Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To vím, dneska tomu ale už tak naštěstí není :)
  • Veskoslav
    Ani Dota před vydáním nebyla zdarma, když jsi nedostal nebo neměl pozvánku;)
  • Chcou prachy za vstup do bety když proti ním stojí bezkonkurenční LoL a Dota zdarma? Tak to potěš koště...
  • Asharak
    Jop, a o to to bylo ještě horší to uvidět v appce *15* *10*
  • já myslim že člověk co si v hs nakoupí dvacet tisíc packů proti mě výhodu má
  • nechodi pozvanky na email ?
  • Kdyz jsem konecne uvidel v bnet launcheru, nastal zbesily tanec po pokoji v radosti, ze jsem se konecne dostal do bety.

    Pak jsem na to kliknul. "GET THE FOUNDER'S PACK!!!§§"

    Hajzli.
  • stejne to pak budou davat zadara...cim vic lidi to bude hrat, tim vic lidi je bude dotovat nakupem hrdinu a skinu, mountu...
  • ještě že jsem to přestal hrát dřív než jsem musel začít chodit FUNGEONY *1* *1* *1* s někým jako si ty *7*
  • Asharak
    No a celý problém je uzavřen. Chtějí = dostanou = budou mít = všichni budou spokojení (kromě kritiků v diskusích) *7*
  • jsou to normální argumenty, kdy to vaše brečení je totálně neopodstatněné...nemuseli žádnej pack vydávat a i tak by jste na ten inv čekat museli ...takhle si to zahraje několik lidí kteří do toho peníze dají a je to jejich věc..navíc dostanou 3 hrdiny který jdou koupit za herní měnu a skiny který nikdo nepotřebuje takže žádná výhoda tu není ...ano někteří lidé jsou retardi a ty očividně patříš mezi ně když neumíš použít mozek
  • Asharak
    Chm, radši kdyby mi konečně poslali inv po takové době přihlášení *6* Sice si chci HotS hrooozně mco zahrát, ale pokud koupím přístup za €€€ pak už to nebude takové překvapení a chuť jako když příjde free invite :/
    Btw, TheQQQ má banán?
  • jezis proc bych tam hral nake pokemony jo aha ty hrajes pokemony no tome vubec nezajimaj nake pokemony ja chodim raf fungeony nejsem jako ty ze tam vyhledavas nake pokemony
  • urcite to neni o hrach nebo co hrajes, hral jsi, vetsinou je to tom ze mas treba nejaky kus HW, ktery neni bezny apod, znamy se regnul na jednom starsim notbooky a jedne starsi plecce a dostal invite na oba stroje *1*
  • Bavi me ty argumenty stylu "podivejte se tamhle, tam to maji taky, bezna praxe". Neco lepsiho by nebylo ? Proste lidi jsou retardi a platej za jakoukoliv moznost mit navrch nad ostatnimi nebo mit neco driv nez ostatni.
  • presne todle totiz vetsina lidi nevi a ani nemuze kdyz to nehraje, ale vztekat se ze nedostanu bombon do pusinky zdarma, když ho chci, je divne, navic nikdo nikoho nenuti nic kupovat. hra bude f2p. chci-li se bavit a nepustit ani korunu, tak si holt pockam az dostanu invite, nebo az hra vyjde
  • Kde pisu ze me nuti?
  • nikdo te nenuti to platit a muzes dale cekat az bude hra officialne vydana a pristup bude zadarmo
  • lol, placeny pristup do bety je P2W??? WTF, lidi pouzivejto co mate v hlavne, ano blizz je vysavac prachu, ale tady se ho musim zastat, hra je/bude F2P, chces hrat betu, tak si zaplat jinak cekej az bude hra vydana a hraj ji zadarmo, naprosto bezna praxe u 90% F2P titulu, podivejte se steam a jejich Early Access sekci a pak tu neco melte
  • škoda, že je to taková nuda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit