Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neřekl bych že tě k placení nic nenutí pokud chceš v té hře něco dokázat a mít přístup k hrdinům tak bud farmiš herní měnu jak magor , nebo platíš a na to navazuje , že pokud farmiš herní měnu jsi na tom hůř než ti co platí.Hrdinové stojej totiž pěkný nesmysl.V tuhle chvíli jsem fakt rád , že Blizz nemá práva na Dotu 2 a , že ji dělalo Valve , protože jestli by se tohle jmenovalo Dota tak to byl mega průšvih.
  • mam pristup do alfy i bety uz dlouho, prisla pozvanka...ale ta hra je neskutecnej sh1t, ani zadarmo se to neda hrat
  • solomon.short
    chapu ze blizz nemusis kvuli vykradeni warhammeru, ale osobne je mi sympaticke, ze te k placeni nic nenuti. mikrotransakcemi v blizz hrach neziskas zadnou herni vyhodu

    a podotykam ze hry od blizzardu mam sice rad, nicmene fanboy nejsem. Rozhodne dokud nevydaji pokracovani Lost Vikings *1*
  • V pripade, ze bych o to lejno mel vazny zajem a zaroven by nebylo mozne ho sehnat jinde vyhodneji, urcite bych jej bral vsema deseti.
  • úplně tě do toho nutěj no prostě nechceš nech být a neřeš to....raději zůstaň u toho zprzněnýho wowka a hraj si tam na pokemony a travian
  • fakt jo ??? to je divne protoze moje kamosi asi 3 co se chtely dostat do close bety tak jak tam zaskrtavaly heroes of the storm tak jim totam napsalo ze musej vlastnit u blizzardu aspon diablo nebo starcraft nebo wowko ?? takze jak toje ?
  • XorxoxTalarius
    Dalsi zdimacka od Blizzardu *1*
    A fanboys se sebehnou, zaplati, pak nakoupi milion veci a budou hru vynaset do nebe ...
    Blizzardu chybi k Applu uz jen posledni krok, zacit vydavat to same kazdy rok *1*
  • hehe tak peknej tach od blizzardu ano za 1000kc pristup do bety to je velke lakadlo pro vsecky nikoho nezajimaj nake 3 hrdiny ktere si muzes zadarmo koupyt za hrani xD a skiny sou hnusne de videt ze bllizard chce penizky jako vzdy nejdrive nalakaj lidi na close betu ze poslali pristup par liden i kdiz ja a dalsi lidi co cekaj uz rok nedostali pristup ani do alfy ani close bety platej u blizardu mesicne za wowko uz nakej ten rok a tet chcej abysme si koupyli beta klic abysme si mohli zahrat ano mozna davaj 3 hrdiny a skiny ale toje prome jak hovinko v zachodu sorry za cz
  • Jen bych rád podotknul, že tento balíček bez přístupu do bety byl již v obchodě od alphy za zcela stejnou cenu. Přístup do bety je tedy prakticky zdarma k tomu.
  • pohoda a kolik platěj?
  • Mam vsechno od blizzu koupeny, wow od r. 2005, zapnuty beta testing hodne dlouho a nikdy mi neprislo nic. *5*
  • Prodam ti moje lejno v hodnote 1000e za 100e, beres?
  • solomon.short
    na hrach pry nezalezi, ale buhvi. ja osobne dostal pristup do alfy HoS (a to mam na battlenetu uplne vse) prakticky hned pote, co jsem spustil a poslal ten jejich hw survey
  • Proc se potom rozcilujes? Pokud si nechces kupovat obsah v hodnote 45e za 35e, nemusis.
    Samozrejme je trosku skoda, ze neumozni pristup do bety vsem, bez nutnosti kupovat zmineny herni obsah, ale brecet tady nad tim... mozna, kdybys usnul na konci devadesatych let a ted se probudil, bylo by to pochopitelne:)
  • Veskoslav
    Prostě máš k dispozici týdenní kolečko hrdinů+hrdiny, které sis už koupil.
  • Veskoslav
    Ono také záleží, kdy ses příhlásit. Já mám třeba beta testování zapnuté už asi 6 let v Battlenetu. Možná je to dané i tím.Navíc jsem vyplňoval asi dva dotazníky ke hře atd. Ale asi máš pravdu, že zase tolik na tom záležet nebude.
  • asi moc ne
  • tak mam tam SCrafty a D3 ... nemam tam wowko co mi nabidli zaklad zadara...mozna kdybych si to stahl, ikdyz to nehraju, tak by mi pozvanku poslali :) Jinak dotu jsem mel samozrejme z pozvanky a taky bych ji nekupoval. Ze k tomu davaji bonusove hrdiny...pro nekoho OK, ja mam vetsi radost kdyz si je muzu koupit za herni menu, takze pro me to je spis minus :) takze balik za 10E bez hrdinu a skinu a koupim to ;]
  • Já to chápu moc dobře...
  • nezáleží na hrách co máš...2 lidi co mám ve friend listu a mají účet jen na ty kartičky dostali pozvánku o dost dřív jak já.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit