Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toto ma k Magicu asi stejne daleko jako Magic k zolikum.
  • Vsechny prostredky zrejme padaji na udrzeni masinerie !
  • Na to že má LOL 100M měsíčně a Riot 1000 zaměstanců to na hře není vůbec vidět.
  • ha, tak se opravím ... ty DLC jdou s větší námahou otevřít i za ingame měnu, také jsem koukal jen do shop a ne do solo adventures :). Ale to aby člověk nedělal nic jinýho než hrál HS, aby to odemkl .. nemluvě o tom jak dlouho bude trvat poodmykat ostatní karty.
  • Spades
    Zapomínáš na pár věcí.
    1. Za každý quest máš průměrně 3-5 výher, tzn 5.5 výher, cože je dalších 18.333g za quest, čili čistě za questy a ty výhry máš jen 40 dnů na jeden datadisk.
    2. Máš ještě odměny za arény a skryté questy, jako doexpit hrdiny na max lvl, nebo vyhrát 100 her, za které máš taky dost goldů.
  • to je trochu mimo bych řekl srovnávat modely Doty a Heartstonu. Pro Heartstone je už několik placených datadisků, kdežto do Doty jde dokupovat jen kosmetické věci na bázi dobrovolnosti. To se pak není co divit ... *6*
  • Každý den máš 1 quest co má v průměru 70 gold. 1 wing z 5 stojí 700 gold na to abys odemkl veškterý obsah 1 datadisku potřebuješ v průměru 50 dní. Pokud nechceš grindovat jako robot abys vydělával 10 gold za každé 3 výhry. Ale na to má jenom čas člověk co nepracuje či nedělá nic jiného než hraje HS celej den.

    To ještě nemluvíme o tom že člověk co si zaplatí dost peněz má instantně všechny karty ve hře.
  • Aneb jak Blizzard vykradl další hru, tentokrát Magic the Gathering.
  • Co řekneš na tohle chytráku? http://i.imgur.com/Mu5Ir44.png
  • Zdání klame a free to play to úplně není. Pravda je taková, že dota 2 sice vydělává méně, ale investuje do turnaju nejvice..Ano lolku se jim nevyrovná. Protoze lolkovsti vyvojari jsou pekni darmozrouti.
  • Spades
    Viz: http://i.imgur.com/QzXLrDU.png
    Jde tam jasně vidět, že to jde koupit za goldy.
    Fail troll is failing.
  • vonTossis
    #nicmoc
  • Dota2 vydělává nejmíň, prototože aby jste si hru užili na 100% nemusíte investovat ani peníze ani grindit! To je to hlavní a málo lidí si to uvědomuje.

    Ať si říká kdo chce co chce, prostě křídlo za 700 je celkem dost:) A já mám nejradši arény a nejsem dobrej hráč, tak občas prohraju občas vyhraju, ale abych šetřil goldíky? Na to já nejsem...

    Tady holt lidem nejzbevá nic jinýho než tam loupnout kreditku a koupit si to a mít všechno hned. To samý LoL. Tam to taky můžeš vygrindit, ale proč? Radši tam lípnu kreditku a nemusím čekat! Prostě to chci hned, HNED konzumovat.

    Tenhle model vydělává na lidech, co jsou liní a špatní jako já:)
  • dlc jde koupiat za goldy. Takze netrep mas delat daily questy a setrit. Naxramas sem si koupil za goldy ten dalsi sem si 2 koupikl z agoldy a pak uz zaplatil bo sem radsi chtel hrat areny.
  • To, že karty vypadají jinak, mají jiné schopnosti a útok/hp ještě neznamená, že je souboj úplně jiný.
    Mnohem víc mě teda bavil Gwent v zaklínačovi ... aneb není nad to když v PvP čekáš, až se protihráč uráčí po minutě udělat tah ...
  • Card Packs se daji koupit za ingame menu ale datadisky se daji koupit pouze za eura !!!
    Je jedno kolikrat budete ty dezinformace opakovat faktem zustava ze se to za goldy koupit neda takze kdo chce dnes zacit tak musi nejdriv investovat 42euro.
  • Až na to že v Dotě si nekoupíš nic co ti dá výhodu ve hře či odemkne novej herní obsah. V HS se k 1/3 kartám nemáš šanci se dostat pokud si nekoupíš DLC. *12*
  • tak to je tým, že to nevieš hrať, a čo tak odomykanie nových kariet a vylepšovanie balíčkov, navyše rozdielne balíčky si vyžadujú rozdielne stratégie tak ako môže byť jeden súboj ako druhý?
  • Keyz
    Nekup to....Vlastně. Nekupuj to pravidelně *3*
  • #sarkasmus

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit