Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • species
    ale sak takhle to blizz dela od zacatku, to imo neni na skodu, sak cele warcraft lore je hrozne moc inspirovano warhammerem.

    Jen to budto delali predtim min okate, nebo mi to driv tolik nevadilo.

    Ted tu mame blizz dotu, blizz TF a priste co? Blizz counter strike?
  • species
    hele ja nevim, nejsem recenzent ani herni zurnalista, proste jen jako bezny uzivatel vim ze kdyz zde vidim clanek o blizzardu a u toho Adam Homola tak to ani nectu pac obsah vypada vzdy takto - 10/10, must buy, blizzard reinvented spoon again.
  • víš tohle se jmenuje Overwatch a je o tom celá diskuze i článek
  • Nemůźu souhlasit, Starcraft je tak nesmírně populární a legendárně těžká (na top levelu) strategie právě proto, že kombinuje všechny prvky, top hráčí mají koordinaci pohybů a práci s myší a klávesnicí která si nezadá s hráči Counter Striku nebo bojovek, ale zároveň u toho musí myslet, jak takticky, tak strategicky a to velmi rychle v těsném čase, musí předvídat pohyby oponenta a zvládat mutli tasking 100 věcí najednou, na to ti nestačí jenom rychlé ruce, na to musíš mít i rychlé myšlení
  • jenže tohle je Unreal tournament pro 3+ *3*
  • Jo jasně Starcraft typická manga....
  • joj WoWko a revoluce to uz tu dlouho nebylo...
    no Blizz nedela zadne revoluce, ale co umi dobře je remeslna práce tak aby jsi při hrani mel dobry pocit z toho co zrovna delas/hrajes a pro me osobne byla vždy hratelnost a celkova atmosfera v kazde hre na první miste před grafikou
    staci se podivat na aktualni strilecky CS, CoD, BF, TF jejich hratelnost byla a je pro me naprostym utrpenim a pro me nikdy nedosáhnou kvalit takových her jako Quake, UT, Wolf, Global Agenda....
  • no je teda nevim, ale mangu jsem snad nikdy v Blizz hrach nevidel a nebo jsem slepy, je mi jasne ze stouralove nejaky detaily najdou...
    ano blizz ma kreslenou grafiku, ale stylizace mi prijde zapadni
  • přesně, nikdy nezklamali, dokonce i tomu Heartstone jsem časem přišel na chuť *4*
  • Jack1947
    Říká se tomu Matchmaking nemusí záměrně jen třeba jsou to nižší ranky/divize a ty by si s nimi spárován být neměl atp... ještě že tam je ta funkce -look for the group-... no i když...
  • Blizzard ked spraví hru,vždy je to masova pecka to sa musi tejto firme uznat a ze Blizzard ako firma je ikona minimalne do roku 3500
  • Zrzzek
    Já tím chtěl říct, že ta hra běží 5 let a má statisíce fanoušků. Takže čistě podle čísel s tebou dost lidí nesouhlasí. Podle toho, co jsem viděl, SC2 opravdu nejsou šachy, ale jen závody v klikání to také nejsou...

    Sorry, ale jestlis myslel ty první 2 řádky vážně, tak nevím co napsat. Napsat o hře, že je to pedofilní hnůj a že její cílovka je 6-10 let kvůli stylizaci grafiky? To je teda vážně hluboká myšlenka... Realističtější grafika = lepší hra? Huh, tohle tvrzení trollové používali rádi, už je to ale tak 5 let zpátky...
  • Boužel nejsem na děti a manga jdou mimo mě ,ale věrim že tady si hra obdivovatele najde.
    Je to trochu vykradačka všeho okolo s typickou Bliz barevností.... co k tomu dodat.
    Hlavne at to nese! Trochu mi to pripomělo novej apple s 16gb...
  • Me zase neštve že se hraje 5 let... u mě je SC2 kravina. Žádná strategie ,ale závody v klikání. To že se jinej nazor označuje za trroling je trochu trapný. Blizard neudělal od Wowka žádnou revoluci. Cpaní prachů do turnajů ve Starcraftu2 z něj šachy neudělá.
  • Což je vlastně super, že to tak udělali. Kolikrát jsem si u mmo říkal, jděte někam s questy a pve, já chci jen tu pvp složku. No a to v podstatě toto je. Přesně pro mě. Jen škoda tý blizzardí stylizace, no ale co se dá dělat. Na wowko jsem si taky zvykl.
  • Kvůli takovým příspěvkům se stále vyplácí chodit sem na fórum. Díky.
  • Zrzzek
    Na games jsou mnohem lepší trollové, než ty... Říkat, že je hra pro děti kvůli nerealistické grafice bylo cool tak před 5 lety... To, že považuješ SC2 za nejhorší multiplayer hru všech dob, asi Blizzard moc neštve, když se hraje už 5 let... Fakt slabota...
  • aby ne když to meli byt pvp ze zrušeneho MMO Titan a takhle recyklují co jim zustali ze zaraženeho projektu. Tim to nechci nijak hanit
  • Dalsi cilovka 14 let. Blizzard zrejme zavidi valve TF a chce mit vlastni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit