Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Muj názor - end game content v každém mmo stejne tvorí hlavne ruzne instance ktere se načítají, treba pvp, nebo dungeony. Tak k čemu tvorit veliký svet? Stejne je pro každého delání questu a levelování jen nutné zlo, každý se to snaží projít co nejrychlej a pak jen sedí nekde kde se obvykle shromazdují max. levely a prihlasuje se do pvp nebo pve.
    Takže podle me, dejte hráčovi ihned max. level at se nemusí obtezovat s levelováním, svet nemusíte tvorit vubec protože je zbytečný a pak bysme se jen prihlasovali do dungeonu nebo pvp z menu (jako treba u online strilecek, vyberete si mapu v menu a hrajete).
    To by bylo mmo podle meho gusta.
    • Takto myslí themepark hráč. A to co popisuješ by nebylo MMO... s takovou definicí je MMO i Battlefield 3 a další hry kde je víc hráčů a nějaký unlocky (vývoj postavy).

      Ale jsou sandboxová MMO, kde engame content tvoří to, co si sám ve světě uděláš a postavíš. Ale jejich úspěch záleží na hráčích ochotných ten obsah vytvořit a ne jen brečet, že tam není rovnou předpřipravenej.
      • jo, ale když se koukneš treba na wow, každy jen sedí v orgrimmaru a prihlasuje se do dungeonu raidu nebo battlegroundu ci aren. podle me je to to samy. nerikam ze je to spravny ale tak to proste je. je fajn mit rozlehly svet ale je to prace navic pro vyvojare a hodne hracu ji ani nevyuzije. vsadil bych se ze hodne hracu wowka nevidelo 90% sveta a lokaci
        • Ono, neviem ci si si toho vedomí, alebo je to len náhoda a tak isto neviem prečo tie odmierave reakcie. Ale v GW1 tak isto ako i GW 2 to tak de facto funguje, ked chces batle arenu a pvp čo ja teda chcem, a nechceš pribeh a tie omačky okolo toho tak who care, prehodis sa na ostrovy a mas max lvl a max itemy - ktore su volne nastavitelne vo všetkych smeroch. Takže to funguje ako strielačka kde sa len pripojis do tej a onej mapy a hraš
        • WoW jsem nikdy nehrál a pokud je to tak, jak popisuješ, tak je to špatně... ale prý to tak kdysi nebylo... jo, to je ta casualizace.
        • chlape, takymto postom reaguj na wowko, kde je expenie nutne zlo, v zivote som sa pri expeni tak nebavil, ako pri gw2 a vadi mi dokonca ze je rychle, mmo hry maju aj vlastny pribeh, na ktorom sa ten svet musi odvijat, maju svoje rasy, svoje uzemie... rasy maju svoje mesta, svoje dediny, toto by si chcel s mmo hry zobrat ? nebud smiesny...
    • A to je právě chyba. Cesta má být cíl *3* *3*
    • no tady tomu tak neni, gw2 je zábava v průběhu
    • Možná že by to bylo mmo, ale už by to určitě nebylo mmoRPG
    • Taky že takové MMO jeden čas existovalo jenže bylo tak neoblíbené že krachlo, jen kdy bych si tak vzpoměl jak se jmenovalo
  • Tak toto bol pravy Karel Drda... bravooo.
    Krasny clanocek, guild wars 2 ma uz pomaly prestava bavit, ale TY napriek tomu ze si mi neoznamil nic nove, si ma opat nahypoval. Klobuk dolu pred tvojimi recenzentskymi trpkosladkymi symfoniami!
    • problem nie je s hrou, ono problem je hlavne to, ze sa k tomu neviem dostat na dlhsi cas... praca a tak... nakoniec kazdy vecer zakempim za xboxom pri nejakej single hre... bohuzial.
    • prestava bavit ? wtf chlape, whats wrong with you ?
  • Milujeme Tě, Karle!
  • sry, ale to ty postavy vypadaji ve hre opravdu tak priserne, nebo ma autor clanku je grafiku nastavenou na low?
    • Erien
      Je to na low no, už minule psal Petr do diskuse pod deník, že Karel nemá atomovej pc. *1*
      • oki, jsem sice nejsem ten, kdo na hrách hledá v první řadě, ale tohle by mi přišlo vážně eklhaft.
      • MM http://www.geeks3d.com/public/jegx/200910/nvidia_tesla_server_by_colfax.jpg tohle by mělo problém řešit *2*
        • Cahir
          That's some nasty sh*t!
          • Není to ošklivé.. Je to jen jiné.
  • Ta postava vypadá hrozně *15* Smazat a začít znova! *1*
    • Erien
      Dokonce i Petrův šimpanz z Mass Effectu 3 vypadal lépe! *15*
      • dokonce i vavruv záchod ze skyrimu vypadá lepe
        • Asharak
          wait a minute...
  • Caute, sorry za offtopic, ale zaujíma ma do akého orderu ste vstúpili - záleží to na konkrétnom povolaní, alebo nie ? Čo všetko toto rozhodnutie ovplyvňuje ?
    • walltar
      Do všech .... *5*
    • vigil chce drakov zabit armadou
      whispers su spehovia, chcu drakov uspat
      priory chcu drakov porazit pomocou magii.

      Odlisuje to tvoj osobny pribeh, ja som za whisper a mam ulohy ako niekoho spehovat, zistovat informacie atd, za vigil chodis zabijat. a za priory hladas pradavnu magiu,napr za nich som mal misiu, kde sme vyvolali ducha mrtveho cloveka, a zistovali sme informacie... kazdy je zaujimavy + kazdy order ma aj vlastne armory
      • Vzal jsem si Whispers, ale ted lituju že jsem si nevybral Priory :/
  • Trošku mě štve, že monstra o 1-2 výše už jsou pěkně záhul a já na 20. levelu nenašel oblast, kde bych mohl expit tak nějak v poklidu, buď je vše níž než já a mám degradovaný level nebo je to všechno 22-25 a dostávám docela na hubu.
    • to ze mas degradovanej level nic neznamena normalne staci expit dal ... proto to tam je, ja jsem ted 34 a pul lvlu jsem si za par minut udelal v lokaci kde jsem mel o 7 lvlu min ... + si projdes mista kde si jeste nebyl :)
  • Co mi doporučíte za craft disciplíny?

    Mám Cooking, protože chci, ale druhou si nechám poradit.
    • cooking je fajn volba. v pvp jiste bude behat mnoho malych asuraku a tak budes mit spoustu surovin a ryche vyskillovano. jako druhe bych si vzal artificer nebo huntsman podle toho za co hrajes. dreva je vsude dost a navic hodne hracu zacalo hrat za sylvari :D
    • Asharak
      Co třeba vyšívání? *4*
      • Ne, to radši ne.
  • To město je zbytečně velký a nevyužitý. Naprosto vyčerpaný potenciál v podstatě na ničem.
  • Ještě dobýt Krytu a máme od vás konečně pokoj :)

    Charr 4life!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit