Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mají co chtěli.
  • jarousku jsi to ty? :)
  • Vávra může v klidu spát, první Mafie zůstane zdá se stále nepřekonaná
  • No kdyz veris tem mediim, tak take rikali dle ocitych svedku kteri slyseli Allah Akbar, ale treba to byl narusenej nemec..kdo vi.
  • tady jde o to ze Mafii lidi bez dabingu nekupuji, jine hry ano..chapes ten rozdil nebo ses natvrdlej.
    Ona se prodava u nas i mafie bez dabingu, rozumis..
  • Inquisitor
    A kdyby GTA mělo dabing, tak to budou lidi kupovat s dabingem. Co je na tom? V každý zemi je běžný, že se upřednostní hra ve vlastním jazyce. Nedělej tady zase z Čechů extra případy. A jakou souvislost to má z hranicema? To je co za hovadinu?
  • Vsak on torment je dost podobnej pripad. tak jasne ze mame dobry pivo, to nikdo nepopira, me jde spis o tu prihlouplou cechackovskou hrdost , kdy ti klidne nejakej id*ot co prilis hral mafii klidne rozdrbne hlavu pulitrem kdyz mu reknes ze jinde maji taky dobry pivo.
  • U GTA to nikomu nevadi ze nema dabing. U predobjednavek na Mafii 3 je nejcastejsi dotaz..bude to mit ceskej dabing.? proste ta sorta lidi co hraje mafii a glorifikuje ji jasne dana. jarousci od hranic..
  • Oni amici pouzivali ak-47 ve vietnamu ? to sem ani nevedel
  • ehm myslis toho Nemce co byl zas psychicky narusenej a sikanovanej ? Docela mi pripomína tebe tak hlavne klid :)
  • Když mě bylo 10...

    Pověz mi, jak se před rokem žilo.
  • Já jsem moc rád, lepší když to začne v zemích kde muslimáky vítají, než aby se to svinstvo dostalo i do zemí, které s islámisty nechtěli mít nic společného od začátku. Kolik jich zabijou v německu, francii, belgii a GB je jedno, čím víc, tím hůř pro obyčejné tamní lidi, kteří nevolili místní politickou sebranku.
  • Ze Cesi uprednostnuju hru s ceskym dabingom, pred anglickym, tak to je naozaj fascinujuce. No kto by to bol cakal?
  • V Sirii? Tam to uz resili a takhle to dopadlo...a pak to resili nekontrolovanym poustenim muslimu do EU...a to jeste jen dopadne...
  • Co je na nejlepšim pivu tak nesmyslný? Piva jsem za život vypil hrubym odhadem 10 000 litrů a taková nakuřovaná Bašta, nebo cokoliv z produkce pivovaru Matuška... ne, moc lepších piv fakt nenajdeš. Btw. 77 je kladnejch recenzí od hráčů, jinak hru hodnotilo 782 lidí. Což sice taky neni tolik, ale je to víc, než má kupříkladu Torment. A to je nade vší pochybnost jeden z vrcholů rpg žánru a skutečná legenda.
  • Zřejmě nějaký ten early access..
  • Mart9
    Od dob Mafie jsem srovnatelně kvalitní soundtrack zažil jen v Life is strange.
  • Mart9
    Uvědom si, že ta hra je 14, slovy čtrnáct let stará. Samozřejmě už to není ono, ale tehdy dejme tomu do toho roku 2010 to byla fantastická hra. Hlavně byla i snadno modovatelná, takže jsem desítky a možná i stovky hodin strávil jen v samotné Jízdě. V žádné jiné hře mě tak nebavilo jezdit po městě. Dodnes bych ti dojel z jednoho místa na druhé bez mapy.
  • Jack1947
    Už prosím dost *7* *12*
  • hej "hipsto"... tvé milované multikulti řádilo v německu, 9 mrtvých, doufám že jsi sluníčkově happy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit