Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nějak málo her na výběr.
  • smejki
    Jako pardon, ale kdo dělal ty nominace? Hot Pursuit a Dance Central, přičemž Starcraft 2 a Fallout: New Vegas nikde?
    Jestli jsem jen něco překouk, tak se omlouvám.
  • hned ako som tam uvidel cOD hodnota tej ceny uplne klesla u mna
    • No kdyby tam CoD nebyl, tak by to nemělo smysl. Nejhranější hra tam prostě být musí, lidí baví jasně nejvíc tak si zaslouží vyhrát.
  • Jasně Black Ops, žádná jiná hra se nehraje tak dlouho jako CoD. MP na jeden rok a stovky hodin zábavy. Tady není co řešit, všechny ostatní hry nevydrží ani na 1/5 dobu.
    • takovy cs se hraje mnooohem dyl nez nejaky cod,ale to ty jiste vis *1*
  • U mě jednoznačně nejvíce hraná FIFA 11 na Xboxu ... Ultimate Team je novinkou která mě prostě v tomhle díle celé série zaujala nejvíc. Skvěle vymyšlené a velmi dobře zpracované. Škoda jen že k turnajům není ještě navíc liga.
    Už teď se těším na nový díl.
  • Nehádejte se kvuli Black Ops
    každý má svůj názor.
    Mě BO docela bavilo taková rekapitulace MW2.
    Ale můj hlas patří Heavy Rainu takovej zážitek se jen tak nevidí :)
  • Jen doplním že Mafie 2 byla na GANG nominovaná v kategoriích Nejlepší dialogy a Nejlepší licencovaná hudba.
  • Ataker
    Read Dead Redemption je u mě jasná volba :)
  • Spades
    Pro fanboye Black Ops - Nejsem hater, ale kdyz je hra uplne stejna jako Modern Warfare, tak to nemuze byt hra roku proboha ><
    • Doporučuji si hru nejdříve zahrát, pak prosím mluv něco o tom, že je to úplně stejná hra.
      • Spades
        Hral jsem ji.
        Multiplayer je od Modern Warfare uplne stejny - tzv Wager mody tu uz byly v modech od komunity...
        Single Player - o tom ani nehodlam mluvit.
      • a jak ty vis ,ze si ju nezahral.Takovehle komenty mam nejradsi *1* *1*
  • Kdo hlasuje pro CoD BO nechť zhyne v neherním nebi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Já pro něj hlasuji a je mi jedno co si myslíš chlapečku.
      • Říkal jsem si Call of Duty, ale to bych Alešovi nemohl udělat *1* ...ne vážně, nominace této hry mi přijde jako docela hloupý vtip. Nominovat to klidně mohou, no což? Ale člověk má pak obavy, aby to tahle hra ještě nevyhrála. Stačí si přečíst ty komentáře, jak je nejhranější, nejlepší..."ehm no tak to nevím" a podobný bláboly.

        rbc: bylo by dobré si o té ceně něco zjistit.
        Bongo: To že je hra nejhranější, neznamená, že taky není dementní.



        Bylo by dobré tolerovat názor i někoho jiného. Při koncentraci mladší generace na tomto webu bych si troufl tvrdit, že chlapec budeš i ty *3*
        • Kdyby hra byla dementní, tak by ji denně nehrálo několk milionů lidí. Žádná fps se nehraje tak jako Bo či jiné CoD.

          Názor se dá tolerovat, pokud je rozumný a postavený na faktech, pokud to je jen nesmyslné vypuštění několika slov z úst, tak se dá tolerovat jen velice obtížně.
          • Spousta veci co jsou masove oblibene jsou dementni nebo spatne.Kvantita se ne vzdy rovna kvalite,to by jsi mohl vedet *3*
          • Ono, abych to ještě dal na tu správnou míru...tvé generaci třeba stačí tahle s prominutím s*ačka, ale pro mě to opravdu není a těch důvodů je tam víc. Rozebírat, co je na CoD špatně a co ne...to je na celý článek. Víš, ono by bylo dobré vědět, kdo to psal(tím myslím sebe) a třeba bys pochopil, že nejsem žádný hater, jen jsem toho názoru, že CoD je pořád o jednom a tom samém bez jakékoliv inovace. Jako datáč za 500stovku snad možná, ale prodávat to jako plnohodnotnou hru.

            Většina lidí to hraje kvůli MP, né kvuli té hře, že je hra blbá a má hromadu chyb mi přizná celkem dost lidí.

            Píšeš, že dokážeš přijmout názor, ale vůbec mi to tak nepřipadá *3*
          • Díky za mínus, tady jde přesně vidět hloupost CoD komunity *1*

            Názor je postavený na faktech, CoD je o jednom a tom samém, žádná inovace a hromada bugů. Můžeš protestovat jak chceš, ale hrát to samé cca 6 let je docela trapas(Call of Duty 2 to začíná...BO končí).

            A dávat si plus je docela trapné, nemyslíš? *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit