Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    První, co mě zajímá je to, zdali bude mód, co tyhle sra*ky vypne.
    • Táhni do hrobu starče jeden!
      • Veskoslav
        Tak mladý a už takový kokos....
    • uaxpk
      Souhlasím, měl by být přítomen už v základu hry. Jasně, chtějí na tom vydělat a zaujmout širší (mladší?) základnu hráčů. Ale myslím, že u "Quaka" to není potřeba - nové fanoušky si to najde i bez těch serepetiček.
      • Blbost
        • uaxpk
          Mohl byst tu odpověď trochu rozepsat? Nevím na jakou "blbost" reaguješ - to že vydavatelé/vývojáři chtějí na produktu vydělat?
          • jen jsem zkoušel jestli nemám ban, sry
  • KrPa
    proč musí z té hry dělat další rádoby mobu ala OW, proč nemůžou udělat prostě jen arénovou střílečku?
  • XorxoxTalarius
    Zatimco kdysi musela byt v kazde FPS sniperka a nasledne luk (protoze to bylo cool, ikdyz to obcas bylo uplne k nicemu), dnes musi byt kazda strategie MOBA a kazda strilecka Owervatch.
    Ja osobne tuhle logiku kravataku nechapu, kdyz si budu chtit zahrat mobu, tak si zahraju bud LOL nebo DOTU. Kdyz si budu chtit zahrat Starcraft, tak si zahraju Starcraft. Proc proboha musi z kazde hry delat nejakou skatulku ktera pasuje vsude, pak to dopada ze vznikne kockopes ktery sice pasuje vsude, ale nezajima nikoho ...
    Ja chci hru ktera odpovida nazvu, kdyz si koupim Quake, cekam ze tam bude Quake ne Overwatch, to same Dawn of War 3 (starcraft/moba), nebo Command and Conquer (warcraft/starcraft) ... *16*
  • Speciální schopnosti my ass....ať mi umejou záda. Bude nejlepší zůstat u starého QW, Q3A a sem tam si střihnout novej Unreal Tournament. Tohle nemá s Quakem už nic společnýho.
    • Toxikk, Diabotical
  • problem je, že všechny tyhle "pomocké vlasnosti" slouží jen k tomu, aby to hráli 8 až 13ti letí hráči nebo více obecně řečeno hodně causal publikum. měl jsem vždy za to, že o tom mp větev quaka nikdy být neměla. quake byl krásný ve své čistotě (q3+), to je něco do čeho se hry jako OW nikdy nedostanou, pač ty táhnou lidi jen na pozlátko a to nejen grafické, ale i featurové...
    • XorxoxTalarius
      Hej Quake 1 a 2 byli taky super na multak, zadne special schopnosti, zadne OP zbrane ... proste krasa
  • Vazne nevim proc tam musej davat takovy hovadiny. A ty blby kecy pri fragu...no zatim to vypada na slusnej pohreb...
  • vindalooo
    Nevím, co si o tom myslet. Na jednu stranu mě hrozně potěšilo, že tam je Q3DM6 mapa, na druhou stranu u Q3 byly charaktery jen skiny a nijak zvlášť to nepomohlo v boji (samozřejmě pokud člověk nepoužil kosťáka nebo Orbba).
    Na druhou stranu se bojím, že deathmatch bude hrát druhé housle a tvůrci tam nasází věci z overwatche, protože ten je prostě teď hraný a "cool"
    Dodám jen, že overwatch mám rád a hraji, ale quake je prostě něco jiného.
  • no jeste,ze na KS prošel Diabotical... od hráčů Quake.. je to smutný, kdyz takhle legenda odejde a musí si komunita poradit sama
  • Myslim, že to môže byť celkom zaujimave, prečo nie...otazne je, ako to vybalancuju, a o tom je to, aby všetci nehrali za Nix... *1*
  • rip quake

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit