Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Dle, tvého profilu ( ikonky volby pohlaví)i notně zženstilý.
  • Hele chlapče co takhle ze zadku vytáhnout pravítko a zapřemýšlet zda jsi schopný si pod vlivem zvrácených pseudomorálních pravidel na se chvíli uvolnit, nadechnout a pouvažovat, jestli náhodou nestojíš na špatné straně barikády soudnosti a sebereflexe?
  • Hele, upřímně, já se třeba strašně těšil. Lidi mě dost často vytáčej, s koncepty společnosti a její mašinérií mnohdy nesouhlasím a na Hatred sem se díval jako na možnost takový nějaký ventilace.

    Problém je, že všechno, co ta hra umí, vidíš v prvních deseti minutách. Pointa hlášek hlavního hrdiny byla zřejmě tak hluboká, že jsem dna nedohlédl, protože jsem se z jejich obsahu a přednesu musel popadat za hlavu. Neustále dokolečka dokola klikat na tělesa ve tvaru lidí, odosobněně, v roli esence zla (ano, pěkně mě vytočilo, že si člověk nezahraje za jednoho z davu, to by bylo správně mrazivé a uvěřitelné) se rychle okouká, a hra prostě nemá NIC dalšího.

    Ten systém přeskakování nečeho a něčeho jinýho ne je naprosto na palici, kolikrát jsem kvůli tomu někde pošel, protože frajer neuměl přeskočit pytel s pískem. Že se náš masový vrah zasekává o úplně všechno, neumí obejít sloupek a projít dveřma je úkol na půl hodiny, to radši nezmiňovat.

    Téma naprosto stranou, tahle hra je děsivě špatná a jediný, proč dostává nezaslouženou pozornost, je kontroverze, kterou ještě k tomu uchopuje trestuhodně plytce a bez účinku.
  • C-BEAM
    BÍLÁ krychle nic nenaznačuje? ale no tak, kde žiješ poslední léta ? *1*
  • Typická třeba jako XCOM 2? :)
  • Princ.Jablon
    .)))
    To se mi moc nezdá, asi tě udám Šabatový...oslovení mrzáku" moc připomíná patrialchální a dominantní postavení můžů ve společnosti :(
  • Já mu říkám: "hej, mrzáku" *15*
  • Princ.Jablon
    to by nebylo správně politicky korektní jít do očistce který je jen pro křesťany, musel bys skončit v nějaké bílé unifikované krychli která nic nenaznačuje ani nic nepřipomíná, navíc bys ještě přišel o pohlaví protože p*nis naznačuje genderové rozdíly a očistcem by ti bylo, že bys tuto krychli navěčnost trávil povídáním se Šabatovou o nutnosti přijmat půl mega afričanů čtvrtletně do Evropy :(

    Edit: Opravdu redakce? P*nis je zakázané slovo? Jak tomu řikáte u vás doma? Červík, hadička nebo snad "ten hnus dole"???
  • Jestli to nebude tím, že ta hra není taková, jaká měla být a je tupá jak šroubovák. Jasně, oni to dělají schválně. A já jsem letadlo, že? *5*
  • Mně se líbí, jak tady nemálo lidí píše, že kdyby to byl CoD, nebo pixelart, tak by to dostalo hodně stěžujíce si, že to dostalo málo. Já nevím, ale když jsem viděl Total bisquitovu "wtf is" videorecenzi, tak tomu taky nedal hodně. Prostě průměr a nuda. A celkově ta hra není považována za kdovíjakou pecku, takže hodnocení na Games chtě nechtě odráží obecně vnímanou kvalitu hry, což neznamená, že se nenajdou lidi, kteří si z toho stříknou do trenek.
    Taky bych vyzkoušel ten refund systém na steamu, jak už tady mnozí píšou, ale tentokrát to neudělám, protože jednak mám co hrát a druhak - sra*ky nehraju, nemám na to čas *5*
  • Mart9
    pěkné rýpnutí
  • mirekdusinojc
    To jsem rád, byl jsem premiant.
  • Tilwaen
    Ne úplně, ale schválně na tu recenzi koukni, pokud budeš mít čas.
  • http://vignette3.wikia.nocookie.net/xenoblade/images/9/92/He's_right_you_know.jpg/revision/latest?cb=20150320192210
  • C-BEAM
    tvoje chování ze základní školy ti ale zůstalo
  • Nejdriv jsem si myslel, ze ctu recenzi na Dex, ale jsem si vsiml ciselneho verdiktu a sedmicku jsem nenasel...
  • To tedy koukam, kolik tu je dusevne nemocnych lidi. :-)
  • mirekdusinojc
    Ach ten závan nostalgie, podobně kvalitní recenze sem kdysi psával do časopisu Game World vydávaný se svými kamarády na základní škole.
  • mirekdusinojc
    Chvíli jsem čekal, že se třeba hlavní hrdina po prvních dvou misích dostane do očistce kde si v rámci polské katolické tradice bude muset vyslechnout všechny příběhy lidí, které zabil, ale bohužel si to bratři Poláci nechávají na DLC, takže pro mě jako pacifistu, neomarxistu, feminacistu, ekoteroristu, válečníka sociální spravedlnosti rozhodně zklamání roku. A to to vypadalo ze začátku tak nadějně.
  • Nejjednodušší bude zajít do bordelu a konečně zasunout, rázem tvé hloupé problémy zmizí, věř mi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší