Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže, jako asi jeden z mála tady v diskuzi jsem měl tu čest si tuhle hru zahrát na road to blizzcon, dokonce třikrát, což mě stálo hodně času, ale nelituju toho. A teď k věci.

    Hra byla 6vs6, nejpodobnější je tf2, ani náhodou se nepodobá sérii UT, protože je tam velý důraz na individuální skily hrdinů, taktiku a jejich rozdílnosti. Mapy jsou malé, ale zase vysoké a je kladen důraz na vertikalitu a úzké uličky. Málokterý hrdina je efektivní na všechny vzdálenosti, každý se hraje dost odlišně. Hra je teď v jakési alfě a už teď je hratelnost super a bugy jsme nepotkali žádné, hra už teď zkrátka šlape. Všichni byli naprosto nadšení, nepotkal jsem člověka, který by byl nespokojený a brblal jako někteří zde na diskuzi. Hra vás nádherně pohltí a například pocit ze střelby je ohromující, pokud třeba za reapera střílíte z brokovnic, máte pocit, jako byste dokázali rozstřílet celý svět napadrť. Reindhardt je asi 3x větší jako Torbjorn, byl to zajímavý pocit, když jsem ho hrál a měl jsem obrazovku na úrovni jeho kolen :-)

    Jako dlouhodobého hráče TF2 mě hra ujistila v tom, že je dost podobná, aby do ní hráči naskočili rychle, ale zároveň přináší mnoho nového. Momentálně není žádný progres, ani platební model. Doufám, že to bude více podobné HOTS, než kloboukovému šílenství z TF2, protože to mě moc nechytlo, ač mít třeba třeba za Junkrata na hlavne hrnec se vyloženě hodí :-)
    Jelikož mapy jsou dost malé a vertikální, očekávám, že se bude hodně taktizovat a třeba synergie nekterých skilů a ultimátek je naprosto devastující. Štít od někoho, třeba winstona + ulti od soldier76 = FUN times. Jsou zase hrdinové, kteří sami jsou dost soběstační, jako reaper, bastion a pharah, ale i ti z podpory a hlavně teamplaye benefitují silně.

    Těším se moc na overwatch a už teď, kdy hře chybí progres a endgame, bych jí klidně dal 8/10, protože to šlape bezvadně a je to akční zábava s typickou blizz barevností, hratelností a kvalitou.
    • Boužel nejsem na děti a manga jdou mimo mě ,ale věrim že tady si hra obdivovatele najde.
      Je to trochu vykradačka všeho okolo s typickou Bliz barevností.... co k tomu dodat.
      Hlavne at to nese! Trochu mi to pripomělo novej apple s 16gb...
      • Jo jasně Starcraft typická manga....
        • víš tohle se jmenuje Overwatch a je o tom celá diskuze i článek
      • no je teda nevim, ale mangu jsem snad nikdy v Blizz hrach nevidel a nebo jsem slepy, je mi jasne ze stouralove nejaky detaily najdou...
        ano blizz ma kreslenou grafiku, ale stylizace mi prijde zapadni
    • Kvůli takovým příspěvkům se stále vyplácí chodit sem na fórum. Díky.
    • aby ne když to meli byt pvp ze zrušeneho MMO Titan a takhle recyklují co jim zustali ze zaraženeho projektu. Tim to nechci nijak hanit
      • Což je vlastně super, že to tak udělali. Kolikrát jsem si u mmo říkal, jděte někam s questy a pve, já chci jen tu pvp složku. No a to v podstatě toto je. Přesně pro mě. Jen škoda tý blizzardí stylizace, no ale co se dá dělat. Na wowko jsem si taky zvykl.
  • Blizzard neumí dělat špatné hry, co hra to klenot. Overwatch bude jejich další masterpiece.
    • Kr.Pa
      Ano a taky neumi udelat zadnou originalni hru ze?
    • ba, ba, nejsou špatné hry od Blizzardu, jen špatní hráči
  • Je to kopírka jako snad všechny blizzardí hry. Jenže opět to bude zcela určitě kvalitní a k téměř dokonalosti dotažená hra s velkou komunitou a stálou podporou. Pro mě jedna z nejočekávanějších her a to ten blizzardí grafický styl moc nemusím - jenže ta hratelnost to bohatě vyvažuje.
  • Overwatch bude fajn. Blizzard je naštěstí jedna z mála firem, jejichž hry nejsou plné majoritních bugů v den vydání, o své hry se starají a mají je slušně vypilované, vymazlené a dobře udělané. Osobně si této firmy cením, protože mi přijde, že ti lidi ví, co znamená slovo zákazník (i když nemůžou vyhovět všem dle jejich individuálních potřeb). Na to, jaká je to korporace, tak ji osobně dávám na 1. místo, společně asi s Rockstar games. Na trhu jsou mnohem větší...ehm...lehké ženy, které naslibují hory doly a skutek utek a jen se ždímou peníze - viz třeba Activision. Ale Blizzard? Ten si to umí pohlídat a věřím, že Overwatch bude hodně v klidu.
    • Majoritní je většinový, major by tady bylo zásadní.
    • Já jen, že, ehmm, víš o tom že Blizard neni Blizzard ale Activision Blizzard? :) http://www.activisionblizzard.com/
      • Asharak
        A co s tím? *7*
    • kkING
      no treba zrovna diablo 3 v dobe vydani ?? ale je fakt, ze slo o pretizene servery a hra sama o sobe, tak spatna nebyla, ale co je treba ocenit, tak jak se blizzard stara o diablo i kdyz z nej uz zadne penize nema.
      Overwatch me zrovna nelaka. prijde mi to spis jak first person moba, nez klasicka strilecka, ktere bych dal prednost. ovsem uspech bude mit urcite :-) uz jen to, ze se spousti ze stejneho klienta jako vsechny blizzardi hry ji zarucuje spoustu hracu, kteri to aspon zkusi a o zbytek se postara hype
  • Aspoň to bude free takže někoho to chytí. Stokrát lepší než ty každoroční blafy od EA fifa nhl battle cod atd...
  • Zrzzek
    Vypadá to opravdu pěkně. Věřím, že hra hráče ihned upoutá. Otázkou je na jak dlouho...
    • Mluvíme o Blizzardu. Upoutat hráče jednou hrou na desetiletí jejich firemní logo *5*
      • Zrzzek
        Bejvalo... kolos se mění...
  • fallanga
    Moc jsem se o hru nezajímal, ale Adamův popis ve Fight Clubu ve mne probudil zájem. Uvidím co z toho vyjde, třeba to bude první online FPS, které mě fakt chytne.
  • zaty
    Celkem se na to těším, protože Blizzard má vzácnou schopnost vzít nějaký herní model, osekat z něj zbytečnosti a udělat hru hratelnou pro casualy (já) tak nolifery. Aktuálně sice od Blizz nic nehraju, protože na WoW nemám čas, moba mě nebaví, karty si raději dám MTG s kamarády a SC mě nikdy moc nebral, tak se třeba zadaří s Overwatch.
    • jo treba diablo 3, fakt "super" hra :/ Blizz podle me dobrou hru neudelali desetiletí, akorat maj z nějakýho duvodu mezi lidma furt auro skvelý firmy, nechapu proc
  • species
    PROC dostava clanky na blizzard hry psat Adam Homola? Sak je to objektivni jak dejepis za komousu.
    • A ten dějepis za komoušů byl méně objektivní než ten dějepis za demokratů? Buď jste hlupák nebo naiva. Nevím co je horší Pane Druhu, nebo Pane Soudruhu?
      • species
        hele ja nevim, nejsem recenzent ani herni zurnalista, proste jen jako bezny uzivatel vim ze kdyz zde vidim clanek o blizzardu a u toho Adam Homola tak to ani nectu pac obsah vypada vzdy takto - 10/10, must buy, blizzard reinvented spoon again.
      • "Dějepis" byl samozřejmě za komoušů silně pod vlivem marxistické ideologie a ta sama o sobě nepřispívala "objektivitě" a hlavně relevantnímu vědeckému přístupu, protože všechno muselo odpovídat marxistickému světonázoru. Jinak "dějepis" není objektivní nikdy a v žádné době, to je jasný. *3*
      • a ty chceš říct že je teď dějepis méně objektivní? Soudruhu zaspal jste dobu nebo jsi bezmozek
        • Nic takového jsem přeci nenapsal... Máte problém správně dekódovat informaci a osočujete někoho jako bezmozka?
    • Overwatch
      Ahoj, moc tvé výtce nerozumím:

      1. Půlka článku je od Aleše, kterému se Overwatch taky líbí.

      2. Samozřejmě že to je subjektivní, stejně jako každá recenze.

      3. Nemá asi moc smysl posílat na hru někoho, koho to nezajímá, nic o ní neví a třeba ho nebaví ani ten žánr.

      4. Co tomu chceš v téhle fázi vytýkat? Málo obsahu? Samozřejmě že tam nebylo všechno, byla to jen krátká ochutnávka části alfa verze. Bugy? Žádných jsme si nevšimli a i kdyby, je to rozpracovaná alfa verze. To co tam bylo se nám jednoduše hrálo fakt dobře.
    • Zrzzek
      Tenhle článek je vlastně dialog Adama Homoly a Aleše Smutného... Sem na games psal sice recenzi Heroes of the Storm Adam, ale do zase do Levelu někdo jiný (už nevím kdo)...
    • nightborne
      Přesně, ať to píše někdo, kdo je nemá rád, jejich hry sou mu volný a moc se v nich nevyzná, to bude lepší =D!
      • Jack1947
        Jde o to že ten člověk je fanboy nebo není jak to říct moc subjektivní a stejně jako v recenzi promítá vlastním pocity nad realitu a prožitky protože má rád hru... odpustí ale pak k tomu příjde jiný a už je problém.
        • nightborne
          Jasně, ale pořád je lepší si poslechnout názor od někoho, kdo je do hry zapálenej, protože je jasný, že do ní pak i víc vidí...

          Dám hypotetickej příklad - nechal bys psát třeba článek o Diablu nebo Warcraftu Pavla Dobrovskýho, jehož pisatelskej um sice absolutně respektuju, ale sám párkrát řek, že to nejsou úplně věci pro něj? Já si to osobně radši přečtu od Adama nebo Aleše =).
          • Jack1947
            Jenže tak to většina her a to myslím ta drtivá nemá... aspon ne tady na games... proto je to nic moc...
  • Blizzard ked spraví hru,vždy je to masova pecka to sa musi tejto firme uznat a ze Blizzard ako firma je ikona minimalne do roku 3500
    • přesně, nikdy nezklamali, dokonce i tomu Heartstone jsem časem přišel na chuť *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit