Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže, jako asi jeden z mála tady v diskuzi jsem měl tu čest si tuhle hru zahrát na road to blizzcon, dokonce třikrát, což mě stálo hodně času, ale nelituju toho. A teď k věci.

    Hra byla 6vs6, nejpodobnější je tf2, ani náhodou se nepodobá sérii UT, protože je tam velý důraz na individuální skily hrdinů, taktiku a jejich rozdílnosti. Mapy jsou malé, ale zase vysoké a je kladen důraz na vertikalitu a úzké uličky. Málokterý hrdina je efektivní na všechny vzdálenosti, každý se hraje dost odlišně. Hra je teď v jakési alfě a už teď je hratelnost super a bugy jsme nepotkali žádné, hra už teď zkrátka šlape. Všichni byli naprosto nadšení, nepotkal jsem člověka, který by byl nespokojený a brblal jako někteří zde na diskuzi. Hra vás nádherně pohltí a například pocit ze střelby je ohromující, pokud třeba za reapera střílíte z brokovnic, máte pocit, jako byste dokázali rozstřílet celý svět napadrť. Reindhardt je asi 3x větší jako Torbjorn, byl to zajímavý pocit, když jsem ho hrál a měl jsem obrazovku na úrovni jeho kolen :-)

    Jako dlouhodobého hráče TF2 mě hra ujistila v tom, že je dost podobná, aby do ní hráči naskočili rychle, ale zároveň přináší mnoho nového. Momentálně není žádný progres, ani platební model. Doufám, že to bude více podobné HOTS, než kloboukovému šílenství z TF2, protože to mě moc nechytlo, ač mít třeba třeba za Junkrata na hlavne hrnec se vyloženě hodí :-)
    Jelikož mapy jsou dost malé a vertikální, očekávám, že se bude hodně taktizovat a třeba synergie nekterých skilů a ultimátek je naprosto devastující. Štít od někoho, třeba winstona + ulti od soldier76 = FUN times. Jsou zase hrdinové, kteří sami jsou dost soběstační, jako reaper, bastion a pharah, ale i ti z podpory a hlavně teamplaye benefitují silně.

    Těším se moc na overwatch a už teď, kdy hře chybí progres a endgame, bych jí klidně dal 8/10, protože to šlape bezvadně a je to akční zábava s typickou blizz barevností, hratelností a kvalitou.
  • Unreal ? Podobny tomuhle ? Tos ho videl v levelu, kdyz ti bylo 5 ne ?
  • kdyby tam byly alespon vetší mapy ve stylu battlegroundu z wowka a víc hráču. tyhle male areny se mi nelíbí
  • Asharak
    A co s tím? *7*
  • Asharak
    Sem tam UT, sem tam OW, není co řešit :3
  • Je to kšeft, jako každej jinej. Pokud někdo zjistil, že nejvíce vydělají na dětech 6-10, tak pro ně udělali hru. Nic nového pod sluncem.
  • Je to kopírka jako snad všechny blizzardí hry. Jenže opět to bude zcela určitě kvalitní a k téměř dokonalosti dotažená hra s velkou komunitou a stálou podporou. Pro mě jedna z nejočekávanějších her a to ten blizzardí grafický styl moc nemusím - jenže ta hratelnost to bohatě vyvažuje.
  • "Dějepis" byl samozřejmě za komoušů silně pod vlivem marxistické ideologie a ta sama o sobě nepřispívala "objektivitě" a hlavně relevantnímu vědeckému přístupu, protože všechno muselo odpovídat marxistickému světonázoru. Jinak "dějepis" není objektivní nikdy a v žádné době, to je jasný. *3*
  • Ristoro
    Od začátku to na mě působí jako kreslený Unreal a upřímně, nevidím jediný důvod, proč bych měl dát přednost tomuto před Unrealem. Blizzard mám rád, hrál jsem Diablo, dal jsem předost HotS před všemi ostatními MOBA hrami, ale tady prostě raději zvolím klasický Unreal.
  • Nic takového jsem přeci nenapsal... Máte problém správně dekódovat informaci a osočujete někoho jako bezmozka?
  • a ty chceš říct že je teď dějepis méně objektivní? Soudruhu zaspal jste dobu nebo jsi bezmozek
  • bože ty jsi blbej jak držák na toaleťák
  • A ten dějepis za komoušů byl méně objektivní než ten dějepis za demokratů? Buď jste hlupák nebo naiva. Nevím co je horší Pane Druhu, nebo Pane Soudruhu?
  • Co to meles? :D Vzdyt Dota 2 bylo davno před Heroes of the Storm
  • Podle kvality tvého pravopisu usuzuji, že sám patříš do cílové skupiny 6-10 let. Na co si tedy stěžuješ? Co se týče SC2, řekni prostě tátovi ať přitlačí a koupí lepší připojení.
  • Blizzu sa nepaci ze im Valve lezie do kapusty (DOTA 2) tak spravili konkurenciu pre TF2? *3*
  • Overwatch
    Ahoj, moc tvé výtce nerozumím:

    1. Půlka článku je od Aleše, kterému se Overwatch taky líbí.

    2. Samozřejmě že to je subjektivní, stejně jako každá recenze.

    3. Nemá asi moc smysl posílat na hru někoho, koho to nezajímá, nic o ní neví a třeba ho nebaví ani ten žánr.

    4. Co tomu chceš v téhle fázi vytýkat? Málo obsahu? Samozřejmě že tam nebylo všechno, byla to jen krátká ochutnávka části alfa verze. Bugy? Žádných jsme si nevšimli a i kdyby, je to rozpracovaná alfa verze. To co tam bylo se nám jednoduše hrálo fakt dobře.
  • Majoritní je většinový, major by tady bylo zásadní.
  • Další kreslená hra pro cílovku 6 - 10 let ... nevim jestli si blizazd dělá srandu. Vydavat takle pedofiloní hnůj asi bude odost snažší nez dělat hru jakž takž realistickou (aspon grafikou)
    Nicméně horši nez starcraft II po netu to nebude urcite....SC2 považuju za nejhorší multiplaer hru všech dob.
    Poslední dobrej počin bylo Wowko ,že pojedou stejnej styl i přištích 20 let v tý době asi čekal málokdo.
  • já se nestačím divit, vy ste to snad nikdy nehráli (??), nebo v tom musíte být fakt špatný, nechci se tu chlubit skillem, ale wow je podle mě právě zářným příkladem, kde se dá i s low gearem udělat pořádnej bordel, záleží mnohem víc na classe/talentech, než na equipu, ten je až druhej. Za low enháče se dá parádně sundávat nagearovanej arms/fury/retri přes frost shock co rootuje, za frost (a na cata Arcane!) maga je toho vic, musi se to umět. To, že dají hráčům prostor vybrat si, jakej equip budou v pvp nosit je nejlepší tah, jakej blizzard kdy v pvp udělal. představte si, že by to bylo jak v GW2 - vlezete do BG a je z toho v podstatě FPS *15* - mačkáte 5 abilit, equip máte všichni stejnej, ale pozor...můžete si změnit skin..chce se mi blít. *11* čím víc možností, tím dýl se to dá hrát a vymýšlet nový kombinace. pamatujete na TBC na hybrid shamany? talenty na třetiny v ele/enha/resto. a na arena tournamentu tahali přes 2300 rate.. opakuju na Arena TOurnamentu. kde jinde tohle je?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit