Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem na to kliknul, že teda toho betatestra budu dělat no bylo mi divný, že to po mně nechce číslo účtu, ale číslo karty nicméně říkal jsem si, že je ta platba ze zahraničí přes kartu vyjde asi levnějc... teď koukám na účet a oni mi těch 35€ ztrhli *13* místo poslali co mám dělat???
  • dobrá vůle hráčů, že jim zadarmo dělaj betatestery
  • aha, takhle to vypadalo jako překlep nebo jiná chyba.
  • Kedaro
    Nováčci si musí hlavně dávat pozor co kupují za hrdiny, protože když dostanou základní goldy za levely účtu a hrdinů, tak goldování značně zpomalí a v rankedu vám zůstanou oči pro pláč, protože se jedou jen koupené postavy. Trochu mě teď kupovaní postav otrávilo, stejně jako u LoL, ale zatím hraji dál a uvidím.
  • "koupí starcraft jenom kvůli křídlům do diabla"
    Celkem hustY *15* By me v zivote nenapadlo...
  • JohnyTheZik
    Konecne Blizzard spolupracuje s CarBotem.. StarCrafts patri k tem nejzabavnejsim SC2 videim na yt.
  • JohnyTheZik
    Kdo byl v dota 2 bete skutecne od zacatku, vi, ze byly jen 2 pozvanky, takze ten beta vstup byl kupovanej dost hodne.
  • Jack1947
    Co na tom no kdo nestihl si dokoupí "FOunders" edici za pár d/e, zřejmě tam i pak zůstane.
    Má to takhle více her - třeba namátkou to měl Orcs must die:unchained , Dirty bomb atp...

    Krása F2P tkví v tom že lidi vždycky naloží hodně peněz, udělají to i v případě že nemusí, dostanou na oplátků spousty serepejliček, do hry možná nějaké "reklamní" předměty a spokojeně si hoví. *3*
  • JJ jenom hodně lidi nechápe že pro někoho je 30 euro hodně a pro někoho je to třeba nový skin helmy nebo zbraně,
  • Veskoslav
    To ještě nic není. Průměrný Číňan ve F2P hrách utratí 3000 dollarů/ročně. A ty jejich F2P modely jsou tak "skvělé", že i hrozný Aion se svým F2P modelem vypadá jako dokonalá hra.
  • Navíc tady si člověk může koupit i některé skiny a mounty za herní měnu... Za což maj u mě další +
  • Veskoslav
    Módy a mapy budou vždycky. Jediné, co si dokupuješ jsou hrdinové a skiny. A za 60 euro bych si to pro změnu nekoupil já. Protože osobně vidím použitelných ani ne polovinu hrdinů. A proč platit za všechny? Navíc už Blizzard psal, že cena hrdinů je vyšší než bude po vydání. Stejné to mělo i Lolko.

    A kde si přišel na to, že F2P model zaručuje jenom kosmetické blbosti? Takový model má snad jenom Dota (TF 2). Ani LoL či Hon ho nemají. Smite taky ne.
  • Veskoslav
    Za LoL do uzavřené se také platilo, ale nevím kolik. Otevřena beta měla pro změnu drahé hrdiny. HoN jsem hrál až finální produkt (podle mě nejtěžší MOBA).
  • Když si ani nedokážete přečíst článek tak nepište hovna, na blizzard prostě kdo chce tak si zaplatí a získá přístup do hry + nějaké bonusy do wowka a diabla, byl jsem svědkem kdy lidi platí 25 euro za mounta do wowka nebo si koupí starcraft jenom kvůli křídlům do diabla atp
  • Evidentně se v našem českém dolíčku najdou i lidi kterejm všechno ZADARMO nestačí :) oni by eště chtěli metál za to že tu hru zadarmo hrajou...

    Eště nedávno to byla ALPHA a je to jen jejich dobrá vůle že tam pouštěj hráče
  • Tiež ma to prekvapilo. Viem, že to tam bolo od začiatku, ale čakal som, že každej postave postupne dajú nejakú formu hodiacu sa jeho univerzu a druhu. Veď rýchlosť mohli zachovať pre všetkých rovnakú. Nie je to niečo, čo by hru kazilo, len to pôsobí smiešne, keď taká príšera alebo sci-fi postava so super výstrojou sedí na koni. :)
  • Začínám bejt bejt absolutně alergickej na argumenty typu "nutí tě to někdo kupovat" nebo "když se ti to nelíbí nehraj to". Jako to mám všichni mít jenom pozitivní názory a prostě si nechat všechno líbit? Kritika je od toho, aby jsme říkali co se nám na to nelíbí nebo líbí! Nemusíš bejt přece režisér, aby si mohl hodnotit filmy. Nemusíš bejt manažer firmy, aby si poznal, že tahle taktika co zvolil Blizz je prostě hnusná. Nechci točení hrdinů, nechci aby mě nikdo nutil "čekat" na svýho oblíbenýho hrdinu čekat do dalšího týdne. Nechci mít možnost si něco koupit za herní měnu! Jsem ochotnej zaplatit cenu jak za velkou krabickovku a mít všechno. Když už někdo něco prezentuje jako f2p tak core tý hry má být zadarmo, jen zbytečnosti se mají platit. Kdyby k tomuhle Blizz nabídnul "zaplať $59.99 budeš mít všechny hrdiny" a věřím, že většina lidí by stejně do toho šla. (nevím jesli mapy a mody budou stále pro všechny)


    Ano DOTA byla za peníze, ale (!!!!!!) měl si v ní všechny hrdiny. To je tak na okraj. Plus každej měl tolik pozvánek, že to bylo v podstatě bylo bez předmětný....
  • Asharak
    Jenže když byla dota za €€€ tak bylo zdarma LoL a HoN *7*
  • Já sem dostal přístup během prvních vln invitů a nemůžu si to vynachválit, spojení celého Blizzard universa je pro staré hráče parádní WOOOW efekt a skiny vypadaj opravdu parádně. Co se herní stránky týče tak je to rychlé, hodně teamové a díky neustálému přisunu map a champů a navíc questů v rámci map... To není tolik stereotypní jako ostatní MOBA, tudíž se bavím královsky. Navíc mi i příde že díky tomu že nejsou ve hře věci ale talenty, je hra mnohem vyrovnanější a do poslední chvíle se lecos může změnit, takže se nemůže stát že by vás někdo vysloveně baserapoval. A efekty a grafika je prostě úplně někde jinde než většina ostatních MOBA... A za celou dobu sem zatim neobjevil žádný bug, snad až na celkem vysoké vytížení PC ale s tim u Alpha verze počítám. Prostě můžu jen doporučit. *3*
  • chodi, ale az dva tri dny po tom, co se ti appka objevi v launcheru

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit