Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir
    Že někdo nerozumí procesu vývoje her ještě neznamená, že je za vším špína. *3*
  • Cahir
    A proto jsou tvoje žvásty o tlaku EA konsporační teorie, že ano *3* ...
  • Uprimne je mi to jedno. Urcite maju velku zasluhu na budovani viacerych RPG znaciek ale na druhu stranu, hlavne v poslednej dobe, mam pocit ze su niektori vyvojari alebo celkovo jednotlivci dost precenovany. I ked to skor robia media ktore potrebuju mat titulky a osobnosti aby prilakaly citatelov. Urcite sa lepsie pocitaju hity na webe z rozhovoru z takym "rcok star" Blezinskym ako s nejakym anonymnym vyvojarom. Na druhu stranu si treba uvedomit ze toto su uz teamy o stovkach ludi kde jednotlivec , aj ked vysoko postaveny, nema jedine a definitvne slovo a hlavne jeho odchod neznamena koniec. Nieje to ako pri indie scene ako povedzme autori Super Meat Boya alebo Braidu kde to ma na svedomi naozaj par ludi alebo jeden clovek. Mnoho krat aj potom vdaka takemuto prezentovaniu "hviezd" vzniknu tlchubovia a chvastaci ako Molyneux a podobny. Ani vo filme nezalezi kvalita len od jedneho elementu (aj ked tam predsa len tych podstatnych pozicii je menj a tie ostatne sa lahsie nahradzaju).
  • Co to trepes? Jaka zase teorie omg? Odchazi z herniho byznysu, maji k tomu nejake duvody a tezko rict jake presne ponevadz pravda na plnou hubu se dnes moc nerika. Konspiratore ;-)
  • Cahir
    Jakýpak by to byl život bez pořádné nepodložené a z prstu vycucané konšpiračné teórie, viď?

    Tak dík za analýzu, zasmál jsem se, ne že ne...
  • Brian Fargo zřejmně neviděl jejich poslední hry.
    Vybudovali RPG impérium, a EA trvalo jen tři roky, aby znej udělali akční blábol. :-)
  • Cahir
    Takovejch jako ty po fórech běhá...
  • Mě by více zajímal názor redakce, jak to oni vidí. Rád bych si přečetl od nich článek, který by řekl co si o tom myslí, důvody, atd.

    Já jsem průměrný hráč, který kupuje hry, které ho baví :( Ale, jestli se nepletu, tak redakce udělala speciální díl na MS 3 a tam obhajovali, že příběh hry MS 3 dopadl, tak jak dopadl. A myslí si (doufám, že se nepletu), že konec hry MS 3 přirovnal k dílu J. R. R. Tolkien. Že kdyby žil, tak by mu lidí psali, že měl změnit příběh, aby si Frodo nechal prsten. Svojí trilogii psal, přes 10 let a jeho dobrý přítel C. S. Lewis, autor knih o Narnii, mu pomáhal. Tím, jsem chtěl říci, že hry a psaný text budou vždy rozdíl! Neříkám, že hry nejsou umělecká díla, ale psaní knih bude vždy něco "více" ono dát do své knihy i svojí duši je něco dokonalého :)

    A jinak nevím, jak pořádně funguje politika EA. Vím, že jsem byl koncem hry MS 3 totálně ovařený. Četl jsem Vojnu a Mír, Zločin a trest, Bídníky, Richard III a mnoho dalších knížek a s klidním svědomí můžu říci, že jsem příběh nebo i to co chtěl autoru sdělit jsem, jak se řekne, vyluštil. Ale konec hry MS 3 nějak ne. A hrál jsem oba díly. Nepochopil jsem důvod Citadely, to se všem rasám někdy nepovedlo objevit její význam? A že ve vesmíru spí nějaké tajemná rasa, které sklidí půlku známého vesmíru a poté jde zas spát. Pochopil bych, kdyby to dělali kvůli surovinám, ale že kvůli zachování rovnováhy? Nebo ve stejném podvážu, tvrdili, že je to boj organiky vs. umělá inteligence. I když hlavní nepřítel je napůl živý a napůl stroj… Nevím, mě to od začátku připadalo, že se hra MS připravuje na obrovskou invazi,která sklízí vyspělé rasy pro suroviny a technologie.
  • zajímalo by mě, co kluci říkaj na to, jak byli nucený lhát na téma Prothean DLC a věci kolem, tý špíny kolem Bioware bylo za ty roky pod EA celkem dost. Ale asi lepší nechat kostlivce ve skříni a uronit slzičku.
  • Ona ani otevřená nebyla, komenty tam nejsou povolený od vydání ME3.
  • když někdo vyjebává s hráčema tak je to ok, ale jakmile se ozvou, tak "Zatímco kvůli nepřiměřenosti reakcí veřejnosti... musela být uzavřena komentářová sekce na BioWare Blogu)". Seems legit.
  • Trol.diskuzni
    Důkaz toho, že Games.cz jsou skutečně spjatí s herními vývojáři a publishery, to už je blízko k uplácení!
  • jindra.veliky
    Admin se ze zdroju na games.cz doslechl, ze se na ne chystas *15*
  • jindra.veliky
    ty pokerovy turnaje vysvetlujou mass effect 3, battlfield 3, dragon age 2 a kotor *4*
  • Trol.diskuzni
    Zatímco kvůli nepřiměřenosti reakcí veřejnosti... musela být uzavřena komentářová sekce na BioWare Blogu)...

    To je zvláštní, vždyť jsem tam ani nediskutoval... *8*
  • mnaca
    Diktatorska forma vlady EA uz jim asi lezla krkem *13* .
  • No je otazka proc toho nechali. V lepsim pripade to bylo kvuli tomu, ze jim EA porad diktovalo co maji delat a oni toho meli dost, to by sme se jeste mohli potkat na kickstarteru (az se jim to trochu rozlezi v hlave). V horsim pripade uz je nebavilo delat porad to same, navic reakce fanousku byly cim dal tim vic negativnejsi, bohuzel z velke casti opravnene. Pak je to sice smutne, ale pochopitelne, zmena je zivot.
  • http://youtu.be/saalGKY7ifU

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit