Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tak, naprostej souhlas. Právě doufám, že GoG bude opravdu úspěšný a ubere pořádný kus z koláče digitální distribuce, protože bych byl rád, kdyby tam kromě indie her vycházely i ty velké, abych nemusel nakupovat na steamu, který využívám max jako povinný spouštěč her a zbytek jeho vlastností mi jsou k ničemu...
  • Pro mě je i po těch letech způsob této digitální distribuce (nic hmatatelného, registrace, instalace zbytečného klienta a využívání nějaké zbytečné služby a s tím spojené další věci) jen nucené zlo a je jedno, která to je služba. No a že GOG nefrčí, no to je snad jasné. Vždyť 99% novinek tam ani nekoupíš, tak co na tom nechápeš.
  • Jack1947
    Ne, ne vyzkoušet a v případě některých her i dohrát *5*
  • Ano urcite. V dobe, kdy se na youtube muzes podivat na kompletni gameplay snad vsech her, ktere kdy vysly na vsech platformach, si vetsina lidi kupuje hry na zaklade zaplacenych recenzi a reklamy. Kdyz uz trollujes, tak se to aspon nauc punto.
  • Stále se ptám čím to je, že je Steam tak populární. Chápu že byl první, a dlouhou dobu jediný digitální distributor. Ale dneska je tu GOG, mnohem lepší ve všech ohledech, žádný povinný klient, vracení peněz bez problémů... proč prostě lidi nepřejdou? Internet Explorer byl taky super prohlížeč než přišel Firefox.. asi to holt chce čas, než uživatelé vyrostou a strhají ze zdi plákaty ceckatého Gaba, pak začnou přemýšlet o funkcích a službách a zapomenou na módu.
  • urážka jednyho piráta rovná sa urážka všetkých pirátov! ty kamarád sa priprav na moj hák zaborený v tvojej riti!
  • Jack1947
    Aaa, bavíme se čistě o Steamu, takový Origin je lepší dá 24hodin a potom lze hru vrátit takže se znovu ptám k čemu to je tohleto. *3*
  • Jenže jak říkáš, zpravidla aspoň u mě dochází k tomu, že když už si ji koupím, tak si ji i stáhnu.
  • alladjex
    To už jsme tu dlouho neměli!!! Po milionté zopakovaný pořád stejný duchaplný příspěvek ...
  • ucho
    Tak dalo se čekat, že to bude fungovat takto. I když lepší by asi bylo, aby umožnili hru i spustit. Přeci jen měří dobu ve hře strávenou, takže by nebyl problém dát lidem hodinu na osahání...

    Když si člověk na Steamu něco kupuje, je to většinou proto, že je to buď velmi levné a bere to do zásoby, nebo to chce hru okamžitě hrát. Ani v jednom případě ji tedy nechce/nemůže vrátit. Jednu výhodu tohle ale teoreticky má. Člověk koupí hru a 14 dnů si nemusí dělat hlavu s tím, kdyby se náhodou někde dostala do akce a byla levněji (tedy pokud ji nenainstaluje).
  • matt
    I přesto, že nemám EA zrovna v oblibě (slušně řečeno), tak musím podotknout, že jejich systém s bezplatným omezeným herním časem se mi vyloženě zamlouvá. Člověk si může vyzkoušet danou hru a poté se rozhodnout, jestli ji koupit, nebo ne.. Tento model by možná měli zvážit i kluci z Valve..
  • Tobě jako pirátovi k ničemu...
  • To by vývojáři nechápali kolik lidi by jim jejích předražené hry vracelo, stejně si myslím že většina lidi kupuje hry jenom proto že se nechá nachytat reklamou a "zaplacenou" recenzí,,, pro mně je herní byznys už jako teleshoping,,, ( Čest výjimkám ) ...
  • VaZqeZ_EU
    Můžu kohokoliv zabít mačetou, ale nemůžu ji držet v ruce. *15*
  • Jack1947
    Seems legit, k čemu mi to je?

    *7*
  • Keyz
    Tedy je to na nic.

    Zoufalé jak Valve jedná v oblasti podpory pro zákazníky pouze na nařízení úřadů. Z vlastní vůle nic.
    Kdyby šlo věc vrátit podle nějakých daných pravidel bylo by to nejlepší. Časový limit by musel být tedy v rámci hodiny od začátku hraní (ne stažení), když zde máme krátké hry. Ale koupit si hru a pak to mí zabugované jako prase (AC: Unity) není dobré. Kupuji si to abych mohl hrát a ne čekat na patch 20

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit