Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja bych to hned neodsudzoval jen proto že tomu chybí tvurčí genius Daniela Vávru. I ze hry delane podle marketingoveho mustru se muže vyklubat neco dobreho, i když gameplay zatím moc nepresvedčil.
  • Mart9
    Já jsem ti oznámil, že tvůj EG tu hru vybral mezi nejlepší hry v historii.
  • A co že se posmíval. On je pro mě absolutně vtipná figurka. Jen doufám, že kkt si tyhle příspěvky dá na svůj Facebook. Tímhle ho pozdravuji...
  • pozor, aby tě uživatel hipsta neudal Kohoutovi...
  • Mart9
    Ten tvůj EG pak zařadil Mafii mezi nej hry historie. V nějakém podcastu se tomu právě ve spojení s tím hodnocením asi zrovna Dan posmíval.
  • Mart9
    Zajímavé, já znal jen první polovinu. Kulturně si mě obohatil.
  • Já nevím no nějak to ztratilo duši. Je to dost sterilní a vlastně nic mě na tom neláká *9* Budu si muset počkat na reakce
  • já vidím ještě jednu 6/10 např.
  • Sr_Lobo
    Palec nahoru za správný HATEFREE pohled na věc *15*
  • To máme jednu negativní recenzi od člověka, kterej evidentně čekal GTA, proti sedmadvaceti veskrze pozitivním. Příště si sežeň lepší argumenty.
  • tak dvojka je samozřejmě daleko lepší hra, jde vidět, že kopli Vávru do zadku u udělali si to po svým čili zábavně. Jednička je poměrně nuda *3*
  • A tak je fajn, že už jim to řádně vysvětlil nadaný herní analytik a vzdělanec ze střední Evropy, který dělá čest své zemi a kultuře už jen svým úžasným jazykovým projevem.
  • proč by ne, Bůh Vávra přece tvořil něco nadčasového :D
  • A srovnavat 15 let starou hru s dnesnima, tak to jsi asi naprosto retardovany. Hezky den preji.
  • Tento komentar me velice pobavil. *1*
  • A co se tyce trojky, tak to hrat radsi ani nebudu.
  • Myslim ze ses totalne vedle, i auta se chovali v mafii lip nez ve 2. Dvojka tak akorat odpad pro debili ze zapadu.
  • vypadá to lépe než jednička. Jednička je stejně hypovaná jenom v Čechách, jsem byl v Americe, v Londýně a vždy jak padla řeč na Mafii, tak všichni kroutili hlavou. I recenze nebyly všechny úplně pozitivní viz 4/10 od EG..
  • kubi-wan
    He, vtipný, jak se snažej co nejvíc procpat do těch "hesel" ve druhym videu slovo "mafie"... aby nás přesvědčili, že to je pořád Mafie. Legrační.
    Proti hře ale nic nemám, jen mě nějak zvlášť nezajímá...
  • Konečně pořádná multikulturní hra, která bojuje proti stereotypu násilného afroameričana! V první misi musíte ukrást náklaďák a přejet s ním dav bílých xenofobních rasistů, kteří žalovali policii na gang barevných kapsářů. Druhá mise potěší feministky, úkolem je v co nejkratším čase pobodat matku a 2 dcery, které jsou oblečeny v rozporu s pravidly Sharia a v šibeničním termínu se vrátit zpět do uprchlického tábora. Třetí mise je oddechová, začíná na nádraží a má 2 části. V první části je úkolem propašovat do vlaku sekyru a ve druhé s ní praštit co nejvíc pasažérů. V případě splnění časového limitu přibude do party další člen, Mohammed Abdul s vlastní příběhovou linií, která začíná v Afghánistánu. Nebudu vyzrazovat děj, ale můžete se těšit na ukázku z mise na uprchlickém člunu, kde vás čeká úkol vyhodit do moře co nejvíc křesťanů. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit