Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Mě to stahovalo všechno kolem 900kB/s takže mě to omezoval net .....
  • Právě instaluju... resp stahuju (asi patch)... víte co mě nejvíc štve... že stahuju rychlostí asi 100kB :( cekam jak trotl asi 3 hodiny a ještě jsem se nedočkal :( ale nemůžu se dočkat, to je pravda *1*
  • walltar
    I5 2550K pres 4GHz, 8GB ram, radeon HD7970 ... na plné detaily mám kolem 50FPS, na minimum kolem 120FPS.
    V BWE1 sem měl kolem 25 ... to si i z NASA na fórech stěžovali že je to moc náročné.
  • Inquisitor
    Je to opravdu tak HW náročný? Všude čtu že na to musim mít počítač z NASA :)
  • Ahoj :)
    Hele, nevím jestli se něco od tý doby zlepšilo, ale v BWE3 (poslední betě) jsem měl s x2 5000+ 2GB ram a HD 6750 kolem 10-20 FPS na nejnižší nastavení.. Takže nevím :/. Ale s tou druhou (notebookovou) sestavou, bys to měl dát plynuleji:)
  • Tak co? Jaká je ta hra? Chtěl bych názor od ex-wow hráče.
  • Kronoss1
    kING: Já ti nevím, ale pochybuji, že se naučíš základy ekonomie z her. To, co jsi popsal, to je velký extrém a mně osobně nikdy žádné dítě nezkazilo zážitek ze hry. A hlavní věc, co je potřeba říct, je to, že je to všechno o VÝCHOVĚ. Dítě je svým způsobem odrazem svých rodičů, a proto je na rodičích, co dítěti dovolí a kolik peněz mu dají. Když je chce utratit za MMO, tak dobře, ale pak si třeba nekoupí něco jiného i tohle je výchova. Ale řešit to nějakým 18+ nebo tak podobně je k ho*nu, protože je to každému jedno.

    PS: Debaty o ohrožování morálky miluji, strašně se nasměji.
    PSS: Nezatracoval bych dnešní společnost ani kapitalismus, hlavně proto, že kapitalismus v ČR není.
  • Teda vyzvedl jsem krabičku na poště a když se podívám na Prophecies, Faction, Nightfall nebo EotN, tak na této opravdu dost šetřili. Zase se v ní ukrývá malý poklad, po těch letech čekání.
  • děkuju *4*
  • rozhodne by deti takove znalosti meli mit !!! jenze prave v MMO hrach s virtualni ekonomikou by se je ucit nemeli, protoze cesta k necemu co chteji vede pres nejakou herni menu. tu si hraci vetsinou koupi za realne penize, nebo se rozhodnou zda ma smysl venovat hre volny cas a pokusi se vydelat si na to co chteji pres farmeni....jenze diteti vetsinou NE nestaci a tak zacne zebrat, vymyslet si veci jako, ze vsechno co ma aspon trochu vetsi hodnotu, potrebuje na svou treti postavu pro sveho bratra, zacne resellovat veci, atd..... v horsim pripade zacne hledat cheaty, hacky, ..... a je mu uplne jedno, jak neskutecne tim kazi hru ostatnim hracum. jiste se pritom nauci spoustu veci a to nemyslim ted nijak spatne, ale v normalnim zivote se pak zacne chova nejspis docela podobne. v nasi spolecnosti se tyto znalosti, dovednosti budou jiste hodit a pomuzou se mu prosadit, ale staci se podivat kolem sebe jak pak takova spolecnost vypada....
    dite je podle me kazdy kdo si sam nedokaze, nebo nedokazal nikdy vydelat na vlastni zivot a to je mnohdy daleko vice, jak 18 let
    proti sexu nic nemam :-) jen to bylo mysleno tak, ze se vede debata ve spolecnosti o tom jak sex a nasili ve hrach ohrozuje moralku deti, ale to ze decka (viz vsechno co sem doted napsal) ma podle me daleko horsi dopad na dite
  • h0p3
    bylo by super, kdyby Karel streamoval *7*
  • Zvládnu to v pohode obidva
  • clovece dik za link, to je huste ten komix
  • Já vím, že se to má řečit hlavně diskuse ke hře nebo k článku. Strašně mě láká si koupit GW2, ale nejsem si jistý, jestli to můj hardware zvládne.
    Na PC mám: CPU: AMD 64 X2 5400+ (2,8GHz), GPU: nVidia 9600GT (512MB), RAM: 4GB.
    na NTB mám: CPU: Intel Core i5-2430M (2,4GHz), GPU: Radeon HD 6490M (512MB), RAM 4 GB.

    Budu rád za jakékoliv reakce.
  • U těchto world bossů však zažiješ možná i větší zábavu než u té klasické raidovací akci. Jde o to, že s kamarády určitě máte TS nebo jiný komunikační program. Tady jej můžeš mít také a navíc tento větší výpravný event nebo zakončení několika eventů a samotný boj probíhá v reálném čase na určitém místě. Může se přidat vaše parta pohodových kamarádů nebo další potulné postavy a největší lákadlo je to, že boss na vás prostě nečeká - prostě jde na věc a buď tady budou dobrodruzi a nebo to tady srovnám jak kůlničku na dříví. Raid ala WoW může být zábava, ale taky to skrývá mnoho omezení, ať už povoláním, tak samotným chováním bosse. Protože základní otázka, proč čeká v té jeskyni až ho půjde někdo odpravit? Proč si neudělá svou malou výpravu a půjde prověřit nepřipravené hrdiny na jejich posvátné území. Tento model je pro mě prostě víc akční, víc reálný a především více zabavný. Ale 100 lidí, 100 chutí. *9*
  • Kronoss1
    kING - Ty jsi naprosto mimo mísu. Jestli si myslíš, že je špatně, aby děti věděly základní principy ekonomiky, hodnotu peněz a nakládání s nimi (kapesné), tak jsou tvé děti (pokud je máš) chudáky. Taky jsme se z tvého příspěvku dozvěděli, že člověk, kterému je 18 let, je stále dítě, a proto by dle tvé logiky nemělo nic vědět o ekonomice a financích, ale zapomínáš na to, že na gymnáziu mají ZSV, kde se ekonomie, politologie atd. vyskytuje. Vychovávej si své děti jak chceš, ale už teď je lituji, že jim nechceš předat své zkušenosti, které oni nikde jinde nasbírat nemůžou, protože to jinak nezjistí. Naopak by sis s nimi měl sednout a zasvětit je do "běžného" života, vysvětlit jim, že ti hodní pánové v sacích a kravatách z pojišťoven a bank a jiných institucí nechtějí jejich dobro, ale pouze jejich peníze a v tomto případě je nedůvěřivost jejich největším přítelem. Měl bys je vést k tomu, aby třeba, až jim bude 25 nebo víc k tobě přišli pro radu a nebáli se za tebou jít. Tím přístupem, co jsi popsal je pouze poškozuješ.

    PS: Co je na sexu špatného? *7*
  • Kronoss1
    Ono zakazovat s*ačky ve fastfoodech a motorky je velký rozdíl. To bys podle toho, co jsi řekl mohl zakázat úplně všechno. Mně je jedno, co lidi jí, klidně ať jí ho*na, když jim chutnají, ale vydávat ty s*ačky, co se dělají ve fastfoodech, za jídlo je vrchol.
  • walltar
    http://www.gw2guilds.org/ ... tady si najdi
  • To musí být hodně nudná hra *1*
  • tady na te strance nejaky vytah je.. http://guildwars2.cz/
    Uz podle ras, profesi nebo pribeh samotny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit