Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako vždy super. Tenhle typ článku je vždy příjemný na čtení a vsunutí informací o hře do povědomí. Teď zas čekat než tu bude pokračování, uaaa *11* *4* Díky.
  • Cahir
    Holy Shit, 45 minut?! *1* Kdyžtak na to kouknu zítra, až bude víc času. Každopádně dík.
  • Veskoslav
    Poškádlíme hada bosou nohou:) Blizzard akce na všechny hry pro WoW kromě posledního datadisku za 10,99 online:)


    P.S: WoW jsem nehrál a ani hrát nebudu, GW 2 fandím, líbí se mi Secret World, tvrdu v Diablu III a těsím se na pokračování tohoto příběhu:)
  • Tak takhle bych to nezhodnotil. To střídání lidí neni nutně špatný, sem tam s někym prohodíš pár slov nebo se dáš do řeči na mapchatu. Na opravdovou skupinovou hru jsou dungeony, kam sem se ještě nepodíval (malej level) a guildy.
    Je trochu problém, že ne všichni na anglických evropských serverech umí anglicky, ale jinak to vypadá celkem v pohodě.
  • Něco trocha těžkýho tam snad zůstane, ubrečenci ať si brečí.
  • Tohle že je Drdův avatar? Kde má břich a čtyři brady? A chodí ta postavička někam srá.t?
  • No jo, v takové Ultimě (alespoň na Endoru) si člověk popovídal s lidma během chvilky a bez nich by se ani nikam pomalu nedostal, protože to bylo ještě potřeba se s někym seznamovat.
    Teďkom už hry dělaj moc jednoduchý, všecko jen aby si to udělal i ten Honza z Pampelic, co mu máma peče buchty k počítači, jen aby nebyl náhodou vokradenej o nějakej ten percentil obsahu (viz stěžování-si hráčů na foru na to, že skákací puzzle jsou moc těžký a ať že je Anet udělá lehké a nebo u nichh nastaví pomalu autowalk).
  • Vůbec ne, dokonce mám v plánu si ho za pár týdnu koupit. Teda pokud vylepší optimalizaci. Jen nevěřím, že se jedna o příchod spasitele a nevidím žádnou úžasnou revoluci. Jen mmo které by mě mohlo na čas zabavit a vyplnit čas kdy zrovna nejdu raid. *9*
  • http://www.youtube.com/watch?v=PTFaFaiMfZE

    Jestli se ti chce, tak si poslechni toto. Okecaj tam faktograficky vše o GW2.
  • Trol.internetovy
    Tento článek by měl být okamžitě smazán z důvodu nedostatečného fekálního obsahu. *12*
  • Mr.Tomus
    Konečně článek o GW II :D
  • Nebo :D
  • Cahir
    Může mi nějaká dobrá duše vysvětlit zdejší systém questů/eventů? Ne, že bych tu hru chtěl hrát, na MMO nemám čas, ale zní to zajímavě.
  • Cahir
    Čecha převlečenýho za Češku.
  • Výborně, takže stahuju své námitky a omlouvám se redakci.
  • sleepless
    Nemáme full text vyhledávání, pouze dle názvů her a titulků. Nejjednodušší je jít na kartu hry a článek si vylistovat.
  • Veskoslav
    Já nevím, stačilo napsat příhody otylého jedi (nemuselo být jedie) a tady na games to vyhledalo hned, takže nevím, co kecáš.
  • Cosi
    Snad tento seriál vydrží déle než Příhody otylého Jedie.

    P.S.

    Chtělo by to taky upravit vyhledávání. Tady se mi otylý Jedi nepodařil vyhledat ani na 6-tý pokus a google měl "Star Wars otylý" hned jako první odkaz.
  • takže na hrani gw2 je treba pc o sile atomove bomby? *8*
  • Tak mne se to keca ja mam realne kamarady kteri budou hrat semnou ale uvidim treba narazim na nejakeho cecha ktereho neznam...Nebo cesku ?... :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit