Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Hmm, jen se bojím té komunity... 4v4 nebo kolik? takže někdo bude noob a hned to schytá nebo se mu nepovede a už bude zle, bude tam ranked rozbitý systém plný trolůů a blbců co záměrně kazí hru... pokud není tak časem příjde to je jasné...

    To je ovšem 95% moba her, např jsem nedávno přes vyhledávání (2 dny zpět našel) lidi co ač třeba někdo nadával ale pak se omluvil mi pomohli mít hezkou hru a tak to má být... i když prohrajete zachovat chladnou hlavu ale v random tohle bude celkem nic moc... uvidíme.
    • v ranked co záměrně kazí hru? V jake hře jste se s tím setkal? pár blbcu se vždycky najde ale to je normalni.
      • Jack1947
        Říká se tomu Matchmaking nemusí záměrně jen třeba jsou to nižší ranky/divize a ty by si s nimi spárován být neměl atp... ještě že tam je ta funkce -look for the group-... no i když...
    • Asharak
      Stačí si najít kamarády *3*
      • Jack1947
        Nojo, asi záleží na době... ted jsem měl nějaké trotly co mně pozvali aby pak leavnuli hru takže jsme hráli 3v5... no a prohráli.
        • Get a life
          • Jack1947
            To řiká místní hnisavá nemoc konzolí? *7*

            Nooo , ááá měl sem i jednu docela dobrou hru. Sice jsem musel mutnout nějakého rusa který nadával nejdříve azbukou a potom hezky anglicky. ( Axxaxaxax - jojo vyhráli jsme). Takže dailies mám splněné *3* Pro dnes.
  • Dalsi cilovka 14 let. Blizzard zrejme zavidi valve TF a chce mit vlastni.
    • species
      ale sak takhle to blizz dela od zacatku, to imo neni na skodu, sak cele warcraft lore je hrozne moc inspirovano warhammerem.

      Jen to budto delali predtim min okate, nebo mi to driv tolik nevadilo.

      Ted tu mame blizz dotu, blizz TF a priste co? Blizz counter strike?
  • Kdo napocita vic hrdinu z LoLka vyhral.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit