Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A to nebudu ani zminovat SWTOR, opravdu myslíš že by tohle Bioware udělalo samo o sobě?
  • Co má EA společného s KOTORem, Jade Empire a Mass Effectem? První dvě jsou uplně odlišné hry stavěné na stejném enginu jako NWN a bylo to dost poznat i na způsobu hraní. Mass Effect byl relativně akčnější to nepopírám, ale pořád ty hry neobsahovali tolik chyb v návrhu samotné hratelnosti.
    Nemůžu hodnotit ME3 nehrál jsem, ale např DA2 je v tomhle hrozný že bych až nevěřil že to dělalo stejné studio.
  • Jak si je vývojáři a vydavatelé her vychovali, takové je taď mají.
  • MrSanta
    Tady to je zase samej odborník na všechno.
    Obzvláště pobaví výkřiky nad změnou konceptu her BioWare her a jejich "zakčnění" způsobném ďáblem EA *7*. Předpokládám, že EA použilo stroj času aby mohli zapůsobit na BioWare již při vývoji Kotoru, Jade Empire a prvního Mass Effectu.
  • Nic proti, ale BW blogu nejsou komentáře povolený nikdy pokud vím. Na BSN bývá pro diskusi vytvořený topic.
  • A kdo ti prosím lhal?

    Při ohlášení byl Prothean jenom jako součást N7 edice. Jako majitel N7 edice jsem ho dostal zdarma. Pokud jsi neměl N7 edici, zaplatil jsi za něj.

    Na disku se nachází model a část dabingu. Mise, animace, další skiny pro postavy se stahují z internetu. Bez mise a animovaných rozhovorů to DLC tak trochu ztrácí smysl. Pokud teda ME nehraješ jako běžnou střílečku.

    Takže nevím kdo lže. Jestli BW, nebo někdo, kdo se BW snaží za jakoukoli cenu poškodit.
  • Pokud je mi známo, diskuse je na Bioware blogu zakázaná vždycky a u všeho. Většinou bývá pod článkem odkaz na topic na Bioware Social Network, která obsahuje odpovídající topic a tam se dá diskutovat až do zblbnutí.
  • Ti blbečci co tu nadávají nejsou masoví hráči, to jsou jen čeští hráči, kteří si říkají hardcore (a nevědí proč) znající všechno a všechny :) Proto jsou tak oblíbené Vávrovi kritiky, nadávání na všechno včetně toho co sami napsali atp.
  • Ja byt na jejich miste, tak jsem nejvic zhnusen z dnesnich masovych konzumnich hracu. Tedy ze spousty tech blbecku, co tu nesmyslne nadavaji.
  • ty jsi vůůůl jak Praha
  • v tomhle nejsi sám kámo, je nás více *3*
  • 13_11
    Jediní a poslední rock stars byli Johnové Carmack s Romerem (id Software); Cliff Bleszinski je proti nim pinďa.
  • Trol.diskuzni
    A z dobrého důvodu! *3*
  • Keď si to zrekapitulujem.
    ME1 bola veľmi dobrá. Napínavý a zaujímavý príbeh, zbytočné vozenie sa po planétach (Mako) a naťahovanie hernej doby opakovaným bojom s rovnakým nepriateľom. Ale celkovo si hra zaslúžila vysoké hodnotenia a hlavne, pripravili si možnosti do príbehu okolo Reaperov, Protheanov.
    ME2 už pre mna osobne znamenala zhoršenie. Príbeh sa posunul len veľmi málo, pretože väčšinu času hráč riešil "Loyality" misie. Niektoré neboli zlé, ale to na čo som sa tešil (Collectors, Reapers) sa odbilo v pár misiach. V skutočnosti DLC Shadow Broker bolo oveľa lepšie ako vačšina toho v hlavnej hre.
    Viem že ME3 má veľa fanúšikov, ale pre mňa to je obrovské sklamanie. Celé to je, ako keby sa príbeh niekde v druhej časti (ME2) zasekol a teraz nevedeli čo s ním ďalej urobiť. Respektíve, nebolo dostatok času ho domyslieť, pretože to bolo treba vydať.
    Moj dojem umocnilo aj podarené DLC Leviathan, ktoré by mohlo dej ďalej rozvinúť. Bohužial, autory si prirodzenú cestu znemožnili unáhleným koncom. Ak budú chcieť pokračovať, nezostáva im ako napasovať príbehy do minulosti alebo pre alternatívnu postavu. Ale keďže vieme ako to vo finále dopadlo, bude chýbať ten pocit že to stálo za to.
  • Cahir
    Já jen odmítám být součástí skupiny, která kydá haldy hnoje, aniž má nějaké podložené informace. *3*

    Ale máš pravdu, tady to nemá cenu. Dneska se roztrhl pytel s přemoudřelejma trubkama, co by mohli bez problémů vystřihnout disertačku na téma "EA/Bioware jako korporátní krysy dojící zákazníky". Málem jsem zapomněl, jak jsou tu všichni erudovaní. *7*
    I'm outta here! *11*
  • x_ander
    Cahire, Cahire... že tak do krve bráníš všecko spojené s ME nebo s Bioware..tak jako budiž..ale občas mám už pocit, že tě za to snad musí platit :-D
  • Cahir
    konspirační teoretik: Muzyka a Zeschuk odešli/byli odejiti, protože už nesnesli to, jak s nima EA vyj*bává./ Muzyku a Zeschuka už sr*la korporátní politika, a tak si šli založit novej projekt na kickstarter. EVIL EA IS GONNA EAT YOUR KIDS!!!

    Tohle jsou žvásty hodné nefalšovaného konspiračního teoretika...
  • No mozna pro nekoho kdo nevi co znamena konspiracni.
  • Včera jsem skoro zabil týpka. Ne..vlastně jsem mu jenom koupil cíga.
  • no upřímně řečeno, já tomu celkem rozumím, akorát ten proces her se od počátků dosti pozměnil, jestli víš jak to myslím. A s tím i takový biodrone jako ty asi bude souhlasit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit