Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímalo by mě jak :D
    U mě ta hra spadla po půl hodině do těžkého stereotypu - souboje jsou jeden jako druhý, žádný progress, žádné zlepšování ... snad krom PvP žebříčku, což ale ale dost málo *1*
  • cumpi3
    F2T - největší ždímačky peněz...zlaté dlc *1*
  • Spades
    Za předobjednávky máš pouze cardback.
    Nic ti nebrání počkat si do release a koupit si to za goldy, stejnak ten kdo zaplatí € nebude mít výhodu nad tím co si všecko koupí za goldy.

    Jediné co se za goldy koupit nedá jsou noví hrdinové, cože je jenom reskin hrdiny, hero power a 1 cardback.
  • Děkujeme za vhled do vašeho záchodového života.
  • to je i dota2...
  • Veskoslav
    No já osobně 0. Všechno za Goldy. Sice to chvíli trvá, ale dá se to. Podle mě po Dotě 2 další ideální F2P model. A nakonec vždycky podpořím vývojáře. Udělal jsem to prakticky u všech F2P her, co za něco stály jako PlanetSide 2, Dota, LoL, Warframe, Wartunder či Star Conflict.

    Uvítal bych ale, že třeba za 50 euro by šlo všechno koupit naráz a dál by člověk nemusel investovat.
  • Doporučení - přestaň být magor, použij to co máš na krku, nainstaluj to a přesvědč se sám.
  • Presne kvuli temhle bludum sem to nainstaloval a pak pekne 20e tady 15 euro tam zaplat zaplat, objednej si season pass a predplat si jednu kartu tydne a 10 balicku mesicne xxxxxxxxxxxxx FUCKOFF ................
    agenti blizzardu infiltrovali gamescz
  • Tak to tě vyvedu z omylu, ale můžeš - každá "úroveň" stojí 700 goldů a je jich celkem 5 (5 úrovní = 1 datadisk). Nicméně nenajdeš je v "Shop", ale přímo v "Solo adventures".
  • Vše lze pořídit pouze za goldy.
  • Spades
    Tak to asi hraješ jinou hru.
    Normálně se dají koupit za goldy, stojí 700g za jedno křídlo.
  • Dtadisky se za goldy koupit nedaji pekne musis vysolit eura
  • Spades
    #pouzivathashtagynastrankachkterehashtagynepodporuji
  • Já mam zase kámoše, který se tím živý #smyslenypribeh #druhastranamince
  • Je to kus od kusu - já mám oba "datadisky" a vyhrál jsem si je díky F2P systému během 2 měsíců bez utracení jediného dolaru. Je to parádně vybalancovaný a žádný "grindfest" za balíčkama se nekoná. A hraju jen na záchodě.
  • Hearthstone jsem na PC nehrál a ani to neplánuju, ale na mobil je to naprosto ideální hra. Člověk si sedne na záchod a hraje - na PC si radši zahraju něco jinýho. Mé záchodové pauzy se poslední dobou velmi protáhly.
  • BoB.2
    Já myslel že je to free to play *1*
  • Vzdyt je to jako WoT, nasli diru na trhu a hra je dostatecne dobra aby ji zaplnilo.
  • Málo kdo si to uvědomuje ale podle mě toto začíná být víc nebezpečný než herní automaty. Jako znám pár borců co nekontrolovatelně do toho rvou prachy dokonce jeden si už začal půjčovat... Další důvod proč F2P není zrovna pro některé slabší jedince dobré. Nicméně je to pozoruhodné prý to vydělává víc než WoW už.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit