Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den. Před pár dny jsem si pořídila The sims 4 a na mém počítači nejde spustit *9*. Mám účtenku a hra byla v pc jen dvakrát a stahovat jsem ji nestahovala. Myslíte že by šla vrátit? Za odpovědi děkuji.
  • Steamu se lze vyhnout hranim na konzoli.
  • Nehovorim, ze to vratenie bez skusania je v poriadku, ale da sa to lahko obist. Stiahnite torrent a hru vyskusajte. Moralne zabrany mat nemusite, predajca Vam proste neposkytol moznost vyskusat produkt. Chce to sice davku discipliny :) ale po vyskusani vam nic nebrani hru kupit. A niekedy to ani nie je nutne, napriklad FTL som kupil po par videach na YouTube a bol som spokojny.

    Viac ma trapi, co by sa stalo s mojimi hrami keby z nejakej neuveritelnej priciny Steam prestal existovat. Podla podmienok totiz tie hry naozaj nevlastnim...
  • Pokud si hru koupím na Steamu, nechci instalovat navíc ještě Uplay nebo Origin. Navíc Steam je největší platforma kterou by mohli používat i ostatní vydavatelé. Nechci a nebudu mít v počítači tři podobné klienty.
  • je to jasny nezmysel, zakon existuje presne kvoli tomu, o com pises - iba najvacsi dbil sa s tebou bude hadat, ze hra (ci akykolvek software) nemoze "nezodpovedat" popisu predajcu, samozrejme ze moze a u vacsiny pripadov aj bude, preto je celkom opodstatnene, aby bol zakaznik chraneny podobne ako u hmotneho tovaru

    ale problem je v tom, ze to podryva samotnu podstatu steamu - co je masivna drm masineria - a preto sa viac oplati dat par milionov na lobystov v eu parlamente a par milionov na pr a novinarov ako prist o ovela viac penazi
  • oni uz si vychovali dost pekne stado oveciek, co im to zozeru, tak preco by ponukali nieco naviac

    ved aj novinari o tom pisu, akoby to bolo nieco extra, zatial co je to prehra pre zakaznika

    a o tom, ze valve veselo ignoruje eu zakony, ktore davaju uzivatelovi pravo slobodne nakladat so softwarovou licenciou a jej poskytovatelovi ukladaju povinnost zabezpecit jej bezproblemovy predaj... o tom ani slovo

    ale preco by sme neporusovali zakony ked z toho idu prachy, ved rozdame par milionov tu a tam a vsetko bude ok, a dalsich par mega este aj tie ovce presvedcime, ze je to vlastne pre nich lepsie *15*
  • Pokud ma nekdo monopol a cpe svuj produkt lidem at ho chteji nebo nechteji, nebot si bez nej hry legalne nezahraji, netvrdil bych, ze jde o popularitu.
  • Je celkem jedno, kdo to rika. V tomhle ma pravdu. Pro mne Steam nema absolutne zadnou pridanou hodnotu. Na achievementy a podobe hovadiny kaslu a vetsinu her poridim levneji v kamennem obchode,
  • Heh, dalsi ojeb od Valve. Vzdyt i EA se svym Originem nabizi moznost vraceni penez, pokud nejsem s produktem spokojeny. A to uz je co rict.O gog.com nemluve, tam nam daji 30 dni na vraceni a nic neresi.
  • Gonzi
    "zákon EU byl primárně vytvářen pro nákupy přes internet, ale u hmotného zboží, kdy je cílem chránit zákazníka, aby měl možnost zboží vrátit v případě, že neodpovídalo popisu prodejce"

    Toto není pravda, naopak ten zákon existuje abych si mohl něco objednat domů a tam to vyzkoušet a případně vrátit (protože si to nemůžu fyzicky vyzkoušet na prodejně). To co udělal steam je jakobych si něco objednal domů, ale nesměl bych rozbalit krabici (pokud bych nechtěl přijít o možnost vrácení). Samozřejmě je problém, že na toto není legislativa, ale ekvivalent fyzického zboží by byl, že bych si mohl libovolný program zkusit na omezenou časovou dobu (řekněme hodinu) a pak případně vrátit, podle toho, jestli mi vyhovuje nebo ne...
  • To je porad dokola....Pro koupeni hry a nebo aktivaci nesmis pouzit VPN, jinak ti hrozi ban, tak to bylo vzdycky. Ake klidne muzes nakupovat klice z jinych regionu treba na kinguin.net ale musi to byt Worldwide nebo EU klice, ty jdou aktivovat bez VPN. Jinak vez problemu ti muze treba nekdo giftovat hru z ruska, pokud je dostupna pro nas region.
  • Jason_dinAlt
    Milé jojo, rád ti to povím. Například na youtube existuje nespočet lidí, co to má jako koníčka a dělají to proto, že je to baví.
    I spousta těch méně objektivních recenzí má pod článkem prostor pro diskusi a tam se dá také zjistit hromada zajímavých fakt.
    Rozhodně platí to, že ten kdo chce, tak si potřebné informace najde a není to zas tak těžké.
  • A ještě jedna poznámka na závěr. Valve v podmínkách použití služby jasně říká, že pokud si budete upravovat svou IP adresu se záměrem nakupování obsahu z jiných regionů, ať už proto, že v daných regionech je hra levnější, nebo je zde k dostání obsah, který u vás není, společnost vám může zrušit přístup k Steam účtu. Takže čachrování s regiony také nedoporučuji.

    ?!!!! Co tím myslí, jako že už se nebudou moc kupovat hry z ruska a Ameriky apd ? A nebo se bavíme o tom samem VPN ? Nakupuji uz par let z Ruska, Brazilie, USA- ci z amazonu hry... A Steam mi jeste ucet nezrusil..
    Nekde jsem cetl, ze je to zas jen varovanii pro prekupniky, kteri nakupuji stovky klicu z Ruska lock region a pak to tad prodavaj tak, aby na tom vydelali

    Kazdopadne jestli je to tak, ze chtej celkove omezit kupovani her z jinejch zeni tak to jsou pekni smejdi... A kaslu na ne a vrátim se do llet, kdy jsem stahoval dnem a nocí a nic nekupoval..
  • CrocoRay
    A protože diskuze s těmito lidmi nemá cenu, tak jsi musel přispět svým příspěvkem do diskuze a rozpoutat s nimi debatu? Jak logické a chytré myšlenkové pochody *1*

    A jinak ohledně těch emocí a dalších věcí. Těch klidných pcčkářů je hodně, ale jen o nich nevíš, protože na tebe nereagují :-)

    ps: radikál ani vyvolená rasa ze sekty nejsem. ať si každý hraje na čem chce
  • mel by ses jit nechat yvsetrit, bez legrace, zamysli se nad tim
  • Alucard
    takže tvrdíš, že souhlasíš s mou tezí, ale propadneš raději peklu za více dortíku :) Tak budiž...
  • Alucard
    případal jsem ti snad rozrušený? Právě naopak, snažil jsem se jen přijít na to, proč jsou pc-čkáři hlavy vygumované. Je velice těžké říct, proč se jim to děje a co to způsobuje. Moje teorie je taková, že sedí moc blízko u monitoru, proto herní vlny blbosti mají větší účinek na pc-hráče než na konzolové, kteří sedí v bezpečné zoně.
  • Aspoň máme co hrát. Vám nezbývá než si "užívat" QTE filmohry za 60 Euro, které doporučuje jen Honza Olejník a nikdo jiný. *1* *3*
  • konecne ses uklidnil..puberta nebo co?..achjo
  • Alucard
    a já zase na PC. Vidíš, vše je velká záhada. Kde je pravda? Bůh ví! A ten nepoví!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit