Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oficiálně ne, ale lidé kteří si GW2 koupili předem hrajou už od 25.8 od 6ti hodin ráno :)
  • Ale tak o tom kedysi MMO bejvaly.

    Ale béváváváváváváváváváváváválo.

    GW2 je jiný, jen co je pravda.
  • No to souhlasim Post processing jsem ve stress testu vypinal svitilo to jak psi koule
  • Vidlec
    Jako, já nejsem na grafiku náročnej uživatel. Když to má dobrou hratelnost tak je mi vcelku buřt jak to vypadá, ale kurde když už je rok 2012 a chtějí za to 50 vočí, nebo kolik, tak už by to mělo nějak vypadat ne? *3* *1*
  • No tak ze bych to hral za ucelem potkat pratele to asi ne... To si zajdu radeji do hospody :-D
  • nešktrneš*
    jednoduchý*

    No GW2 je jako Facebook. Přátel můžeš mít milion, ale s kolika z nich si opravdu píšeš?
  • Tak můžeš si tam našvihat supersampling a vypadá to velmi obstojně. I když v porovnání s... eh, ale nic.

    Ale efekty radši moc nešroubuj... dělají z toho rozmázlou light show. Aspoň mě se to tak teda nelíbí.
  • Nemá tolik chlastat... *6*
  • Vidlec
    Tak to jsem rád *15* Docela bych si to i koupil, ale rozhodně ne, kdyby to mělo osmibitovou grafiku *15*
  • To je asi pravda.

    Ale jiné MMO tě k tomu nutí mnohem více. Bez kamarádů si ani neškrneš/budeš v partách s random voly.

    V GW2 je všechno až moc jednoduchí a moc to odsejpá a tak ti skutečně nezbyde než opravdu aktivně někoho hledat, či si někoho přinést.

    Prostě se mi nelíbí jak GW2 dělá spoustu věcí za tebe, vytváření party je jednou z nich.
  • sleepless
    Karel doma nemá PC o výkonu atomové bomby, takže grafika rozhodně není na max ani omylem. To jen, aby bylo jasno, že jsou to pouze ilustráky :)
  • To nie je vôbec pravda :D Hneď v prvý deň som si našiel nejakého kámoša z Londýna a teraz si furt píšeme *3* Stačí sa občas zastaviť a niekomu napísať...
  • Vidlec
    Je to kvůli screenshotům, nebo je ta grafika opravdu tak překvapivě ošklivá? Vždyť to bez urážky vypadá skoro jako Runescape.
  • Ano, souhlasím, sociální aspekt je celkem špatný. Hra sama je bohužel dělaná tak, že ti nepomůže najít přátele a seznámit se. Prostě jen střídáš maníky vedle kterých sekáš.
  • Proxy radši měnit nebudu, protože by mě zase smazali, neboť by se z toho wowčátka pokakala, kdyby tady zůstala nějaká kritika toho jejich tamagochi pro retardované... *7*
  • Proxy radši měnit nebudu, protože by mě zase smazali, neboť by se z toho wowčátka pokakala, kdyby tady zůstala nějaká kritika toho jejich tamagochi pro retardované... *7*
  • To jo, člověk tady objektivně něco napíše a hned mu to smažou... V redakci pracuje WoW agenda na plné kule!
  • Boha jeho, všichni jste se dočkali! A tím všichni myslím sankuri a spol. *3*
    A je to Karel Drda, takže kvalitka.

    GW2 da best! Aj se těším na sobotu, až si to zahraju.
  • Vy jste vocasové... Tohle je nejlepší hra co jsem kdy hrál a to už hraju 47 let!
    a co jinak trole už jsi na druhé mapě v Gothic 2 nebo jsi se tam ještě nedostal :?)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit