Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi si hrozně rádi pletou kontroverzi s kvalitou. To, že jde hra "proti systému", ještě vůbec neznamená že je dobrá.
  • taky tam máte framedropy? podle mě optimalizace nic moc. mám gtx 680
  • Psychotic
    Chybu? Tahle "chyba" jim tak zpětinásobila prodeje a veřejné povědomí o značce. Myslím, že věděli, co dělají :-)
  • Veskoslav
    Neboj, nevyschne ti mícha, když se budeš čumět na péčko, to Ozzák jenom strašil. Nemůžeš to brát vážně.
  • tvurci hry udelali jednu zasadni chybu, s timhle nazvem si ten hate na svou hlavu privovali defacto sami *5*
  • mirekdusinojc
    Ale cukrouši, co tě nemá!
  • SO METAL !!!!!!!!!!!
  • MalyZeli
    Hmm, to vypada celkem zajimave. Proc ne, kdyz je nuda bo dloha chvila. Vyvrazdovani vzdycky zkrati cas. Onehdal sem cekal na urade, a jak to pomohlo.
  • Jack1947
    Tvé chování mne nepřekvapuje ale divím se redakci mně osobně je to jedno, jen bych nechtěl vytůstat takhle... ehm bez 18+... mám na myslí děti ěkolou povinné 12 a méně let. Na p-rno jsem nikdy nekoukal, nemám ho rád.
  • Veskoslav
    Jacku, prosím tě, chápu, že jsi až do 18 čekal u por*o stránek, aby jsi odkliknul ANO je mi 18, ale takto internet nefunguje....
  • Jack1947
    Tak máme dojeto, na základnu jsem použil trainer protože to se fakt nedalo tuhé a respawn protivníků hrozně velký... Aspon žer ta idea se tomu mentalistovy povedla ta pomsta!

    Ty titulky naonci lol No thanks to anyone,fuck you all!
    (except Lord gaben) (and all our fans) *1* *2* *15*

    Více takových her... kde se dá hezky vraždit nevinné i když ke konci jsem v té elektrárně už rushoval. Ty vle ten konec sem skoro se bál že to nedopadne. Fakt!
  • Jack1947
    Nevím jak tobě ale mně by vadilo kdyby děti viděli tohle, hned na hlavní stránce... aspon varování chodí sem děti proboha... pak se nemůžeme divit co z nich roste. Ano jsem antimoralista ale co je moc to je moc... na děti. Ty drogy si odpust už to je nuda.
  • Jo, máš pravdu. A kdyby byla hlavní postava jako jedna z davu, jak píšeš, kdyby byla průměrná a nenápadná, hře by to určitě přidalo.
  • http://www.1000vecicomeserou.cz/659-slusny-lidi/
  • Zabíjet lidi, tak to jediný si přeju,
    myšlenkou na vraždu, svoje chladný nitro hřeju.
    Lidi jsou falešný, vražda je ryzí,
    moje představy jsou plný nenávistnejch vizí.

    *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Veskoslav
    Bereš snad drogy? Bylo tady už tolik her se 18+, že probuď se dříve šípková Růženko nebo si vyměň drogy.
  • Jack1947
    Přesně, zkus a uvidíš sám nemusíš dávat na recenze lidí co tu hru beztak hrát neměli protože už odzačátku na ní koukají klíčovou dirkou, jako něco hrozného.
  • Škoda, že to tak dopadlo, docela jsem se na to vraždění, upalování všemožné lidské havěti docela i těšil. Čekal jsem lepší hodnocení o něco, ale beztak to zkusím. Ta chuť vraždit nevinné tam je pořád, je to něco jiného.
  • Jack1947
    Neměla by recenze mít varování, od 18+ a ten obrázek? když už jste tak nakažení mravokárstvím, to je fakt něco a co děti mají si kde hrát? *7* *3*
  • Jack1947
    Jen mně to celkem mrzí, že se tu praktikují takovéhle věci že hra je nezajímavá tak okopírujeme kus z recenze dosadíme pár blábolů... přitom nic takového nevyšlo léta a nevýjde a když se někdo odváží bude zkritizován. Kdy se upřednostni forma před obsahem to je celkem ba blití. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit