Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • arena není nic pro mne protože je to vyrovnany 2na 2 nebo 3na 3 atd. ja mel radši v bg 10 na jednoho nebo když jsem farmili cintorín kde se respawnovali noobove. to byla zabava *2*
  • Aspoň to bude free takže někoho to chytí. Stokrát lepší než ty každoroční blafy od EA fifa nhl battle cod atd...
  • Asharak
    Stačí brát BG jako trénink, prostor kde je možné vyzkoušet něco nebo trochu poskillit proti ruznym classam ^^ ez, jestli tam někdo chodí ve full arena gearu aby si spravil naladu pak je mi ho i lito, že mu asi dost nakládají zase ti lepší :D
  • Kr.Pa
    Ano a taky neumi udelat zadnou originalni hru ze?
  • nightborne
    Jo, ve skillu, ne v gearu =). Teda, pokud samozřejmě počítám rating 1800+, na těch nižších ratingách nebyl zas takovej problém narazit i na experty v quest gearu =)).
  • Jestli beres model jako wow, kde vsechno co postava je dela gear, tak ne neporazis. Kdyz mas proste gear, tak muzes si u toho honit a stejne toho cloveka zabijes jak nic.
  • v arene byli taky rozdily
  • kkING
    no treba zrovna diablo 3 v dobe vydani ?? ale je fakt, ze slo o pretizene servery a hra sama o sobe, tak spatna nebyla, ale co je treba ocenit, tak jak se blizzard stara o diablo i kdyz z nej uz zadne penize nema.
    Overwatch me zrovna nelaka. prijde mi to spis jak first person moba, nez klasicka strilecka, ktere bych dal prednost. ovsem uspech bude mit urcite :-) uz jen to, ze se spousti ze stejneho klienta jako vsechny blizzardi hry ji zarucuje spoustu hracu, kteri to aspon zkusi a o zbytek se postara hype
  • jo treba diablo 3, fakt "super" hra :/ Blizz podle me dobrou hru neudelali desetiletí, akorat maj z nějakýho duvodu mezi lidma furt auro skvelý firmy, nechapu proc
  • Overwatch bude fajn. Blizzard je naštěstí jedna z mála firem, jejichž hry nejsou plné majoritních bugů v den vydání, o své hry se starají a mají je slušně vypilované, vymazlené a dobře udělané. Osobně si této firmy cením, protože mi přijde, že ti lidi ví, co znamená slovo zákazník (i když nemůžou vyhovět všem dle jejich individuálních potřeb). Na to, jaká je to korporace, tak ji osobně dávám na 1. místo, společně asi s Rockstar games. Na trhu jsou mnohem větší...ehm...lehké ženy, které naslibují hory doly a skutek utek a jen se ždímou peníze - viz třeba Activision. Ale Blizzard? Ten si to umí pohlídat a věřím, že Overwatch bude hodně v klidu.
  • nightborne
    bych tě chtěl vidět, jak bys šel v bg gearu proti full aréně a NĚCO mu udělal *1*
  • nightborne
    Od toho jsou ale nicméně arény, kde má stejně každej full arena gear... (nebo alespoň byly, draenor jsem poněkud nehrál). Přiznám nicméně poněkud provinile, že do random bg jsem si taky chodil spíš spravovat náladu na čerstvě dingnutejch zoufalcích *1*
  • zaty
    Celkem se na to těším, protože Blizzard má vzácnou schopnost vzít nějaký herní model, osekat z něj zbytečnosti a udělat hru hratelnou pro casualy (já) tak nolifery. Aktuálně sice od Blizz nic nehraju, protože na WoW nemám čas, moba mě nebaví, karty si raději dám MTG s kamarády a SC mě nikdy moc nebral, tak se třeba zadaří s Overwatch.
  • s dobrym skillem mužeš porazit i nafarmeneho hrdinu takže je to jen vymluva
  • zaty
    Takových jako ty jsem ve WoW potkal. Školení noobu ve vyfarmeném equipu, ale když narazili na kvalitnější soupeře, leavovali BG. Kvalita hráče se naplno projeví právě ve chvíli, kdy mají všichni stejné podmínky a ne, když je to závsilé na tom, kolik má kdo času na to farmit equip.
  • škoda že zrušili tu mmo část. pvp ve wowku mne vždycky bavilo ale jen proto že jsem si mohl vylevelovat a poradne vybavit charakter a pak školit nooby. Tady když bude mít každej stejny level a vybavu tak to bude nuda. Muj nazor. Samozrejme Homola jako pravej blizzardi fanboj to bude videt jinak... *6*
  • Zrzzek
    Tak samozřejmě, že úplně něco nového by asi bylo zajímavější.
    Team Fortress 2 vyšel v roce 2007, což už je bratru 8 let. Od té doby tady nic tak kvalitního (v rámci žánru) nebylo. A 8 let je podle mě dost dlouhá doba na to, aby se mohla udělat "vykrádačka", aniž by byl za to autor kárán. Navím doufám, že do Overwatche přidají nějakou "přidanou hodnotu". Dále, bavíme se o Blizzardu, jehož politika let minulých se experimentům vyhýbala úplně. To se naštěstí v poslední době mění (HS a HotS), takže se snad Blizzard odváže víc a poskytne nám nějaký "téměř dokonalý zážitek".
  • Zrzzek
    Bejvalo... kolos se mění...
  • Jsem s tebou, bratře *3* mluvíme tu o Blizzardu - kdyby to někomu nedocházelo - to jsou lidi, díky kterým je(byla) na světě jedna super MMORPG a stovky špatnejch. Jasně, jsou tu vždycky radikálové co řvou, že Ultima a Everquest byli první, a taky že jo, maj pravdu, jen WoWko spustilo takhle masovej boom. Když už to udělali jednou, mohli by to aspoň zkusit znovu. Já myslím, že když se člověk podívá na Overwatch, je jasný, že se o nic převratnýho ani nesnaží. Proč se nesnaží? stačí jim peníze, jméno už mají. Ta zmíněná oversimplifikace všeho je do očí bijící, ale nemůžeme z toho vinit Blizzard, ten se, chudák, jen snaží držet krok -> SW Battlefront beta experience..oh boy..casual.
  • Mluvíme o Blizzardu. Upoutat hráče jednou hrou na desetiletí jejich firemní logo *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit