samé jen s vyššíma hp u mobů.
    A jak mluvíš o raidech, což je world boss mimochodem a ne raid, když jsem je zmiňoval, myslel jsem především na ten pocit raidu - že si s 9 či 24 (pohodovými) lidmi v dungeonu zavřený 2-4 hodiny a nejen že bojujete, ale bavíte se i o normálních věcech a je to zábava. Tohle u world bosse nejspíše nezažiješ.
  • u GW2 guest passy bohuzel nejsou. respektive ani v moji krabicce nejsou :D
  • 8 dungu, z toho kazdej ma 4 casti, jednu pribehovou a tri explorable ( pravdepodobne s vystupnovanou obtiznosti ). Teprv instaluju, jen jsem to nekde cetl.
  • guest passy jsem myslel samozrejme :P
  • Na odpověď od Alala bych trochu navázal. Má pravdu s raidy, které se ve hře nevyskytují v takové formě, jako u WoW, TOR a dalších, ale můžeš si je tak trochu vyložit jako ty PVE eventy, kde prakticky houf lidí plní na území nějakou tu maličkost. Dungeony jsou podobné jako u ostaních mmo, parta lidí (obvykle 5), s absencí trinity třeba 5 dps nebo jak jim to zrovna padne a jde o klasický tanec s elitami. Máš v tom příběh a dále každý dung má několik průzkumných částí. Nevím přesně číslo, ale asi 32 různých způsobů, jak ten dung dojet.
    Pokud máme rádi raidy, tak ty vznikají nezávisle na sobě po celém herním území a když má jít o epickou podobu, tak bych se podíval na 2 roky staré video z Gamescom, když poprvé ukázali Shatterera, což je vlastně vyústění několika eventů - to by mohl mít něco jako raid...
    http://www.youtube.com/watch?v=pX8GJcGIVbI
  • Obcas byvaji u krabicovek quest passy pro par kamosu, ale jak koukam do skatule, nemuzu zadnej najit :/
  • jakej server vybrat? (/aby tam bylo dost CZ hracu)
  • coje dit má pravdu ta grafika většiny MMO je hnusná, a i tak potřebujete pořádný železo, aby se to při pár hráčích pohromadě necukalo
  • Ze k tomu staci jakakoliv multiplayer hra bych rozhodne nesouhlasil. V CODU nebo BF se decko asi tezko nauci jazyk a teamplay, protoze tam neco ziska i bez toho, kdezto v MMORPG, jestli chce neceho dosahnout, tak se tomu nevyhne.
  • Zatim urcite zadne free trialy nebudou,objevuji se az mesice po vydani hry..navic pouze u her s mesicnim predplatnym bych rekl.Jinak nevim jestli tohle je dobra hra pro uplneho zacatecnika..byt tebou radsi zkusim prvne tu free verzi swtor..ktera by mela byt tusim v listopadu
  • snad GW2 nepotká smutný osud Warhammeru... taky vycházel s plnejma nadějeme a jak rychle vzplál, tak taky vyhasl.
  • Nechápu připosranost místních nad trolováním a utkvělou představu v tom, že to někoho naštve či pobouří.
    #YOLOSWAG
  • CartmanXxX
    Divinity's Reach - Nevypadá to takhle líp? *3*
  • Že vypustil do světa hry nějakou degeneraci na způsob šampóna a zachránil pár statků a krav.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit