Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pozitivum je že to vypadá líp jak overwatch. negativum je že postavy mají animace a fyziku jak z roku raz dva
  • Ja se nebranim pridavani podobnych "dovednosti" i pripadnych odlisnosti postav, pokud headshot zustane headshotem s konecnym ucinkem bez ohledu na vsechno kolem *1*
  • vsak postavy v MP strileckach meli unikatni vlastnosti uz davno pred OW a nikdo tomu nerikal moba, TF2, wolf: ET ... to je jak rvat "boze ten spion umi brat uniformy a odkryvat miny, ach jo dalsi moba/klon OW" ...
    • tohle je ale quake! to je jako lejt kolu do mojita
      • herni serie se vyviji. doom ma upgradovatelny zbrane, tomb raider ma rpg prvky, final fantasy nema tahove souboje, atd atd. vsechno jsou kvalitni hry a nikdo je nenarknul z kopirovani jinych her a pro vetsinu si zachovali tvar herni serie. pro me je quake spise znamka rychle arenove kompetetivni strilecky, kde predevsim zalezi na skillu, rychlem pohybu a aimu.
        • v doomovi to je putna.. doom je single.. quake byl výjimečný svou strohosti a tim byl velice kompetetivni.. jakákoliv odchylka toto ruší = stane se z toho tuctovka
          • SalemCZ
            Tak Quake live bude furt fungovat ne? To že udělali jednu hru, neznamená že zaříznou další
            • tak Ultima Online taky porad funguje a radeji bych ji hrál v novém kabate
  • nevím pro koho je ta hra určená. mladší generace che hrát hry jako overwatch a starší generace lidí kterým je pres 25 už na to nemá potrebnej skill (rychlost, postreh), protože proste starší človek je prirozene pomalejší. Takže tihle herní dedci budou dostávat nehorázne na perdel od mladých a rychlých hráču.
    • nevim bobe, je mi skoro 30 a docela slušně si ty dnešní šestnáctky vyndávám. Jestli to nebude spí š o skillu než o věku :))
    • Jestli to nebude tím, že člověk ve věku 25 plus už má i jiné povinnosti a nemůže nebo nechce věnovat hraní tolik času, jako když byl teenager, student. V tom případě mu bude chybět trénink a bude zaostávat za někým, kdo má nahrané stovky hodin. Je to všechno o tzv "muscle memory" získaným hraním / tréninkem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit