Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady si zase každý stěžuje, neříkám, že je to hra pro každého, ale tak pochopitelně koho ten žánr nebaví tak co čekal? Obecně nechápu ten trend se ke všemu vyjadřovat a to, to tady ještě většina lidí ani nezkusila.
    Já mám PS relativně krátce a tuto hru jsem si jako snad první před objednal, nahráno už mám cca 30 hodin a nemůžu si stěžovat. Určitě se pár slabších věcí najde, jako např. obecně lidské postavy (obličeje, dialogy atd...) mně jsou trochu nesympatické, ale jsou to spíše drobnosti, na kterých to nestojí. Jinak je ta hra velmi zábavná, originální, hezky se to ovládá a často jsem zažil skvělé momenty, baví mně to prozkoumávat atd... Grafika vypadá opravdu hezky, je trochu stylizovaná to ano (pestřejší barvy), ale je to sci-fi tak co by ne. Umělá inteligence a chování "robůtků" je taktéž dost na úrovni, což celý zážitek posouvá na vysokou úroveň, člověk u toho musí přemýšlet, plánovat jak kde koho sundá atd a díky tomu mě ty boje stále baví... Za mě to hodnocení 9/10 také odpovídá.
  • Tohle jednou vstoupí do análů jako nejvíc přeceňovaná hra historie, grafické pozkátko zešedne, prázdná hratelnost vystoupí na povrch
    • Hratelnost to má právě naopak vynikající, díky ní se k této hře vracím, což je u mě dost mimořádné. Většinu her ani nedohraju, moho her, málo času. Ale k tomuto se vracím.
  • Tak uz to hraju dva skoro v kuse :DD a rikam na rovinu tohle je klenot mezi hrama něco jako gta,zaklínač atd...jen tleskam,víc rikat netreba..(kdo to sleduje jen z youtubka neví o čem mluvim)
    • jo, je to pro lidi, co radi gta nebo assassin creed
      • Tak to asi těžko. Ale každej má holt nějakej názor :-)
  • jindra.veliky
    Ja jsem zatim porad v prvni lokaci, ale prijde mi to jako reskinovanej zaklinac 3. Jeto dobra hra, ale nejak se do toho nemuzu "zapict" a zkejsnout u toho treba na 5-6 hodin.
  • Rozhodně super hra, která stojí za koupi! To že máte PC nebo xBox je váš problem a nezmění to to, že ta hra je prostě super
    • Taronyu
      No a čo to má spoločné s tým, čo kto má. Mne sa ta hra veľmi páči a to som zarytý PCčkár. Ak by som si mal kupovať konzolu, tak určite kvôli tejto hre. No takto aspoň môžem sledovať gameplay.
      • No je asi trosku mimo, kazdopadne tim nejspis myslel takovy ty decka nebo idioty kteri hejti vse co neni na jejich platformu. Bez vyjimky...i ps4 hraci. Vsichni vsude a porad. Aneb demence lidi obcas nema obdoby :-). Ja mam herni pc + ps4 a za me idealni kombinace. Vic takovych jako jsi ty kteri dokazi (stejne tak ja) ocenit kvalitni zajimave tituly bez ohledu na to zda to vychazi na jejich oblibenou platformu ;-).

        Kazdopadne, za me Horizon jedna z nejlepsich her co jsem kdy hral. Minimalne open world her.
        • Souhlasím že kombinace PC + PS4 je nejidealnější. Nic ti prakticky neunikde. A samozřejmě souhlasím s tím že Horizon je klenot mezi hrama.... Kdo nevěří at jde třeba do obchodu na stojaka si zkusit 15min zahrát...
      • ??? Nech bejt. Říkam že hra je super a jdi se koukat třeba na gameplay.
  • fiha, tady je solidne nabreceno... po delsi dobe zase jedna lepsi hra, tech 9 je zaslouzenejch, ty obcasny destiky sice moc nechapu, ale 9 uplne presne odpovida
  • Hra dost dobrá, nemá moc slabých míst. Námět robozvířat je sympatický už jen proto, že bylo ve hrách kdeco, takže proč ne. Grafika je parádní, nevím co by někteří chtěli víc. Pamatuji si, jak jsem byl na haluzi z toho, když v GTA 2 zůstávali čáry po pneu na silnici. Grafika Quake 2 s Voodoo1.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit