Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MMORPG sem nikdy nehral... ani WoW ani SW: The Old Republic. Chtel bych tuto hru vyskouset pred samotnou koupi, je to nejakym spusobem mozne? A pretoze Old Republic pojde na F2P model, myslite ze mam ist do GW2 alebo pockat na Old Republic?
  • No, PvE si spíše užiješ outdoor. Věci jako world bossové, event bossové apod. tu mají přednost před dungeony a raidy chybí uplně. Dungeony mají sice superhard mody, ve kterých by měly být superhard, ale i tak to určitě nevydrží tak dlouho, jako třeba původní WoW raidy, které se progressovaly měsíc(e). Navíc jsou pouze pro 5 lidí, takže pokud máš rád raidy (byŤ jen 10man), tak to zde ve formě dungeonu nedostaneš.
  • Ano, mam stejny nazor na kapitalismus, taky ho povazuju za zlo dnesni spolecnosti, jenze tyhle znalosti jsou bohuzel zaroven taky dnes potreba k preziti, resp. k alespon trochu slusnymu zivotu v tyhle na hlavu postaveny dobe.
  • ...reakce na to rádoby moralistický hov*do kING
  • kecy, prdy, beďary
  • ok diky pockam naky tyden na porodni bolesti,horsi pocasi atd:) a pak hru urcite teda zkusim!
  • je super, ze se dite nauci jazyk a nejake tymove spolupraci, ale k tomu staci jakkoliv hra s multiplayerem. co se tyce MMO, tak to negativni bohuzel prevazuje. muzes se zeptat v jake koliv guilde v jake koliv mmo hre na chovani deti. mnohdy i starsich 18 let. starat se o finance a chapat ekonomiku ? to je prave to co by se melo od deti drzet co nejdale, protoze to je daleko horsi jak sex a nasili..... touha po majetku je mozna hnaci silou kapitalsimu, ale zaroven je to i zkaza nasi spolecnosti. staci se podivat kolem sebe, precist noviny, .....
  • Jenom šullík me bude povazovat za dite podle kratkyho prizpevku, kterej ani poradne nepochopil...
  • a pak se budeme mít stejně dobřeje, jako severokejci :-) taky bys mohl zakázat motorky, jsou nebezpečné. A spousta filmů a knih má nevhodná témata....

    Jenom hnup mě bude soudit podle nicku...ale nižší existence to očividně uspokojuje
  • urcite zkus. jestli ti nevadi investovat tu tisicovku do toho. guild wars je hra pro pve hrace. nemusis se bat, ze na tebe vyskoci nejaky magor a jen tak pro srandu te sejme. v puvodnich guild wars znamenalo byt dobry pve hrac i dobry pvp hrac a obracene, protoze mobove se chovali podobne jako hraci v pvp
  • Aha, a ze se tam naucej treba teamovou spolupraci, komunikovat na urovni ( treba diky prikladu starsich hracu ), starat se o finance, chapat zakladni ekonomiku, atd. ? To k nicemu neni co ? Hlavne vyzdvihnout to negativni !
  • Kronoss1
    Já bych McDonaldy zakázal i Burger King a další takové s*ačky, alespoň dokud by nezačali dělat normální jídlo.
  • Já jsem taky radikálně PVE hráč, vůbec se toho neboj. Do pvp můžeš hned z kraje, třeba s jedním skillem a můžeš tam taky tropit neplechu. Ale z PVE hlediska je to posun dále, mám z toho dobrý pocit. *3*
  • Nenapsal jsem o nic moc vetsi nesmysl, nez pan King a napsal jsem to tak cilene.
    Bystrejsim by to mozna doslo, ale tebe omlouva tvuj prihlouplej nick.
  • No v Anarchy Online se na max. level dostavalo par mesicu, potom kdyz uz to ulehcili na maximum tak to trvalo nekolik tydnu. Proto mi 2 - 3 dny cisteho casu prijdou docela malo.
  • No já to beru hlavně tak, že jsem stejně v rachotě a domů se vrátím až kolem 14h, tak snad bude volný server, kam chci jít:)
  • Ma pro me cenu tuhle hru zkouset kdyz jsem radikalni PvE hrac?:) jak sem pochopil pvp je jednou z hlavnich slozek
  • no to si piš, že je a hlavně to není koridor jako swtor
  • Nejsem žádný fanboy, jenom jsem to tak nějak chtěl zkusit (asi jako každé mmorpg:) a abych řekl pravdu, dostavil se wau efekt. Zatím mám nahráno asi tak dvě hoďky, nějaký level 7, přece jenom práce je teď docela dost, ale na první zahrání je to hodně příjemné. V posledních letech bylo jediné mmorpg, které mě bavilo, RIFT. A to především proto, že mi přišlo, že to tam tak nějak "žilo", a to to skoro nikdo v době, kdy jsem hrál já, nehrál :) tady je ten dynamický svět ještě posunut o level (možná víc levelů) výše, je to fakt zábava. NIC vás neotravuje, jenom hrajete, kde chcete (alespoň na začátku). Profese mi přijde, že mají logiku (žádné ušij 100 stejných rukavic, abys udělal 50 skilllevelů, ale ušij tohle, z čeho ušiješ tamto, připneš k tomu tohle...), baví mě systém zbraní a skillů. Bál jsem se toho hype, jak to má být revoluční... nevím, jestli to je revoluční, ale je to takový "jiný", a to příjemně, od wowka a všech jeho klonů. Tudíž to má u mě šanci, protože wowka a jeho klonů už jsem přesycen (ale nenapadlo by mě na ně nadávat, protože jsem v nich prožil spoustu zábavy). Uvidíme, jak to půjde dál, ale každopadně s tím, že nemám prakticky čas na hraní, mi přijde, že mi ta hra vydrží opravdu dlouho :) (přiznávám, že mě baví absence měsíčních poplatků, přeci jen od dob, kdy jsem studoval a hrál každý den už uplynulo hodně vody a v posledních letech se mi občas stalo, že jsem měl pauzu v hraní kvůli mnoha důvodům i pár měsícům, a přece jenom zaplatit třeba litr za tři měsíce za nic není úplně velká hitparáda:)
  • Shaker
    neni to zadarmo, porad to musis za litr koupit, ale absence mesicnich poplatku je parada.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší