Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v ranked co záměrně kazí hru? V jake hře jste se s tím setkal? pár blbcu se vždycky najde ale to je normalni.
  • Já jen, že, ehmm, víš o tom že Blizard neni Blizzard ale Activision Blizzard? :) http://www.activisionblizzard.com/
  • Kdo napocita vic hrdinu z LoLka vyhral.
  • Jack1947
    To řiká místní hnisavá nemoc konzolí? *7*

    Nooo , ááá měl sem i jednu docela dobrou hru. Sice jsem musel mutnout nějakého rusa který nadával nejdříve azbukou a potom hezky anglicky. ( Axxaxaxax - jojo vyhráli jsme). Takže dailies mám splněné *3* Pro dnes.
  • Get a life
  • Jack1947
    Jenže tak to většina her a to myslím ta drtivá nemá... aspon ne tady na games... proto je to nic moc...
  • nightborne
    Jasně, ale pořád je lepší si poslechnout názor od někoho, kdo je do hry zapálenej, protože je jasný, že do ní pak i víc vidí...

    Dám hypotetickej příklad - nechal bys psát třeba článek o Diablu nebo Warcraftu Pavla Dobrovskýho, jehož pisatelskej um sice absolutně respektuju, ale sám párkrát řek, že to nejsou úplně věci pro něj? Já si to osobně radši přečtu od Adama nebo Aleše =).
  • Jack1947
    Jde o to že ten člověk je fanboy nebo není jak to říct moc subjektivní a stejně jako v recenzi promítá vlastním pocity nad realitu a prožitky protože má rád hru... odpustí ale pak k tomu příjde jiný a už je problém.
  • nightborne
    Jo, takže myslíš ekvivalent ostrostřelců, který ti v counteru, když zbydeš sám proti pěti, vběhnou do zad, když střílíš po někom jinym, z metru pustěj full auto a pak tě ponižujou do chatu? Mhm, ty mám taky výjimečně rád.
  • Jack1947
    Nojo, asi záleží na době... ted jsem měl nějaké trotly co mně pozvali aby pak leavnuli hru takže jsme hráli 3v5... no a prohráli.
  • nightborne
    Mno jo, tak to mě budeš muset poučit, protože já tu 64ku ne a ne dát =). Hoď battletag ;).
  • del0
    "je viac ako ocividne ze z Blizzardu sa stala uz len cista kalkul firma a dojicka penazi od hracov. Vsetko podmienene zachovaniu zisku a rastu. A jeho maximalizacii. A to je podla mna uplne zly pristup"

    A třeba takové Sony (nebo jakákoliv jiná velká společnost) dělá co? Že tě baví takhle si neustále kálet do úst. *7*
  • Asharak
    Stačí si najít kamarády *3*
  • Asharak
    Ne, měl jsem na mysli lidi, kteří tam jdou, zabíjí ostatní a přitom se smějí jak ibmecilové a být tam all chat tak píšou ez rekt noob *4* Jinak o gear mě vůbec nejde :)
  • 60+ grifty že jsou hardcore? Já to dal pár dní po začátku sezóny okolo p500 na druhej pokus ty "hardcore". Jediný, co je dnes v diablu hardcore je ubohá vyváženost class...
  • Zrzzek
    Tenhle článek je vlastně dialog Adama Homoly a Aleše Smutného... Sem na games psal sice recenzi Heroes of the Storm Adam, ale do zase do Levelu někdo jiný (už nevím kdo)...
  • nightborne
    Přesně, ať to píše někdo, kdo je nemá rád, jejich hry sou mu volný a moc se v nich nevyzná, to bude lepší =D!
  • Jack1947
    Hmm, jen se bojím té komunity... 4v4 nebo kolik? takže někdo bude noob a hned to schytá nebo se mu nepovede a už bude zle, bude tam ranked rozbitý systém plný trolůů a blbců co záměrně kazí hru... pokud není tak časem příjde to je jasné...

    To je ovšem 95% moba her, např jsem nedávno přes vyhledávání (2 dny zpět našel) lidi co ač třeba někdo nadával ale pak se omluvil mi pomohli mít hezkou hru a tak to má být... i když prohrajete zachovat chladnou hlavu ale v random tohle bude celkem nic moc... uvidíme.
  • species
    PROC dostava clanky na blizzard hry psat Adam Homola? Sak je to objektivni jak dejepis za komousu.
  • nightborne
    Asharaku, takže když sem měl na postavě full arena a chtěl jsem si zajít bgčko na relax, tak jsem měl sportovně převlíknout zpátky do honor gearu =D?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit