Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uz je to stazeno a ceka to jen na odemceni. :-)́
  • ravux
    Proc ne 10/10? :( Nevim uz, cemu udelit maximalni hodnoceni, kdyz ne tomuto. Zklamani.
    • flash789
      Desitku si schovavaj na Owlboy 2...
    • Peppa
      Ten důvod začíná na Z, končí na elda a vychází v pátek *3*
  • Škoda, že jen PS (a nebudu říkat "zatím") :)
  • Kéž by takhle velké a výborné hry nabízelo i PC (ne, moby, rts a mmo nepovazuju za zábavné hry). To bych u něj třeba i zůstal jako u své hlavni herni platformy. Takhle jsem si koupil ps4 a za ty prachy mam nejvíc her, které mne zajímají.

    Horizon me svým zasazením opravdu nadchnul a je pěkné vidět, ze i většině recenzentu se hra velmi libi.
    • Já mám taky obojí a jsem spokojenej. *5*
    • zaty
      Tak je to o výběru platformy. Pokud nechci hrát moby, rts a mmo, ale raději "open-world" akce, tak si na hraní přece nekoupím PC :)
      • DwaR
        no, lenže na konzole zas pociťujem akútny nedostatok RPG, grand a budovaťeľských stratégií, ťahoviek ako Total war... smutným faktom je, že dnes potrebuješ obe platformy, ak máš širší záber hier a nechceš sa nechať obmedzovať vo výbere (myslím konzolu aj PC. žabomyšie spory medzi X a PS nechávam trollom, ja radšej hrám). u mňa tento problém vyriešil vek... nedostatok času ma obmedzil na prísny výber hier, ale mať viac času, tak jednoznačne kombo PC/PS.
        • SugarCoffeeTeaRumBoom
          Pravdupovediac, už aj s tými RTS značkami pre PC je to dlhé roky bieda. Nebudem preháňať ak by sa dali vymenovať na prstoch jednej ruky. Aj to by museli na tej ruke dva prsty chýbať.
          • DwaR
            a nie len s RTS. všeobecne by sme sa vedeli baviť o úpadku/ústupe viacerých žánrov. na druhej strane, ako píšem. môj čas je dosť obmedzený, takže 1-2 dobré žánrovky mi stačia na rok. medzery vyplnia iné hry.
        • flash789
          RPG je an konzolich dost. Original Sin, Wasteland 2, Witcher 3, Numenera, Fallout 4, Skyrim atd. A pak tam mas asi 15 JRPG titulu..
          • DwaR
            tak sú tam... ale pre mňa osobne veľa z nich nespĺňa na konzole komfort, ktorý dostávam na PC. to by bolo na dlho a zbytočne. je to vážne len a len o preferenciách a požiadavkach. obmedzovať sa na jednu platformu lebo je "najlepšia" je v priamom rozpore s mojou filozofiou hrania :)
  • Už aby bylo zítra neskutečně se na to těším :)
  • Jedna z mála her, kvůli které mě mrzí, že nemám PS4.
  • Už je to tady. Tak čekám, že se diskuze jako obvykle zvrhne v PC vs Konzole. *1* (grab popcorn)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit