Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak moje dojmy. Hra ma bohužiaľ po pár dňoch prestala baviť. Je tam kopec nových nápadov, no že by to nejako významne zlepšovalo zábavnosť, to sa povedať nemá. Klasické questy mi chýbajú dosť, ovládanie je pomerne nešikovné, najmä pri eventoch, kde sa nahrnie horda ľudí je vôbec problém pre mellee postavy si udrieť a podobne. Zatiaľ skôr sklamanie...
    Čo je sranda, tak som si za 5 éčok kúpil WoW Battlechest a prvý krát v živote skúsil zahrať WoW, že čo na tom ľudia vidia - vydržal som to asi deň a šlo to z disku, niečo tak nudné sa skutočne len tak nevidí - a keď okol mňa prefrčalo čosi na sajdkáre, tak som si povedal, že toto ja naozaj nemusím.
    Momentálne som späť u LOTRa - jednoznačne najlepšie príbehové MMORPG, čo som kedy hral - Bilzzard nech sa ide k Turbine učiť, ako má vyzerať úvod do takéhoto typu hry. Proste paráda. Rád by som ešte skúsil SW, to zameranie na príbeh ma láka. Levelovanie som si vždy užíval, naopak raidy ma nejako neberú.
    Pre mňa by bolo ideálne príbehové RPG s neustálym dodávaním obsahu a rovnakými možnosťami lootu pre skupinky i samotárov.
    • Lotro neni zadny zazrak, ale v porovnani s Wow je to uplne jina liga. Misto na infantilitu sazi na pribeh. Nad questy se nekdo aspon trochu zamyslel (aneb prvnich 20 q ve wowu je takova stupidita, az jsem neveril vlastnim ocim) , propracovany end game PVE content atd...Ale hlavne to ma uplne jinou cilovou skupinu (tu narocnejsi)...Ale chyb ma Lotro taky pozehnane
    • Taky nejsem úplně odvázaný.
      Eventy jen tak pricmrndáváte a targetění v mnoha cílech je dost mizerné.
      Už upravili hranice instance a jsou hlášené, ale když jsem si po půl hodině čištění nedal pozor a utekl za hranici, samozřejmě mě to vykoplo a celou instanci jsem musel dělat znovu od začátku, to jsem myslel, že vyrostu.
      Hlavně celkově dynamika boje mě přijde taková nepružná, ale jsem na začátku jen za jednu třídu, tak uvidíme dále a hlavně v PvP.

      Když se stále zmiňuje WoW, já jsem nadšen a už se nemůžu MoP dočkat.
    • Jestli ti jde o příběh, určitě vyzkoušej i The Secret World (existuje 3-day-trial)... před chvílí jsem vyřešil sérii vražd z roku 2002 a to jsem ještě v žádné MMO gamese nedělal.

      Jinak dneska ráno jsem ze zvědavosti nainstaloval starter edici WoW a nevydržel jsem u ní ani 10 minut.
      • To je nejlepší stahovat 25 giga, a pak udělat závěr po 10 minutách :D
        • Ak ťa hra nezaujme, na veľkosti nezáleží. Inak práve vo vzťahu k WoW ma napadla ďalšia nectnosť MMO: nemenné prostredie. Jeden z prvých questov bol uhasiť nejakú horiacu vinicu - ok, uhasil som, no vinica o pár sekúnd znovu horela. Zrejme existuje nejaký zásadný technický problém v tom, aby sa hráčovi individuálne menilo prostredie podľa toho, aké questy už absolvoval. Lenže mňa to neskutočne štve, vždy som nenávidel respawn a v MMO sa k tomu pridalo i toto. Asi to fakt nie sú hry pre mňa, no.
        • A bylo to myslím 21 GB. Což je pravda celkem detail.
        • a) Mám UPC neomezenej net, takže to není zas takovej problém
          b) WoW už jsem kdysi nějakou chvíli hrál, chtěl jsem jenom zjistit, co se změnilo s patchem 5.0.4 a bez stažení klienta bych to nezjistil. Bohužel jsem zjistil, že mě pořád nebaví.
    • SWTOR ma asi nejlepsi levelovaci system ze vsech MMO
    • lotro som hral ale prestalo ma to bavit hlavne koli grafike a extremne pomalemu rozjazdu. SW rozhodne vyskusaj pokial ti ide hlavne o pribeh ale cakaj ze zatial sa tam v end game fazi nic moc ine neda robit. ale to uz zalezi na tebe
      • Myslíč grafice, která je téměř lepší jak u GW2? LOTRO vypadá po grafické stránce vlemi dobře - jen musíš mít high res klienta a vše na high. Ale to je snad jasné...

        Co je to pomalý rozjezd? Od 6. do 75. levelu tam člověk v podstatě dělá totéž. *4*
      • Práve ten pomalý rozjazd je super. Nechápem, kam sa všetci tak ponáhľajú? Rýchlo, rýchlo, chcem end-game. chcem všetko hneď. Ja hrám hry predovšetkým pre príbeh, preto ma MMOčka nejako až na pár výnimiek neberú. O The Secret World uvažujem, ale 3-dňový trial mi príde príliš krátky.
  • uz sa tesim na dalsieho karulla. Inak pre vsetkych co tu vypisujete ci sa to oplati tu mam zopar plusov a minusov:
    1. ten start bol z tych tazsich svedci o tom aj docasny stop predaja na stranke vyrobcu ale zas nic strasne.
    2. vizualna stranka hry hlavne pohlad do dialky je niekedy pomerne nevydareny ale to sa vyrovnava s dorazom na detaily okolia.
    3. dyvinitys reach je zbytocne velke a aj ked tam hraje pekna hudba tak to na mna stale posobi ako prehnana kulisa.
    4. eventy pobavia, a su originalne stale sa snazia prist s niecim novym, napr nahananie Moa do elektrickej ohrady bola svanda, ale tie questy mi tam proste nejako chybaju a pribehove questy su iba instancie.
    5. niekedy velky neprehladny chaos pocas bitky pri zoskupeni viacerich hracov ale zase je tu plus ze v skupine je to fakt vacsia svanda nez sam.
    6. PvE tu nie je podstatne, je to hlane o PvP, co niekoho ako napr mna tak nepotesi.
    takze vsetky body maju plus aj minus ale musim sa priznat ze uz dlho som nevidel aby tvorcovia MMO takto experimentovali.
  • Shaker
    "Jsou v hajzlu, příteli" - NEJLEPSI :D
    • jj karoly rulezzzz!!!
  • Rád bych to vyzkoušel, ale teď asi není nějaký trial? Nebo bude v budoucnu?
    • walltar
      Možná někdy v budoucnu, ale vzhledem k tomu, že nezvládají ani hráče co si hru zaplatili tak bych ho nějak brzo nečekal. Ale vzhledem k tomu, že je to B2P hra tak bych celkově moc na trial nesázel.
  • Ty v tom problém nevidíš ???? To myslíš vážne ????

    - to akože ja ako zákazník mám vedieť, že niečo je príliš lacné a nekupovať to cez oficiálne kanály ??
    - to, že jednoznačne porušili práva danej osoby je v poriadku ?? Keď by z Vašej rodiny nedajbože niekto dostal pohlavnú chorobu (AIDS), a lekár by to postol na internet, tak to je v pohode však ??
    - z videa vyplýva, že ich vyjadrenia sú protichodné až sa práši - jedným dajú 72 hodín, Krippovi perma atď - žiadna rovnosť ??
    - neustále výpadky

    Chalan by ich mal dať na súd za porušenie súkromia (práva na súkromie)
    • walltar
      Ono se tohle dá říct o každém bugu ve hře ... já sem hrozný chudáček a nevěděl sem, že je to bug ale bylo to tak výhodné, že sem to dělal celý den v kuse a teď mám asi 1000x víc goldů než všichni kolem. Zachvíli lidi budou říkat, že nevěděli že se nesmí používat trainer, wallhack, speedhack, že je na to měli upozornit.

      To že to postli na fóra je musím říct nešťastné a od toho co to udělal přešlap jako prase.

      Permaban dali proto, protože na těch accountech je hromada zlata, které by kompletně zrujnovalo ekonomiku ... a řekl bych že to byl důvod proč do dneška nejel AH. Každý dostal možnost si to snížit na 72h. určitě lepší zabanovat 4K lidí za to že udělali takovou prasárnu než udělat rollback pro 400K lidí, kteří nic neudělali.

      Ti co botují, tak nevydělají tolik peněz jako tihle takže jim dáš 72h a pokud budou pokračovat dostanou perma.

      Jak říkám v tomhle banu nevidím žádný problém. Výpadky souvisí s banem za exploit jak?
  • Po mesici po ty hre ani pes nestekne *14*
    • Kronoss1
      Mluvíš mi z duše, pandy jsou obrovský přešlap.
    • Smrdi mi tu troll..
    • dilinko
    • no jasne, uz sa tesim ako potom kazdy druhy trollko podobny tebe bude pri prvej sprave o odlive hracov spamovat: JAAAA SOM TO HOVORIIIIIIIIIL!!!
      • uz sa tesim *1*
  • http://www.youtube.com/watch?v=OMTmBrwmjf0&feature=plcp

    Tak toto je sila. ArenaNet sú teda riadni blbci.
    • no mi nehovor ze im nemali dat bany... oni si bugom zarobili ani ne tyzden po starte cca 100 goldov, co je asi tak v hodnote 15k wow goldov... rovno by som mu hodil perma aj za to video co tam hodil... nevie sa spravat tak nech si kupi nove acc, nikto mu v tom nebrani...
    • to patri všem cheaterum
    • walltar
      "Let me assure you: All the people we banned were fully aware of it being an exploit,” said Arenanet on Twitter. “If you bought a few weapons – you were not banned. If you massively exploited it – you were."

      A každý kdo dostal ban dostal možnost si ho snížit na 72h ... nevidím problém.
    • Asharak
      Tak co, mají hru za pouhej litr, šak prachy dostali, zabanovaní si to koupí za pouhej litr znovu, jestli je to tak bavilo, a dají si pozor. *4*
      • nebo se taky muze najit nekdo kdo je zažaluje
        • A kdo by je žaloval ty komiku? Četl sis někdy ten dlouhej text před instalací, každičký online hry?
  • Chcu se zeptat na porodni bolesti..? probehl start v poradku a ma cenu do toho jit hned(ikdyz momentalne je to sold out) nebo hru provazi klasicke startovni problemy?fronty,bugy,padani ci zaseky hry atd
    • walltar
      No nejsou tam ani tak porodní bolesti jako spíš občasný porodní shit-storm .... celkem často se stane, že se zasekne nějaký event, někdy to je i event v tutorialu takže ho nejdo dokončit. Login servery sou v primetimu přetížené takže se nejde nejenom nalogovat, ale ani přepnout charakter. Semtam to člověka vyhodí ze hry a má po srandě. Večer semtam slušné lagy kdy se celý server (oblast) na 3-5s sekne, naštěstí se seknou i mobi takže člověk díky tomu neumře. Prostě klasicky někdo v arenanetu nečekal kolik se toho prodá a neměl připravenou infrastrukturu pro tolik hráčů.
    • no porodni bolesti jsou velke zrovna ted se nejde nalogovat do hry a optimilizace je taky celkem spatna nadruhou stranu vcera jsem hral asi 5 hodin a az na 2 pady to jelo dobre
  • oplatí sa do toho ísť? po 5 rokoch wow a následnom velikánskom sklamaní SWtOR som na vážkach... niekto kto máte skúsenosti aj z bety aj z terajšieho launchu napíšte nejaké osobné hodnotenie :)
    • svet vypadá rozlehle, grafika hodne hezka, mas tam pvp, nejake ty dungy a ve svete se dejí tzv. eventy a pak klasika questení. podle me za vyzkoušení to rozhodne stojí.
    • tak už som to kúpil, asi najlepšie si spraviť vlastný názor :)
    • Samozrejme ze sa oplati...

      Psychy haters gonna hate... uz len podla statistik je ta hra lepsia ako wow...
    • Je to nuda oproti wowku zadny raidy nic pouze nejaky trapny eventy nabehnout jit afk a done :D grafika uchazejici uz aby tu byly pandy
  • V GW2 jsou hvězdný brány :D?

    http://games.tiscali.cz/uploads/gw2-2012-08-30-18-26-19-76-game13098-img222174_600x345.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit